W Anglii herbata i Jubileusz na wszystko się kończy

W Anglii herbata i Jubileusz na wszystko się kończy

Królowa dla Fit

Platynowy Jubileusz za receptury banku wykonane przez dostawcę składników Henley Bridge

Receptury, z których wszystkie są dostępne online, obejmują ręcznie robione wegańskie korony z czekolady, czekoladowe diamenty z cytryną i miętą, tarty truskawkowe, platynowe monety z czekolady oraz dania inspirowane oryginalnym menu koronacyjnym Królowej.

„Po blokadach, które znosiliśmy w ciągu ostatnich kilku lat, myślę, że wszyscy jesteśmy gotowi na wielką imprezę”Powiedział Tracey Hughes, MD Henley Bridge.

„Dla firm cateringowych, piekarzy i cukierników weekend jubileuszowy to bardzo pracowity – i lukratywny – czas, o ile dobrze złożysz swoją ofertę. Wszystko sprowadza się do posiadania odpowiednich składników i produktów.

„Konsumenci oczekują mnóstwa czerwonych, białych i niebieskich, a także produktów o tematyce platynowej, a jest tak wiele genialnych i oszczędzających czas składników, które pomogą Ci to osiągnąć. Ciasta, bułki i pączki mogą mieć żywe kolory żywności i być ozdobione czerwonymi, białymi i niebieskimi polewą i dodatkami, które natychmiast nadają królewski / patriotyczny charakter.

„W przypadku ulicznych przyjęć i podwieczorków jubileuszowych, gotowe pojemniki na ciasta Pidy – dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach – są łatwym rozwiązaniem do tworzenia słodkich i pikantnych smakołyków. Po prostu napełnij dodatkami, takimi jak kurczak koronacyjny, czekolada lub truskawki, i gotowe.”

Dla sprzedawców lodów technicy Henley Bridge stworzyli patelnię Union Jack o smaku jagodowym, która wykorzystuje szablon i spraye z czerwonego i niebieskiego aksamitu, aby bawić flagę.

.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.