WIELKA AMERYKAŃSKA PRZEPIS | Media publiczne KPBS

WIELKA AMERYKAŃSKA PRZEPIS |  Media publiczne KPBS

Premiery Piątki, 24 czerwca – Sierpnia 12, 2022 o 21:00 oraz w soboty, 25 czerwca – sierpnia. 13 o 18:00 w KPBS TV / Na żądanie z PBS Video App

Dziesięciu utalentowanych kucharzy domowych, którzy zaprezentują swoje kulinarne doświadczenie w WIELKIEJ AMERYKAŃSKIEJ PRZEPISIE, nowej, ośmioczęściowej, podnoszącej na duchu serii konkursowej, która celebruje wielokulturowość, która sprawia, że ​​amerykańskie jedzenie jest tak żywe i wyjątkowe. Dziesięciu uczestników reprezentuje smakowitą różnorodność amerykańskiej kuchni domowej dzięki różnorodności stylów kulinarnych nasyconych ich pochodzeniem – od syryjskiego po węgierski, wietnamski po meksykański, włoski po portorykański, południowy soul food po filipiński.

WIELKA AMERYKAŃSKA PRZEPIS: Oficjalna zapowiedź

Każdy odcinek serialu, którego gospodarzem jest Alejandra Ramos, daje kucharzom możliwość zaprezentowania dwóch swoich ukochanych dań, podczas rywalizacji o zwycięstwo w ogólnokrajowych poszukiwaniach „The Great American Recipe”. Sędziowie Leah Cohen, Tiffany Derry i Graham Elliot wnoszą swoje profesjonalne spostrzeżenia i głęboką wiedzę kulinarną, aby zachęcić i wesprzeć uczestników w drodze.

FRED + ELLIOTT. Dzięki uprzejmości PBS / VPM

Alejandra Ramos, prowadząca WIELKI AMERYKAŃSKI PRZEPIS

WIELKA AMERYKAŃSKA PRZEPIS łączy jedzenie, rodzinę i zabawę, podkreślając niesamowitą różnorodność smaków i tradycji występujących w Stanach Zjednoczonych, jednocześnie ukazując korzenie różnorodnej kuchni amerykańskiej. Od ulubionych rodzin przekazywanych z pokolenia na pokolenie, po przepisy kulinarne z międzynarodowymi wpływami, które szybko stają się podstawą amerykańskiej kuchni, seria łączy koleżeństwo z rywalizacją, ukazując bogate osobiste historie i inspiracje, które kryły się za ulubionymi przepisami uczestników.

Odkrywanie WIELKIEGO AMERYKAŃSKIEGO PRZEPISU

WIELKI AMERYKAŃSKI PRZEPIS zakończy się finałem, w którym finaliści przygotowują cały posiłek, aby sędziowie mogli podjąć ostateczną decyzję. Jedno z dań zwycięzcy znajdzie się na okładce książki The Great American Recipe Cookbook, w której znajdą się również przepisy wszystkich uczestników oraz gospodarza programu i jurorów.

Sędziowie Tiffany Derry i Graham Elliot, gospodarze Alejandra Ramos i Leah Cohen (od lewej).

Dzięki uprzejmości PBS / VPM

Sędziowie Tiffany Derry i Graham Elliot, gospodarze Alejandra Ramos i Leah Cohen (od lewej).

PRZEWODNIK OD EPIZODÓW:

Odcinek 1: Premiera „Gdybym był przepisem” w piątek 24 czerwca o 21:00 i w sobotę 25 czerwca o 18:00 w KPBS TV – Dołącz do dziesięciu uczestników w ich pierwszym wyzwaniu: stworzeniu dania, które wyraża ich wyjątkową historię i talenty. Następnie w oryginalny sposób stawiają na regionalne potrawy i składniki, a w menu znajduje się kurczak BBQ i koreańskie tacos.

