Popularność świeżej karmy dla zwierząt: 6 marek, które warto wypróbować

Popularność świeżej karmy dla zwierząt: 6 marek, które warto wypróbować

Pięć marek, które produkują jedne z najlepszych świeżych karm dla zwierząt

Od początku pandemii znacznie wzrosła liczba osób, które dołączają psa lub kota do swojego gospodarstwa domowego. Ponieważ zwierzęta domowe ludzi są tak ważną częścią ich życia, wielu z nich wybiera świeżą karmę jako alternatywę dla suchej karmy lub karmy w puszkach.

Jeśli chcesz przejść na świeżą karmę dla zwierząt lub chcesz zobaczyć, o co w tym wszystkim chodzi, oto pięć świetnych marek, które warto wypróbować.

Co to jest świeża karma dla zwierząt domowych?

Świeża karma jest jak domowy posiłek dla Twojego psa, ale jest przygotowywana komercyjnie i zbilansowana pod względem odżywczym. Podczas gdy sucha karma i mokra karma są przetwarzane do tego stopnia, że ​​nie można zidentyfikować poszczególnych składników, świeża żywność wygląda jak gulasz, w którym można zidentyfikować każde warzywo, ziarno i kawałek mięsa.

Świeża karma zwykle musi być przechowywana w lodówce, nawet przed otwarciem, tak jak każda świeża karma. Jednak od czasu do czasu możesz znaleźć świeżą mrożonkę lub zamrozić świeżą karmę dla psów, jeśli nie przejdziesz przez to wszystko przed jej wygaśnięciem.

Możesz znaleźć świeżą karmę zarówno dla psów, jak i kotów, chociaż wiele firm koncentruje się na karmach dla psów, więc kupując dla swojego kociego przyjaciela, będziesz musiał szukać trochę trudniej.

Czy świeża karma jest lepsza dla zwierząt domowych?

Nie ma prawnej definicji świeżej karmy dla zwierząt domowych, więc to, czy jest lepsza od karmy suchej czy mokrej, należy oceniać indywidualnie. Jeśli Twoje zwierzę wydaje się dobrze prosperować na dotychczasowym jedzeniu, nie ma potrzeby przestawiać się na świeże. Jednak świeża karma może być łatwiejsza dla zwierząt z problemami trawiennymi, a nawet pomóc w usunięciu problemów skórnych.

Wybierając świeżą karmę dla psów lub kotów, upewnij się, że jest certyfikowana jako kompletna i zbilansowana przez Stowarzyszenie Amerykańskich Urzędników Kontroli Pasz. Oznacza to, że karma zawiera wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje zwierzę, aby było zdrowe. Warto też porównać składniki. Zwykle zauważysz, że świeża żywność ma krótszą listę składników i nie zawiera żadnych niejasnych składników, takich jak „posiłek mięsny” lub „tłuszcz zwierzęcy”.

Świeże marki karmy dla zwierząt, które warto wypróbować

Nom Nom

Nom Nom produkuje świeżą karmę dla psów według przepisów opracowanych przez certyfikowanych dietetyków weterynaryjnych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zawierają wszystko, czego Twój pies potrzebuje do rozwoju. Nacisk kładziony jest nie tylko na jakość składników, ale także na smak i konsystencję. To świetny wybór dla wybrednych psiaków.

Żywność wytwarzana jest z szerokiej gamy pełnych produktów spożywczych, w tym mięsa, warzyw, jajek i zbóż. Te składniki są delikatnie gotowane, aby zachować składniki odżywcze. Po prostu odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojego psa, a będziesz mógł stworzyć dostosowany do Twoich potrzeb plan posiłków, który zostanie dostarczony do Twoich drzwi.

Pies rolnika

Stworzony w odpowiedzi na problemy trawienne psa założyciela, The Farmer’s Dog wytwarza świeżą karmę z prostych składników. Możesz spodziewać się wyboru certyfikowanych przez USDA mięs, warzyw i roślin strączkowych z certyfikatem USDA wraz z mieszanką składników odżywczych, aby żywność była kompletna i zbilansowana.

Zanim będziesz mógł wybrać przepisy, które chcesz, musisz wypełnić krótką ankietę dotyczącą swojego psa. Po zakończeniu dowiesz się, które przepisy najlepiej pasują do Twojego psa, ale masz pełną kontrolę nad tym, które z nich wybierzesz.

