Warzywa opowiadają swoje historie na pokazie talentów – Brainerd Dispatch

Warzywa opowiadają swoje historie na pokazie talentów - Brainerd Dispatch

BRAINERD — Tańczyli, rozmawiali o przepisach i ciekawostkach oraz opowiadali coś, co można nazwać żartami z taty — a wszystko to podczas pokazu talentów promującego warzywa.

Przed często wiwatującym tłumem, w coś, co można opisać jako obrazek idealny letni dzień czwartek, sierpień. 4, na Crow Wing County Fair, pięć zgłoszeń warzyw rywalizowało o głosowanie powszechne o miano Warzyw Roku Crow Wing County.

Pokaz talentów wege na Mills Stage był częścią inicjatywy One Vegetable One Community, której celem jest zjednoczenie społeczności poprzez zachęcanie ogrodników do sadzenia, uprawy, gotowania i/lub dzielenia się jednym warzywem. W biegu w tym roku — kapusta, brokuły, fasolka szparagowa, groszek i dynia.

„Będą próbowali przekonać cię, dlaczego powinni wygrać”, powiedział rolnik Dan Hegstad, który przewodniczył imprezie, mówiąc publiczności, że mogą mieszać się z warzywami i robić sobie selfie po koncercie. „Wydaje się, że są bardzo nieugięci, że każdy z nich jest najlepszym warzywkiem”.

Nosząc kij golfowy i nosząc niezwykle i luksusowo długą barwę, Adam Kronstedt, zastępca naczelnika hrabstwa Crow Wing, ożywił kapustę. Kronstedt żonglował piłkami golfowymi, popisywał się ruchami tanecznymi, wychwalał zalety surówki colesław z jednego z najstarszych warzyw na świecie i niósł znak z napisem „Daj szansę kapuście”. Kronstedt mógł mieć tajną broń z młodzieńczą sekcją wiwatującą w tłumie skandującym na korzyść kapusty.

Broccoli Derek Owen, który pracuje w Northen Pacific Center w dziale public relations i sprzedaży, wniósł wysokoenergetyczną punkową atmosferę do warzywa, które zauważył, że ma dodatkową zaletę, że wygląda jak drzewo. Owen, brzdąkając na nadmuchiwanej gitarze, również zachwalał wysoką zawartość błonnika w brokułach i dostarczył przepis na sałatkę z brokułami, ale największa reakcja tłumu mogła nastąpić, gdy zauważył, że brokuły dobrze pasują do sera, podczas gdy kohorta spryskała go głupim sznurkiem jako serem zastępstwo.

„Wylej na mnie trochę sera, w imię miłości, wylej na mnie trochę sera,” zaśpiewał Owen.

Kiedy największy fan zielonej fasolki wskoczył na scenę wraz z deską kanapkową wychwalając jej wybrane warzywo, zastępca uprzejmie wygonił fana z terenu w ramach skeczu.

Sama zielona fasola, Kara Terry, dyrektor ds. Usług społecznych w hrabstwie Crow Wing, zauważyła, że ​​są tam fasola dilly, słynna zapiekanka z zielonej fasoli i smażona fasola z czosnkiem. Za ulubiony ruch związany z aktywnością fizyczną Terry wywołała aplauz tłumu, gdy używała deskorolki do góry nogami do ćwiczeń z drążkiem i łączyła się z dziećmi, rozdając przedmioty z saszetki.

Pea Jessica Gangl, dyrektor wykonawczy Brainerd Public Schools Foundaton, wprowadziła do swojego występu na groszku ruchy taneczne i skakankę do swojej ulubionej aktywności fizycznej. Wskazała na wszechstronność grochu i jego pozycję w literaturze z bardzo wrażliwą księżniczką. Jej znak głosił: „Nie martw się, szczęśliwy groszek”.

„Groszek może stać sam” – powiedział Gangl, zauważając, że warto wybrać się na samotną wycieczkę do ogrodu bez potrzeby dodawania czegokolwiek z groszkiem cukrowym jako przekąską.

Shane Riffle, dyrektor generalny Brainerd Family, Shane Riffle, dodała jego osobowości do gry w squasha, w tym zielone włosy i fantazyjne ruchy stóp z piłką nożną.

„Co otrzymujesz, gdy słoń przechodzi przez twój ogród – squash” – powiedział Riffle.

Ponadto rzucał w tłum piłki plażowe i zauważył wiele form squasha w ogrodzie, w tym odmianę spaghetti – z przypomnieniem, że nie smakuje jak makaron.

Humor, energia i zabawa wrzucone w talent show zwróciły uwagę na zdrowe odżywianie. Celem One Vegetable One Community jest, aby warzywo roku „rosło w ogrodach przydomowych, ogrodach społecznościowych i szkolnych, pojemnikach na werandach, przed firmami, organizacjami wyznaniowymi i budynkami rządowymi”.

Rozpoczęcie rozmów społeczności na temat uprawy żywności, odżywiania, przygotowania, gotowania i przechowywania jest częścią wspierania celu, jakim są zdrowsze wybory żywieniowe. Wysiłek ten jest partnerstwem z Crow Wing Energized — oddolnym wysiłkiem na rzecz promowania zdrowej społeczności, rozpoczętym od Essentia Health and Crow Wing County, Statewide Health Improvement Partnership i University of Minnesota Extension Service.

Ludzie mogą głosować na swoje ulubione warzywo na stoisku Crow Wing Energized Crow Wing County Fair oraz przez Internet.

Po pokazie talentów warzywa zrobiły sobie zdjęcia z publicznością i szukały głosów.

„Było fajnie”, powiedział Owen o uczestnictwie. „To był wybuch.”

Owen powiedział, że to sposób na sprawienie, by warzywa były zabawne, zwłaszcza dla dzieci.

„To była świetna zabawa” – powiedział Gangl, chwaląc Crow Wing Energized za wymyślenie kreatywnego sposobu na dotarcie do dzieci i „sprawienie, by warzywa znów ostygły”.

Renee Richardson, redaktor zarządzająca, jest dostępna pod numerem 218-855-5852 lub renee.richardson@brainerddispatch.com. Śledź na Twitterze pod adresem www.twitter.com/DispatchBizBuzz.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.