Założyciel Scratch Ice Cream zaczął od krewnego Yo Mama mrożonego jogurtu

Ryan i Justin Povlick właśnie otworzyli najnowszą lokalizację Scratch Ice Cream w Brookfield.

Krystyna M. Kierzek

Kiedy był młodszy, Ryan Povlick miał wieczorny rytuał lodów. Czasem były to koktajle mleczne, czasem gałka z syropem czekoladowym. Przez wiele nocy pozwalał lodom usiąść i uzyskać odpowiednią konsystencję, a potem wypijał tyle lodów, ile mógł w jednej ogromnej miarce.

Przez te wszystkie lata budowanie biznesu wokół jego ulubionej uczty ma sens.

Scratch Ice Cream wystartował w 2015 roku z podstawowymi przepisami na wanilię i czekoladę, przechodząc do dodatków, takich jak karmel i brownie, wszystkie przygotowywane od podstaw. Każdy kufel jest małym partiami i ręcznie pakowany. Jego brat, Justin Povlick, dołączył do niego w 2018 roku, gdy firma się rozwijała.

Teraz Scratch Ice Cream przeniósł się do nowej lokalizacji z większą kuchnią, w której Justin nadzoruje codzienną produkcję. Nowa przestrzeń oferuje również miejsca do siedzenia wewnątrz i na zewnątrz oraz prawie dwa tuziny smaków dziennie, w tym niektóre popularne opcje serników. Nowa scoop shop znajduje się przy 2205 N. Calhoun Road, Brookfield, w centrum handlowym Ruby Isle.

Lody Scratch są również dostępne w Crossroads Collective, 2238 N. Farwell Ave., food truck park Zocalo przy 636 S. Sixth St., a także kufle w punktach sprzedaży detalicznej, w tym Beans and Barley, Riverwest Co-Op, Sendik’s, Outpost i Metcalfe’s, Woodman’s, Sentry w Delafield i Layton Fruit Market.

Miejsca siedzące są dostępne wewnątrz i na zewnątrz w nowej lokalizacji Scratch Ice Cream w Brookfield.

Nowa przestrzeń dla Scratcha

Ryan: Ta przestrzeń Brookfield była kiedyś Yo Mama, która jest własnością mojej ciotki i wujka (Becky i Scott Berger). Zaczęliśmy od sprzedaży hurtowej artykułów spożywczych i restauracji, potem otworzyliśmy Crossroads Collective w hali gastronomicznej, a następnie food truck park Zocalo. Kupiliśmy przyczepę z jedzeniem, choć niewiele z tego wychodzi.

Zawsze chcieliśmy mieć własną przestrzeń z cegły i zaprawy. Kiedy nadarzyła się taka okazja, przestrzeń pozwoliła nam również na postawienie naszej kuchni.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.