Świeże zwierzak

Freshpet to świeża karma dla psów i kotów. Jest dostępny u głównych sprzedawców detalicznych, takich jak Chewy i Amazon, co jest wygodniejsze dla niektórych kupujących niż bezpośrednie połączenie z producentem. Sprzedaje standardową świeżą żywność obok świeżych kromek i podaje bułki, które niektóre psy mogą preferować, jeśli są przyzwyczajone do mokrej karmy w stylu pasztetu.

Jest zrobiony ze świeżych składników, w tym mięsa, jajek, warzyw i zbóż. Firma produkuje również świeże smakołyki i świeżą mrożonkę.

Ollie

Oprócz świeżej karmy dla psów Ollie sprzedaje również delikatnie wypiekaną suchą karmę. Jest to świetna alternatywa dla standardowej karmy, jeśli karmienie samą świeżą karmą jest zbyt drogie. Jego świeża żywność jest przeznaczona dla ludzi i składa się z mięsa, warzyw, owoców, nasion i roślin strączkowych. Zawiera również dodane witaminy i minerały, dzięki czemu jest zbilansowany pod względem odżywczym.

Aby rozpocząć, wprowadź kilka informacji o swoim psie, a firma przedstawi zalecany plan. Jeśli chcesz kontynuować, jedzenie będzie regularnie dostarczane do Twojego domu.

Spot i Tango

Spot & Tango produkuje świeżą karmę dla psów oraz kibble, która jest minimalnie przetworzoną alternatywą dla podstawowej suchej karmy. Cała świeża żywność jest wytwarzana z najwyższej jakości składników pełnoziarnistych, w tym mięsa, warzyw i produktów pełnoziarnistych. Wszystkie składniki nie zawierają GMO, a użyte mięso nie zawiera hormonów. Te przepisy są przygotowywane w zakładzie zatwierdzonym przez USDA.

Wypełniając dane swojego psa, możesz stworzyć dla niego indywidualny plan. Dodatkowo dostępna jest dwutygodniowa opcja próbna, w której otrzymasz zwrot pieniędzy, jeśli Twój pies nie polubi jedzenia.

Najlepsza świeża karma dla zwierząt?

Świeża karma dla psów Nom Nom

Ta świeża karma dla psów dostępna jest w czterech przepisach: puree wołowe, dania z kurczaka, wieprzowina i indyka.

Sprzedawane przez Nom Nom

Świeża karma dla psów Farmer's Dog

Świeża karma dla psów Farmer’s Dog

Wypełnij ankietę, a otrzymasz spersonalizowany, zalecany plan posiłków dla Twojego psa, składający się ze świeżej, zbilansowanej pod względem odżywczym karmy.

Sprzedawane przez Pies rolnika

Freshpet Vital Przepis na kurczaka dla małych ras

Freshpet Vital Przepis na kurczaka dla małych ras

Idealny wybór dla psów małych ras, ta świeża karma zawiera kurczaka, marchew, bataty i żurawinę.

Sprzedawane przez Chewy

Freshpet Przepis na świeży kurczak Karma dla kota

Freshpet Przepis na świeży kurczak Karma dla kota

Jeśli szukasz świeżej karmy dla kotów, jest to idealny wybór dla Twojego kociego przyjaciela. Jest produkowany w USA z kurczaka hodowanego na amerykańskich farmach i mieszanki warzyw ogrodowych.

Sprzedawane przez Amazonka

Ollie świeża karma dla psów

Ollie świeża karma dla psów

Możesz wybierać spośród czterech przepisów na świeże jedzenie od Ollie: kurczaka, wołowiny, jagnięciny lub indyka. Każdy przepis jest powoli gotowany z dodatkiem owoców i warzyw.

Sprzedawane przez Ollie

Spot & amp;  Tango świeża karma dla psów

Świeża karma dla psów Spot & Tango

Świeża karma dla psów od Spot & Tango dostępna jest w trzech recepturach: wołowina i kasza jaglana, indyk i czerwona quinoa oraz jagnięcina i brązowy ryż.

Sprzedawane przez Spot i Tango

Zarejestruj się tutaj, aby otrzymywać cotygodniowy biuletyn BestReviews z przydatnymi poradami na temat nowych produktów i wartych uwagi ofert.

Lauren Corona pisze dla BestReviews. BestReviews pomogło milionom konsumentów uprościć ich decyzje zakupowe, oszczędzając im czas i pieniądze.

Copyright 2022 BestReviews, firma Nexstar. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.