Pop Bubble Tea na otwarcie, wycieczki z szefem kuchni, przyjęcie z ostrygami

Współwłaściciele Pop Bubble Tea, Eva Peterson, po lewej, i Ashley Garrison, 5 maja 2022 w Asheville.

ASHEVILLE — w maju otwiera się nowe lokalne miejsce spotkań, lokalny szef kuchni planuje zabrać gości na międzynarodową wycieczkę, a restauracja w centrum miasta zabiera swój kulinarny pokaz w trasę.

Pojawianie się na Merrimon Avenue

Podwój smaki, podwójna zabawa zbliża się do centrum handlowego Merrimon Square.

Pop Bubble Tea ogłosił, że jego data otwarcia odbędzie się 20 maja, w kawiarni The Hop Ice Cream Café przy 640 Merrimon Ave. Godziny będą od 12 do 20 od czwartku do poniedziałku.

„Chcę, żeby ludzie przyjeżdżali tutaj tak, jak do The Hop” – powiedziała współwłaścicielka Eva Peterson. „To fajne miejsce, przyjazne rodzinie – przyjdź i napij się drinka”.

Peterson współpracował ze współwłaścicielem The Hop, Ashley Garrison, przy tworzeniu przepisów i rozpoczynaniu działalności.

„To dla mnie ekscytujące i trochę nerwowe, ponieważ po raz pierwszy rozpoczynam nowy biznes” – powiedział Peterson. „Naprawdę chcę przywieźć do miasta nasz tradycyjny i autentyczny napój. Chcę, żeby ludzie nie tylko to pili. …Chcemy, aby ludzie wiedzieli więcej o kulturze picia. …Chcemy sprowadzić tutaj naszą kulturę, a wtedy ludzie będą cieszyć się drinkiem, a potem dowiedzieć się więcej o kulturze azjatyckiej.”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.