Pierwsze spojrzenie na zestaw WIELKI AMERYKAŃSKI PRZEPIS

FRED + ELLIOTT. Dzięki uprzejmości PBS / VPM

Pierwsze spojrzenie na zestaw WIELKI AMERYKAŃSKI PRZEPIS

Odcinek 2: Codzienne danie premiery Piątek 1 lipca o 21:00 i sobota 2 lipca o 18:00 w KPBS TV – Zaspokój swój apetyt, gdy dziewięciu pozostałych domowych kucharzy dzieli się swoimi ulubionymi szybkimi posiłkami i daniami, które zawsze podbijają tłumy. Przygotuj się na wszystko, od przepysznych krewetek tacos po pikantny makaron sriracha.

Odcinek 3: „Język miłości” premiery Piątek 8 lipca o 21:00 i sobota 9 lipca o 18:00 w KPBS TV – Dołącz do nas w kuchni, gdy pozostałych ośmiu kucharzy dzieli się ulubionymi potrawami i potrawami inspirowanymi ukochaną osobą. Od kuchni z pierwszej randki po sentymentalne przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie, miłość zdecydowanie wisi w powietrzu.

Odcinek 4 „Uczty ruchome” premiery Piątek 15 lipca o 21:00 i niedziela 16 lipca o 18:00 w KPBS TV – Przygotuj się, by złapać i iść, gdy pozostałych siedmiu kucharzy przygotuje podręczne smakołyki i najlepsze posiłki na świeżym powietrzu. Od pikników po jazdę na ogonie i przy basenie, każdy ma pyszne danie, które smakuje jak słońce i zabawa.

Premiera odcinka 5 „Impreza na talerzu” w piątek 22 lipca o godzinie 21:00 oraz w sobotę 23 lipca o 18:00 w KPBS TV – Przygotuj się na imprezę, gdy sześciu pozostałych domowych kucharzy dzieli się swoimi ulubionymi specjalnymi przepisami na specjalne okazje i świątecznymi przepisami. Od nowoczesnego podejścia do klasycznych dań dla smakoszy po stare rodzinne przepisy pełne miłości i wspomnień — to wyjątkowa noc w stodole.

Odcinek 6: „Wymieszaj” premiery Piątek 29 lipca o 21:00 i niedziela 30 lipca o 18:00 w KPBS TV – Zobacz, co się stanie, gdy pięciu pozostałych kucharzy będzie musiało zamienić się przepisami i przygotować sobie nawzajem dania. Następnie każdy musi zadziwić jurorów oryginalnym daniem fusion, które reprezentuje ich własną, wyjątkowo amerykańską historię.

Odcinek 7: sie 5

Odcinek 8: sie 12

Sędzia Tiffany Derry, gospodarz Alejandra Ramos oraz sędziowie Graham Elliot i Leah Cohen (z lewej).

Dzięki uprzejmości PBS / VPM

Sędzia Tiffany Derry, gospodarz Alejandra Ramos oraz sędziowie Graham Elliot i Leah Cohen (z lewej).

Oglądaj w swoim harmonogramie:

THE GREAT AMERICAN RECIPE będzie dostępny do streamowania na wszystkich platformach PBS pod marką stacji, w tym PBS.org i aplikacji PBS Video, dostępnej na iOS, Android, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Android TV, Samsung Smart TV, Chromecast i VIZIO.

Kredyty:

Koprodukcja dla PBS przez VPM i Objective Media Group America. Steve Humble jest dyrektorem odpowiedzialnym za VPM. Zara Frankel jest dyrektorem odpowiedzialnym za PBS. W Objective Media Group America Layla Smith i Jilly Pearce są producentami wykonawczymi, a Saterah Moore jest wiceprezesem ds. bieżącego programowania. Fundusze na THE GREAT AMERICAN RECIPE, w tym na działania związane z zaangażowaniem stacji PBS, zapewniają VPM i Corporation for Public Broadcasting (CPB).

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.