Twórz wyjątkowe wspomnienia w tę Wielkanoc nad wolno wędzonymi mięsami z grilla Dickey’a | Twoje pieniądze

Twórz wyjątkowe wspomnienia w tę Wielkanoc nad wolno wędzonymi mięsami z grilla Dickey'a |  Twoje pieniądze

DALLAS, 11 kwietnia 2022 (GLOBE NEWSWIRE) – Wielkanoc to idealny czas na spotkanie z rodziną i przyjaciółmi, dlatego Dickey’s Barbecue Pit w tym roku usuwa stres związany z gotowaniem i zapewnia Legit. Teksas. Barbecue.™ na spotkania o dowolnej wielkości. Odkryj kilka doskonałych pomysłów na posiłki z Dickey’s Barbecue, aby zapewnić sobie niezapomnianą i szczęśliwą Wielkanoc w tym roku!

Restauracje Dickey’s będą otwarte w Wielkanoc, gotowe do obsługi gości za pośrednictwem posiłków na miejscu, na wynos, do krawężnika lub z dostawą zbliżeniową. Idealny świąteczny posiłek, goście mogą cieszyć się w domu największą na świecie koncepcją grilla Big Yellow Box (każda nakarmi 10-12 osób):

Pulled Pork Party Pack (85 USD) – 4 funty szarpanej wieprzowiny, duża kapusta kapuściana, duża fasolka z grilla, duża sałatka ziemniaczana, 12 bułeczek maślanych, pikle, cebula i sos grillowy Dickey’s. Klasyczny pakiet imprezowy z kanapkami (99 USD) – 12 klasycznych Kanapki, duża sałatka Cezar, duża sałatka ziemniaczana, pikle, cebula i sos Dickey’s Barbecue.Oryginalny pakiet imprezowy (110$) – 2 funty mostka, 2 funty szarpanej wieprzowiny, duża kapuśniak, duża sałatka ziemniaczana, duża fasolka barbecue, pikle , cebuli i sosu Dickey’s Barbecue. Wings and Ribs Party Pack (115 USD) – 18 żeberek, 24 skrzydełka z sosem do wyboru, duży mac & ser, duży surówka z kapusty, 12 maślanych bułeczek, sos Dickey’s Barbecue i dressing ranczo.Texas Brisket Party Opakowanie ($155) – 4 funty mostka, do wyboru trzy duże boki, 12 bułeczek maślanych, pikle, cebula i sos grillowy Dickey’s.

Dickey’s oferuje również na święta mięsa na pół kilo, więc miłośnicy grilla mogą wygodnie dzielić się ulubionymi, wolno wędzonymi mięsami ze swoimi bliskimi.

„Wielkanoc to wyjątkowe święto pełne nadziei, radości i miłości” – powiedziała Laura Rea Dickey, dyrektor generalna Dickey’s Barbecue Restaurants, Inc. „Chcemy, aby ludzie mogli w pełni cieszyć się obchodami Wielkanocy, skupiając się bardziej na swoich gościach, a mniej na przygotowaniu obiadu. Dickey’s oferuje kilka pikantnych opcji, które są idealne dla grup dowolnej wielkości, więc pozwól nam przejąć gotowanie i dać ci wolno wędzony posiłek w stylu teksańskim, którego nie zapomnisz.

Nie zapomnij, że Dickey’s Catering jest również dostępny na rodzinne posiłki wielkanocne. Zadzwoń do ekspertów od cateringu Dickey pod numer 1.866.BARBECUE (866.227.2328) lub poproś o wycenę na dickeys.com, aby odkryć różnorodność opcji gastronomicznych.

Aby dowiedzieć się więcej o Dickey’s, śledź Dickey’s Barbecue Pit na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Pobierz aplikację Dickey’s Barbecue Pit z Apple App Store lub Google Play.

O Dickey’s Barbecue Restaurants, Inc.

Dickey’s Barbecue Restaurants, Inc., największa na świecie koncepcja grillowania, została założona w 1941 roku przez rodzinę Dickey. Przez ostatnie 80 lat Dickey’s Barbecue Pit obsługiwał miliony gości w 44 stanach Legit. Teksas. Grill.™ W Dickey’s wszystkie nasze grillowane mięsa są wędzone na miejscu w palenisku z drewna hikorowego. Dickey’s z dumą wierzy, że nie ma skrótu do prawdziwego grilla i dlatego nasza nazwa nie brzmi BBQ. Rodzinna franczyza z grilla z siedzibą w Dallas oferuje osiem wolno wędzonych mięs i 12 zdrowych dodatków, w tym „No BS (Bad Stuff)”. Dickey’s Barbecue ma 550 lokalizacji w Stanach Zjednoczonych i ośmiu innych krajach.

Dickey’s znalazł się na liście „Newsweeka” w 2022 r. Ulubionych sieci restauracji w Ameryce oraz w nagrodach czytelników USA Today 2021. Dickey’s zajął pierwsze miejsce na liście „Top 100 Movers and Shakers” magazynu Fast Casual, został uznany przez przedsiębiorcę za najlepszą franczyzę w rankingu 500 i znalazł się na liście bohaterów branży Hospitality Technology. Kierowana przez dyrektora generalnego Laurę Rea Dickey, która została wymieniona wśród 50 najbardziej wpływowych kobiet w branży gastronomicznej w kraju w Nation’s Restaurant News, została uwzględniona na liście 100 największych przebojów i shakerów magazynu Fast Casual oraz uhonorowana przez Dallas Business Journal. Dickey’s Barbecue Pit został również doceniony przez Fox News, Forbes Magazine, Franchise Times, The Dallas Morning News, The Wall Street Journal, People Magazine i QSR Magazine. Dickey’s Barbecue jest częścią Dickey’s Restaurant Brands, która posiada ponad 700 restauracji w całym kraju, w tym marki Wing Boss, Trailer Birds, Big Deal Burger i bbetleome.com. DRB jest kierowany przez dyrektora generalnego Rolanda Dickeya Jr. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.dickeys.com.

# # #

Załączniki

Mięsa na funtyBig Yellow Box

Lauren Tweet Dickey’s Grill Pit 469-594-3723 ltweet@dickeys.com

Prawa autorskie 2022 GlobeNewswire, Inc.

.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.