Villa Amore znacznie więcej niż „restauracja związana z hotelem” | Magazyn L

Villa Amore znacznie więcej niż „restauracja związana z hotelem” |  Magazyn L

HISTORIA I ZDJĘCIA LARRY’EGO L. KUBERTA DLA L MAGAZINE

Chociaż Albanię i Włochy dzieli Morze Adriatyckie, nie przeszkodziło to Florimowi „Florio” Ramadaniemu w chłonięciu metod i kultury włoskiej kuchni, ani w realizacji własnych interpretacji klasycznych włoskich potraw.

Albańczyk z urodzenia, ale wychowany we Włoszech, a następnie wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, Ramadani przybył do Lincoln po prowadzeniu dwóch włoskich restauracji w Grand Island i Hastings. W Lincoln, on i jego pseudonim byli powiązani z kilkoma włoskimi restauracjami, a jego ostatnim przedsięwzięciem w zakresie wyśmienitej kuchni włoskiej jest elegancka włoska restauracja i winiarnia Villa Amore.

Otwarcie listopada 1, 2019, po południowej stronie Country Inn & Suites przy 5353 N. 27th St., Villa Amore jest znacznie innym zwierzęciem niż większość innych restauracji połączonych z hotelami.

Podkreślając atmosferę Villa Amore, Ramadani mówi, że klienci są zaskoczeni i zszokowani wyglądem i obsługą jego restauracji – „To jest coś, czego nie oczekują od restauracji kojarzonej z hotelem”.

Ludzie też czytają

Od surowego, dyskretnego wnętrza z białymi obrusami po troskliwą obsługę i nucenie kanału muzycznego Frank Sinatra, restauracja jest tym, co docenia starszy klient demograficzny – spokój, uprzejmość i dobry gust.

Podczas gdy tłum lunchowy w Villa Amore jest mniejszy, wieczory są zawsze zajęte dla Ramadani i jego personelu. Klienci to zazwyczaj podróżnicy – ​​„Pomiędzy Villa Amore a autostradą międzystanową jest 11 hoteli, w których ludzie przyjeżdżają lub przyjeżdżają do Kolorado. I nie interesują ich fast foody ani sieciówki ”- mówi Ramadani.

Kolacje w restauracji przyciągają również klientów z okolicznych dzielnic i firm, a także sprawiają, że jest to miejsce docelowe dla par.

Kuchnia Villa Amore jest ulubionym miejscem spotkań Ramadani, który mówi, że spędza w kuchni czas prawie codziennie. Obejmuje to stworzenie przez niego pozycji z menu restauracji. Mówi, że wszystkie pozycje w menu Villa Amore to albo jego własne receptury, albo jego interpretacja klasycznych potraw.

Jako przykład rozkwitu Ramadani z dodatkiem karczochów i czerwonej papryki dla smaku i wyglądu przytacza lokalną piccatę z kurczaka. Pizze Villa Amore są również inne, zawierają niskowęglowodanowe skórki, które są „prawie podobne do krakersów”.

Od chleba po makaron, wszystko, co pochodzi z kuchni, jest „praktyczne, domowej roboty” – mówi Ramadani. Dodaje, że Villa Amore prowadzi również aktywny biznes cateringowy.

Bruschetta, Antipasti, Kalmary, Pokrojona Włoska Kiełbasa i Mozzarella Sticks (8-11,95 USD) składają się na wybór przystawek, z sałatką domową lub sałatką cezar w cenie 10,95.

Wybór dań pieczonych w piekarniku lub smażonych znajduje się w ramach tradycyjnych włoskich ofert. Pieczone w piekarniku to: Domowa Lasagne Mięsna, Cannelloni lub Parmezan z Kurczaka (14,95 USD) i Tour of Italy (panierowany parmezan z kurczaka, ser manicotti i ravioli z czterema serami, 15,95). Poniżej sauteed to Pasta & Meatballs lub Szpinak Ravioli (13,95 USD), Grillowany Bakłażan (14,95 USD) i Fettuccini Alfredo (kurczak, 14,95 USD / krewetka, 19,95 USD).

Dania Villa Amore Specialties numer 13 i wahają się od 16,95 USD do 20,95 USD. Do wyboru są Cacciatore (kurczak, 15,95 USD / krewetka, 17,95 USD / kurczak i krewetka, 20,95); Tortellini ala Vodka (kurczak lub kiełbasa, 15,95 / kurczak i kiełbasa, 18,95); Cielęcina Marsala (18,95) i Kurczak lub Cielęcina Piccata (kurczak, 16,95 USD / cielęcina, 18,95 USD).

Cztery łososie do wyboru (Uno, Due, Tre i Quattro) kosztują 20,95 USD, z krewetkami, w tym Shrimp Scampi lub Shrimp Fra Diavolo (17,95 USD), Shrimp & Lobster Ravioli (19,95 USD) i Seafood Alfredo lub Shrimp & Scallop Pesto (20,95 USD) ).

Przeglądaj kategorię Steki, aby odkryć 12 uncji. Polędwica wołowa i Frytki (21,95), 14 oz. Ribeye (28,95) i 14 uncji. New York Strip & Shrimp (29,95 USD). 12-calowa pizza na cienkim cieście w restauracji ma numer 10 i kosztuje od 11,95 do 13,95 USD.

Ramadani mówi, że restauracja oferuje okazjonalnie specjalne danie, które jest promowane na stronie Villa Amore na Facebooku. Mówi też, że w każdą trzecią środę od 17:30 do 20:30 w restauracji odbywa się degustacja wina z pięcioma różnymi winami i małą przystawką dla 10 osób. Mówi, że klienci naprawdę lubią to wydarzenie, a większość z nich zostaje na kolację. Restauracja oferuje duży wybór krajowych i międzynarodowych win czerwonych i białych do posiłków.

.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.