Szef kuchni Phil Jones serwuje rodzinom specjalną kolację z okazji Dnia Matki

Szefowi kuchni Phil Jones pomaga Harper Copeland, serwując jedzenie, które przygotował na specjalną kolację z okazji Dnia Matki w COTS w Detroit w niedzielę.

Ubrany w wesoły, limonkowy płaszcz szefa kuchni, Phil Jones starannie rozstawia tace ze świeżo przygotowanymi sałatkami, pieczonym kurczakiem i przystawkami w COTS w Detroit w niedzielne popołudnie. Słynny szef kuchni z Detroit delikatnie odkleja folię pokrywającą naczynia, uwalniając w powietrze ciepłe aromaty kolendry i kurkumy.

„Ten program wiele dla mnie znaczy, ponieważ wiem, że wielu ludzi potrzebuje ręki do góry” — mówi Jones. „Pochodząc z rodziny matriarchalnej, naprawdę wierzę, że musimy wspierać kobiety w naszym życiu o wiele bardziej, niż zostało to zrobione”.

Z pomocą personelu firmy Farmacy Food, jego firmy dostarczającej zdrowe posiłki, Jones pracował przez cały weekend, przygotowując świeży lunch na Dzień Matki dla 70 kobiet i dzieci w COTS i Alternative for Girls w Detroit. COTS pomaga rodzinom przezwyciężyć bezdomność, natomiast Alternative for Girls działa z bezdomnymi i zagrożonymi dziewczętami oraz młodymi kobietami.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.