Uczuciowy Czwarty Lipca na przepisy

Uczuciowy Czwarty Lipca na przepisy

Czwarty lipca na jedzenie kojarzy mi się z grillowaniem. A kiedy myślę o Barbecue, myślę o moim dziadku, Jamesie Howardzie, który był pitmasterem przez 30 lat i był właścicielem i prowadził bar B-Que Shack Dem Bones przy Santa Monica Boulevard w West Los Angeles.

Dorastał w Teksasie, zbierając bawełnę, uczył się gotować w marines, a później otworzył trzeźwo żyjące domy tutaj w Los Angeles. , Jestem pewien. Spędziłem z nim dużo czasu jako syn pracującej samotnej matki, Freddy Draluck, a wpływ, jaki oboje dziadkowie mieli na moje życie, jest niezmierzony.

Moja babcia, Marcia Howard, upewniła się, że znam zarówno moją żydowską, jak i czarnoskórą historię oraz pracę, którą z dumą wykonała w ruchu na rzecz praw obywatelskich. Często przypominano jej, jak została „aresztowana” jeszcze w łonie matki, kiedy była praprababcią, która protestowała w latach 30. w Nowym Jorku, będąc w kilkumiesięcznym ciąży z Marcią. Widziałem moją babcię Prawie minął dzień praw obywatelskich, kobiet i robotników rolnych do aktywnej pracy i walki.

Jej żydowskie wychowanie w Bronksie było przeciwieństwem wychowania mojego dziadka w wiejskim Teksasie, ale jakoś stworzyli razem magię i nigdy nie zawiodli w włączeniu mnie do serialu. Spędzałem dużo czasu w restauracji dziadka po szkole, ale tak naprawdę nie wiedziałem, że chcę gotować, dopóki nie przeszedł na kilkuletnią emeryturę.

Martin Draluck by Baked Beans To amerykański klasyk ciepła i słodyczy z ketchupem, brązowym cukrem i mnóstwem przypraw.

(Ricardo DeAratanha / Los Angeles Times)

Kiedy zdecydowałem się pójść w ślady mojego dziadka w kulinarny świat, około 2008 roku zacząłem jako cukiernik, pracując w Joe’s Restaurant pod kierownictwem szefa kuchni Joe Millera. Tam poznałem mojego dobrego przyjaciela i mentora kulinarnego Briana Dunsmoora. Brian zobaczył coś od samego początku i powiedział mi wtedy, że pewnego dnia będę cukiernikiem w jego restauracji.

Brian, oczywiście, zaznaczył się na scenie restauracyjnej w Los Angeles dzięki wyskakującym projektom Wolf in Sheep’s Clothing oraz Hart and the Hunter, podczas gdy ja pracowałem w Milo & Olive, gdzie zacząłem odchodzić od pizzy i pikantne gotowanie. Miałem szczęście, że ponownie nawiązałem kontakt z Dunsmoorem w 2014 roku w jego nowo otwartym Ladies Gunboat Society, Sawtelle Boulevard, jako kucharz liniowy, zanim poszedłem za nim do Hatchet Hall jako jego sous chef i wreszcie jego szef kuchni.

Hatchet Hall w moich czasach zmieniał życie. Moja mama jest z Washington Boulevard odkąd skończyła 8 lat, kiedy była znana jako Crest House. 1 miejsce w sąsiedztwie. Aby wrócić i zarządzać tą nową przestrzenią, wiedziałem, że to będzie wyjątkowe, ale nie mogłem wiedzieć, jak bardzo.

W tym miejscu zrodził się projekt Hemings & Hercules.

Moje kolacje Hemings & Hercules w rzeczywistości wywodzą się z projektu Brian rozpoczętego w Hatchet Hall, zwanego Fuss & Feathers, badającego nawyki żywieniowe pierwszych osadników z Południa i ich techniki gotowania na drewnie. Próbowałem przeczytać te same lub podobne książki kucharskie i odniesienia do tego, kim był Brian, i natknąłem się na Jamesa Hemingsa i Herculesa Poseya, kucharzy i zniewoloną własność Thomasa Jeffersona i George’a Washingtona. Są też dla mężczyzn odpowiedzialnych za jedzenie frytek, lodów oraz makaronów i serów.

Zwróciłem się do Briana z pomysłem na projekt spinoffowy oparty na dwóch, które mógłbym złożyć w podobny format. Coś innego niż przeprowadzka do kilku razy, kiedy spodziewałem się zrobić kolację. Nie wyobrażałem sobie, dokąd mnie to zaprowadzi.

Ostatnie lata były dla mnie bardzo szczęśliwe, prawdopodobnie wszystkie zniknęły na świecie. Byłem małą częścią niesamowitego serialu dokumentalnego Netflix „High on the Hog”, aw zeszłym roku pojawiłem się w mojej pracy w numerze 101 restauracji LA Times.

The Black Pot Supper Club Experience, w którym kontynuuję opowiadanie mało znanych historii o wpływach amerykańskiej kuchni Black Culinary i przepisach inspirowanych przez moich mężczyzn i kobiety, a wszystko to podczas gotowania w otwartym palenisku z drewnem i węglem, tak jak robili to tradycyjnie.

Oglądaj LA Times dzisiaj o 19:00 w Spectrum News 1 na kanale 1 lub na żywo w aplikacji Spectrum News. Widzowie z półwyspu Palos Verdes i Orange County mogą oglądać na Cox Systems 99.

Kolacje odbywają się w The Post and Beam w dzielnicy Crenshaw i obejmują takie pozycje, jak serek Hog’s, duszony królik i śnieżne jajko inspirowane Jamesem Hemingsem, jeden z dwóch przepisów znanych z Hemings. Przepis na makaron i ser jest również obecny w naszym menu i dodaje miłego akcentu do klasycznego dania z dodatkiem sherry na bazie parmezanu, czarnego pieprzu i śmietany. Fasola jest tym, jak myślę, że mój dziadek zrobił swoje demony dem, a Deser jest inspirowany czasami cukierniczymi mojego wczesnego Joe. Jako danie główne proponuję przepis na grillowanego królika, który w tamtych czasach był powszechnym białkiem z dziczyzny.

Grillowane udka królika doprawione kolendrą, koprem włoskim i tymiankiem.

Grillowane udka królika doprawione kolendrą, koprem włoskim i tymiankiem.

(Ricardo DeAratanha / Los Angeles Times)

Moi dziadkowie z Ani naprawdę widzieli, jak gotuję.

Byłem w szkole kulinarnej, kiedy zmarł mój dziadek, a babcia wkrótce potem przeniosła się na Florydę. Nie wyobrażałam sobie i nie wyobrażałam sobie, że kiedy zacznę podążać jego śladami, doprowadzi to do tego, że moja własna będzie tyle magii, że dam mamie coś, czym się chwali, albo czym skończę. jedzenie i twarz. Mam nadzieję, że spodobają Wam się te przepisy na dania z 4 lipca inspirowane Jamesem Hemingsem, Herculesem Poseyem i moim dziadkiem, nieżyjącym już Jamesem Howardem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.