Szefowa kuchni Stephanie Izard współpracuje z markami Instant, aby ułatwić globalnie inspirowane dania dla smakoszy

Szefowa kuchni Stephanie Izard współpracuje z markami Instant, aby ułatwić globalnie inspirowane dania dla smakoszy

Poprzez odcinki James Broda Zdobywca nagrody Chef Izard dzieli się swoimi przepisami i sekretami, dzięki którym jej dania inspirowane na całym świecie stają się łatwe, przy użyciu jej ulubionych, wielozadaniowych urządzeń Instant®. Fani mogą nauczyć się przyrządzać bogatą i delikatną wołowinę Hongkong ze smażoną na powietrzu kapustą bok choy w Instant Pot Duo® Crisp with Ultimate Lid — frytkownica, szybkowar i wolnowar w jednym. Lub stwórz idealnego Crispy Chicken with Spice Pecans we frytownicy Instant Vortex ™ Plus z technologią ClearCook ™ i OdorErase ™. Przyprawy i sosy z linii produktów This Little Goat szefa kuchni Izarda błyszczą w każdym daniu.

„Bardzo się bawiłam tworząc przepisy na „Błyskawiczna chwila z szefem kuchni Izardem” seria. Wszechstronne i pracowite urządzenia Instant pozwalają stworzyć te intensywne warstwy smaku w ciągu zaledwie kilku minut, ale smakują tak, jakbyś gotował godzinami. Możesz podsmażyć wołowinę, a następnie smażyć na powietrzu zabawne warzywa za jednym pstryknięciem przełącznika. Stephanie IzardSzefa Kuchni i właścicielka restauracji Girl & the Goat oraz Cabra w Chicago oraz Los Angeles i założyciel linii produktów This Little Goat. „Przepisy są zabawne, świeże i łatwe do wykonania we własnej kuchni, co naprawdę doceniam jako zapracowana mama, która zawsze stara się znaleźć czas na gotowanie zdrowych posiłków dla własnej rodziny”.

Pierwszy odcinek „Chwila z szefem kuchni Izardem” jest już dostępny na kanale YouTube Instant, a nowy odcinek będzie pojawiał się co tydzień przez następne sześć tygodni.

„Jesteśmy zaszczyceni i podekscytowani, że mamy szefa kuchni Stephanie Izard poprowadzić sześcioodcinkową serię „Chwila z szefem kuchni Izardem”. Szef kuchni Izard jest idealnym partnerem do dzielenia się naszą misją, aby gotowanie było nie tylko zabawne, przystępne i wygodne, ale także nieustanne dostarczanie inspiracji w kuchni ”- powiedział Ben Gadbois, prezes i dyrektor generalny Instant Brands. „Właśnie dlatego stworzyliśmy tę serię na naszym kanale YouTube, aby być źródłem inspiracji, przepisów, wskazówek, sztuczek i pomysłów, które umożliwiają konsumentom przyrządzanie łatwych posiłków i przekąsek w domu”.

W ramach partnerstwa, sosy, przyprawy i chrupki szefa kuchni Izard’s This Little Goat będą dostępne w sprzedaży na: Instanthome.com. Zasubskrybuj Instant Kanał Youtube żeby nie przegapić żadnego odcinka „Chwila z szefem kuchni Izardem” i innych renomowanych szefów kuchni, w tym Ming Tsai oraz Hawa Hassan.

O Stephanie Izard
Stephanie IzardJames Beard, laureat nagrody „Najlepszy szef kuchni: Wielkie Jeziora” w 2013 r. i 2011 r. „Najlepszy nowy szef kuchni”, jest szefem kuchni i właścicielem pięciu Chicago restauracje: Dziewczyna i Koza, Mała Koza, Kaczka Kaczka Koza, Cabra, a także piekarnia Sugargoat oraz dwie Los Angeles restauracje – Girl & the Goat LA i Cabra LA. Izard zdobył również upragniony tytuł „Iron Chef” w 2017 roku i był czwartym zwycięzcą Bravo’s Top Chef w 2008 roku.

Nominowana w 2011 roku przez Jamesa Bearda do nagrody „Najlepsza nowa restauracja”, Girl & the Goat, została doceniona przez głośne publikacje, takie jak Saveur, New York Times, Jedzenie i wino oraz Lepsze domy i ogrody. Little Goat, bardzo udana kontynuacja Stephanie Girl & the Goat, oferuje klasyczną kuchnię amerykańską w restauracji. W Marzec 2016Stephanie otworzyła swoją trzecią restaurację, inspirowany chińską koncepcją o nazwie Duck Duck Goat in Chicago Sąsiedztwo West Loop. W 2019 roku na dachu The Hoxton otwarto inspirowaną peruwiańską knajpką Stephanie, Cabra, Chicago a w 2020 roku Izard otworzył Sugargoat, pomysłowy sklep ze słodyczami i piekarnię. Ostatnio Izard otworzyła swoje pierwsze dwie restauracje poza Chicago: Dziewczyna i koza oraz Cabra, obie w centrum Los Angeles.

Izard stworzyła również linię produktów detalicznych o nazwie „This Little Goat”, składającą się z inspirowanych na całym świecie sosów do gotowania, mieszanek przypraw i wszystkiego, co chrupiące dla domowych kucharzy, a obecnie wysyła swoje słodycze z Sugargoat w całym kraju we współpracy z Goldbelly. Pierwsza książka Izard „Girl in the Kitchen” została wydana w 2011 roku, a jej druga książka „Gather & Graze” została wydana w kwietniu

2018. Więcej informacji na Stephanie Izard można znaleźć na www.stephanieizard.com lub śledzić ją na Instagramie pod adresem @stephanieizard.

O markach błyskawicznych
Instant Brands projektuje, produkuje i sprzedaje globalne portfolio innowacyjnych i kultowych marek lifestylowych: Instant®, Pyrex®, Corelle®, Corningware®, Snapware®, Chicago Cutlery®, ZOID® i Visions®. Mając na uwadze rozwiązania ukierunkowane na ludzi i cel, Instant Brands na nowo wyobraża sobie, jak ludzie żyją, jedzą, łączą się i bawią w domu — i w miejscach, w których ludzie się gromadzą. Firma wspierana przez Cornell Capital ma siedzibę w Downers Grove, Illinoisi zatrudnia ponad 2000 osób na czterech kontynentach. Dziś produkty Instant Brands znajdują się w milionach domów na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Instant Brands lub dołącz do społeczności na Instagramie @instantpotofficial, Facebook @instantpot i Pinterest @instantpot.

Kontakt:
Jennifer McFerron Sloan
816-468-6802
[email protected]

ŹRÓDŁO Natychmiastowe marki

.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.