ŚWIĘTOWAĆ CZWARTY LIPCA W BACONER

ŚWIĘTOWAĆ CZWARTY LIPCA W BACONER

Mielony Boczek + Mielona Wołowina + Cebula + Sos + Bułki i Fixins = Burger Bogaty w Bekon i Umami

Wskazówki dla 74 milionów Amerykanów grillujących w Dzień Niepodległości — zaoszczędź 15% na produktach The Baconer’s Grill Picks: steki z bekonu XXL, mielony bekon, wędzona kiełbasa bekonowa

Receptura Secret Ingredient Smash Burger sprawi, że soki z burgerów bogatych w bekon i umami popłyną i zapewnią coś tak spektakularnego jak fajerwerki czwartego dnia!”

– Baconer

EMERYVILLE, CA, USA, 24 czerwca 2022 r. /EINPresswire.com/ – Czwarty lipca już za dwa tygodnie, a The Baconer jest tutaj, aby pomóc upamiętnić tę okazję! W końcu, czym jest czwarty lipca bez przenoszenia grilla na wyższy poziom! The Baconer — producent rzemieślniczy wiodący innowacje poza alejką z bekonem — zaprezentował dziś swoje „Ulubione produkty z czwartego lipca” ze specjalnymi oszczędnościami na pudełkach z bekonem i pięcioma wskazówkami, aby fajerwerki smaków trwały przez całe lato!

Od dzisiaj The Baconer oferuje 15% wyprzedaży w całej witrynie na wszystkie produkty rzemieślnicze firmy — ręcznie robione w USA — w tym ulubione przez fanów: wielokrotnie nagradzane steki z baconem XXL, mielony boczek (kto chce Smash Burger?) i wędzone kiełbaski z boczku! Użyj kodu: FAJERWERKI przy kasie * i składaj zamówienia do 23:59 czasu pacyficznego, aby zapewnić dostawę do czwartego. (* Nie dotyczy bonów upominkowych, towarów ani zajęć wirtualnych)

The Baconer poleca tajnego burgera Smash Burger!

Ponad 74 miliony Amerykanów planuje grillować na 4 lipca z burgerami i stekami, które są najbardziej popularnymi potrawami godnymi grilla. (Źródło: Fakt Ag z AgHires, 2022). A zgodnie z corocznym badaniem wydatków na Dzień Niepodległości NRF 2022, 84% konsumentów planuje obchodzić Dzień Niepodległości w tym roku, a ponad 50% konsumentów robi to podczas gotowania, grillowania i pikników. Więc co jest na szczycie grilla w tym roku? Sekretny składnik Smash Burger. Sekrety tego dekadenckiego burgera to mielony boczek zmieszany z wołowiną i niesamowicie zabawna technika gotowania, która sprawi, że przyjaciele i rodzina będą zaciekle strzec sekretnego przepisu lub śpiewać go z dachów, aby wszyscy mogli go usłyszeć. Więc weź trochę mielonego boczku, kilka serwetek (a może całą rolkę ręczników papierowych) ⁠ i idź na grilla.

5 najlepszych wskazówek dotyczących grillowania

Z grillowaniem i czwartym teraz z przodu i na środku, organizowanie spotkań, grillowanie i gotowanie z przyjaciółmi i rodziną jest najważniejsze. Pięć łatwych wskazówek, jak zrobić najlepszy grill na podwórku od The Baconer, również sprawi, że świętowanie lata będzie jeszcze przyjemniejsze!

O Baconerze

Usytuowany w epicentrum kuchni „od pola do stołu”, The Baconer tworzy nowe sposoby na cieszenie się ulubionym jedzeniem Ameryki — bekonem — dla dzisiejszego pokolenia domowych kucharzy, szefów kuchni i miłośników robienia zdjęć. Udoskonaliliśmy kolekcję rękodzieła z bekonu i powiązanych produktów, które oferują coś naprawdę wyjątkowego i inspirują naszych klientów do gotowania absurdalnie pysznych posiłków. Nasz zespół entuzjastów żywności stawia na wysokiej jakości odpowiedzialne pozyskiwanie i wyjątkowe składniki, aby tworzyć nasze bogate w smak produkty. Dzięki specjalnościom, takim jak wielokrotnie nagradzane steki z bekonu XXL, wędzone słoniny, mielony bekon, paski boczku w małych partiach, w pełni naturalne maści z bekonu i wirtualne doświadczenia kulinarne, dajemy Ci kontrolę nad własną kulinarną przygodą. Nasze ręcznie robione produkty z siedzibą w Emeryville w Kalifornii są dostępne online oraz w wybranych punktach sprzedaży detalicznej w całym kraju. Baconer nawiązał współpracę z wiodącymi markami, takimi jak Eataly, Food52 i Good Eggs. Aby uzyskać więcej informacji o The Baconer, odwiedź thebaconer.com i dołącz do naszego #BaconFam na Facebooku, Instagramie, LinkedIn, YouTube i Pintereście.

# # #

Dana Young
Boczek
+1 415-378-7998
napisz do nas tutaj
Odwiedź nas w mediach społecznościowych:
Facebook
Świergot
LinkedIn
Inny

Wbudowany boczek aka. Sekretny Smash Burger

.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.