Szkoły, organizacje oferujące posiłki, aby podsycić letnią zabawę dzieci | Edukacja

Szkoły, organizacje oferujące posiłki, aby podsycić letnią zabawę dzieci |  Edukacja


Becky Tower przygotuje bułeczki do posiłku w ramach programu lunchowego dla seniorów w Carpenter Center w piątek, 27 maja. Carpenter Centre będzie oferować bezpłatny lunch dla studentów w okresie letnim.


JEFF VAN PATTEN / Star-Herald


Dostęp do pożywnych posiłków nie będzie problemem dla lokalnej młodzieży tego lata, ponieważ szkoły Scottsbluff i Gering oraz Carpenter Centre przygotowują się do oferowania posiłków.

Summer Food Sites otwarte od 31 maja do 29 lipca

* Lokalizacje serwujące lunch w workach

(Wszystkie strony są zamknięte 4 lipca)

Szkoły Czasy
Gimnazjum Bluffs 10:45 do 12:45
Wzgórza Lincolna 10:45 do 12:45
Westmoor 11:25 do południa (otwarte tylko do 24 czerwca)
Szlaki West Park * 11:30 do 12:15
Park Weteranów * Od południa do 12:45
d Biblioteka publiczna Scottsbluff * 12:10 do 12:40
Społeczność chrześcijańska 11-12:45 (śniadanie od 8 do 8:30)
Szkoła średnia Scottsbluff * 11:30 do południa

Szkoły publiczne w Scottsbluff rozpoczną swój program Summer Food Service we wtorek, 31 maja. Oskarżona firma zarządzająca usługami gastronomicznymi Taher będzie oferować posiłki w sześciu lokalizacjach dzieciom w wieku 18 lat i młodszym bezpłatnie. Dorośli mogą wykupić posiłek za 4,50 USD.

Przekąski będą również podawane w godzinach 9-9:30 w szkołach SBPS, z wyjątkiem Scottsbluff High School, dla dzieci w wieku 18 lat i młodszych. Przekąski kosztują 3,55 USD, a śniadanie kosztuje 3,85 USD dla osoby dorosłej.

Oprócz oferty letnich posiłków w szkołach, dystrykt zaoferuje mobilne lokale w całym mieście, które będą również serwować posiłki i przekąski. W szkołach zapewnione będą ciepłe posiłki, a w mobilnych lokalizacjach – obiady workowe. Te lokalizacje obejmują Trails West Park, Veterans Park i Lied Scottsbluff Public Library. Community Christian School nie będzie oferować przekąsek, ale będzie oferować śniadanie od 8 do 8:30. Dostęp do przekąsek jest również otwarty dla członków społeczności.

Ludzie też czytają…Opcje letniego lunchu dla dzieci

Becky Tower przygotowuje posiłek dla gościa na obiad podczas programu obiadowego dla seniorów w Carpenter Center w piątek, 27 maja. Carpenter Centre będzie oferować studentom bezpłatny lunch w okresie letnim.


JEFF VAN PATTEN / Star-Herald


Tiffany Kasza, asystentka administracyjna w firmie Taher, powiedziała, że ​​tegoroczny program powróci do operacji i regulacji sprzed pandemii.

„Więc nie będziemy już jeść posiłków na wynos” – powiedział Kasza. „Uczestnicy są zachęcani i zobowiązani do pozostania na miejscu w celu spożywania posiłków”.

Program letni umożliwi dzieciom w Scottsbluff otrzymywanie posiłków w ich strefie podstawowej, a także pozostanie w kontakcie z przyjaciółmi i pracownikami dzielnicy.

„Zaczynamy we wtorek i będziemy w społeczności” – powiedział Kasza. „Miło, że dzieci przychodzą do nas. Tęsknimy za nimi latem”.Opcje letniego lunchu dla dzieci

Becky Tower przygotowuje posiłek dla gościa na obiad podczas programu obiadowego dla seniorów w Carpenter Center w piątek, 27 maja. Carpenter Centre będzie oferować studentom bezpłatny lunch w okresie letnim.


JEFF VAN PATTEN / Star-Herald


Program posiłków letnich jest oferowany od kilku lat, co Kasza powiedział, że jest ważne dla młodzieży.

„W lecie ludzie często są w ruchu” – powiedziała. „To świetna okazja, jeśli jesteś poza domem i masz zamiar zjeść lunch dla swojego dziecka. Przyjście utrzymuje również przyjaźnie, ponieważ daje dzieciom szansę na spotkanie i zjedzenie posiłku przed kontynuowaniem lata ”.

Zgodnie z wyraźnym komunikatem prasowym „Wymogi dotyczące przyjęcia i uczestnictwa w programie są takie same dla wszystkich bez względu na rasę, kolor skóry, pochodzenie, płeć czy niepełnosprawność”.

Szkoły publiczne Gering będą również oferować program posiłków letnich od 25 maja do 30 czerwca.Opcje letniego lunchu dla dzieci

Becky Tower przygotuje posiłek na program lunchowy dla seniorów w Carpenter Center w piątek, 27 maja. Carpenter Centre będzie oferować bezpłatny lunch dla studentów w okresie letnim.


JEFF VAN PATTEN / Star-Herald


Przez cały tydzień dzieci w wieku od 1 do 18 lat mogą odebrać bezpłatne śniadanie i lunch w Liceum Geringa, które znajduje się przy 1500 U St. Śniadania serwowane będą od 7:30 do 8:30, a obiady od 11:30 do 12:30. Dorośli mogą wykupić posiłek za 4 USD.

Matt Carpenter, dyrektor wykonawczy Carpenter Center, powiedział, że centrum po raz kolejny zaoferuje program posiłków letnich dla młodzieży w wieku 18 lat i młodszych. Program rozpoczyna się 6 czerwca. Data zakończenia nie została ustalona i zostanie wyrównana z początkiem roku szkolnego, powiedział Carpenter.

„Naprawdę uważamy, że w tej okolicy ważna jest możliwość dostarczania pożywnych posiłków dzieciom, które mogą nie być w stanie dotrzeć do szkoły w okresie letnim” – powiedział Carpenter. „Możemy być dla nich bliższą lokalizacją”.

Centrum od kilku lat oferuje posiłki na wynos, ale wznowi tradycyjne posiłki na miejscu.

„Rodziny mogą się po prostu pojawić”, powiedział, dodając posiłki będą serwowane między 11:30 a 12:30. „W tym roku wróciliśmy do monitorowanego jedzenia, więc dzieci będą musiały jeść na miejscu. Będziemy mieć stoły i krzesła ustawione na terenie społeczności.”

Posiłki są również dostępne dla dzieci z ograniczeniami żywieniowymi. Mogą powiadomić monitorującego lub szefa kuchni, a w razie potrzeby zostaną wykonane zastępstwa.

„Mam tylko nadzieję, że to zapewni młodym miejsce na zdrowy posiłek” – powiedział. „Jest to dla nich również okazja do nawiązania nowych przyjaźni z tym aspektem społecznym”.

Program posiłków Carpenter Center działa podobnie do programu kar szkolnych; jednak mają własnego kucharza i będą mieli inne menu.

Oba programy będą publikować menu online i za pośrednictwem aplikacji Taher Food 4 Life. Aplikacja jest taka sama, z której rodziny korzystają w ciągu roku szkolnego.

Zawsze jesteśmy zainteresowani wiadomościami o nowościach w naszej społeczności. Daj nam znać, co się dzieje!

.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.