Pizza Hut właśnie wprowadziła 3 serowe wegańskie pizze. Oto gdzie je zdobyć w Europie.

Pizza Hut właśnie wprowadziła 3 serowe wegańskie pizze.  Oto gdzie je zdobyć w Europie.

Sieć fast foodów Pizza Hut w Niemczech wprowadziła na rynek trzy nowe wegańskie pizze — w komplecie z wegańskim serem i kurczakiem. Jako pierwsza w Pizza Hut Germany, sieć oferuje teraz w swoim menu trzy wegańskie pizze: Smokey BBQ Vegan (sos grillowy, wegański ser Violife, kukurydza, cebula, mieszanka pieprzowa i wegański kurczak); Tuscany Spicy Vegan (sos pomidorowy, ser wegański Violife, kukurydza, jalapenos, bruschetta, ocet balsamiczny); oraz Vegan Chik 'n’ Cheez (sos wegański serowy, wegański ser Violife, czerwona cebula, mix papryk, pieczarki, wegański kurczak).

Sieć dodała również wegańskie danie z makaronu o nazwie „Creamy Cheez Pasta Vegan” z wegańskim sosem serowym, wegańskim serem Violife i penne.

Według mediów społecznościowych Pizza Hut, sieć dodała opcje wegańskie w odpowiedzi na zapotrzebowanie konsumentów. „Już czas! Pizza Hut przechodzi na weganizm ”- sieć opublikowała na Instagramie. „Chciałeś tego [and] sprawiliśmy, że to się stało. Stworzyliśmy dla Was nie jedną, nie dwie, ale trzy wegańskie pizze.”

Pizza Hut

Vegan Beyond Meat w Pizza Hut

Nowe opcje w Pizza Hut Germany uzupełniają rosnącą listę produktów roślinnych w jej lokalizacjach na całym świecie. Na początku tego roku Pizza Hut nawiązała współpracę z wegańską marką Beyond Meat, aby dodać Beyond Meat Italian Sausage Crumbles jako stałą pozycję w menu we wszystkich 450 lokalizacjach Pizza Hut w Kanadzie. Mięso wegańskie zostało stworzone wyłącznie dla Pizza Hut Canada we współpracy z Beyond Meat i znajduje się w trzech pozycjach menu: The Great Beyond (specjalna pizza z włoską kiełbasą Beyond Sausage Crumbles, dodatkami warzywnymi, które zawierają pokrojoną w plastry czerwoną cebulę i papryczki bananowe, i podawane na dowolnym cieście Pizza Hut); Beyond Italian Sausage Alfredo Loaded Flatbread (chrupiące podpłomyki z kruszonką Beyond Italian Sausage Crumbles, pieczoną czerwoną papryką i sosem alfredo na bazie mleka oraz serem mozzarella); i Beyond Creamy Alfredo (danie z makaronu alfredo na bazie mleka, przełożone warstwami Beyond Italian Sausage Crumbles, cebulą, pieczarkami i serem mozzarella).

Premiera w Kanadzie była częścią większego globalnego partnerstwa strategicznego między Yum! Brands — firma macierzysta Pizza Hut, Taco Bell i KFC — oraz Beyond Meat, aby tworzyć pozycje menu z białkami roślinnymi, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu konsumentów. W Stanach Zjednoczonych Pizza Hut przetestowała dwie pizze Beyond Pan we wszystkich tradycyjnych lokalizacjach i uczestniczących w nich lokalizacjach Pizza Hut Express w 2020 r., a w 2021 r. sieć dodała wegańską peppperoni Beyond Meat do menu prawie 70 lokalizacji w pięciu miastach w USA, aby uzyskać ograniczony czas.

WegeNews.BeyondMeatPizzaHut2Pizza Hut

Dzięki temu partnerstwu Pizza Hut jako pierwsza w swojej kategorii wprowadziła na rynek w Stanach Zjednoczonych polewa do mięsa na bazie roślin. „Nasze partnerstwo z Pizza Hut to pierwsza kategoria i razem będziemy nadal podnosić poprzeczkę w zakresie innowacji produktowych, które zmieniają zasady gry, wprowadzając pyszny smak produktów Beyond Meat fanom pizzy w całym kraju” – powiedział dyrektor generalny i założyciel Beyond Meat, Ethan Brown. oświadczenie w tym czasie. „Cieszymy się, że możemy być w tej podróży z Pizza Hut, która umożliwia nam dalsze zwiększanie dostępu do lepszego dla Ciebie mięsa roślinnego, w miarę dalszego rozszerzania naszej współpracy z Yum! Marki ”.

Pizza Hut wchodzi w wegańskie mięso w Europie

Po udanej próbie Beyond Meat Pizzas w Wielkiej Brytanii, Pizza Hut przywróciła wegańskie mięso jako stałą opcję menu we wszystkich lokalizacjach Pizza Hut w Wielkiej Brytanii w lipcu 2021 roku. Wcześniej sieć oferowała większość ofert z serem na bazie mleka, w tym The Beyond Italian Style Sausage Supreme, która zwieńczona jest wegańską Beyond Italian Style Sausage, serem mozzarella, mieszanką papryki, pieczarkami i chrupiącą czerwoną cebulą. Sieć oferuje teraz szereg opcji zarówno wegańskich, jak i wegetariańskich, w tym Beyond Meat, w tym Vegan Pepperphoni Feast z wegańskim serem i pepperoni.

VegNews.BeyondMeatPizzaHutUK2Pizza Hut

W Belgii Pizza Hut testowała Beyond Meat w swoim menu przez ograniczony czas, zanim przywróciła ją jako stałą pozycję w menu. Sieć oferuje teraz pizzę The Beyond, zawierającą sos pomidorowy, wegański ser z Violife, kruszonkę Beyond Burger, pieczarki, czerwoną cebulę, paprykę i pietruszkę.

„W Pizza Hut widzimy, że nasi klienci coraz częściej szukają opcji na bazie roślin do swoich ulubionych dań” – powiedział w oświadczeniu Stef Meulemans, dyrektor generalny Top Brands i Pizza Hut w Belgii. „Cieszymy się, że możemy sprostać temu zapotrzebowaniu dzięki naszej współpracy z Beyond Meat, wiodącym producentem mięsa roślinnego”.

Aby zapoznać się z najnowszymi wiadomościami wegańskimi, przeczytaj:
13 prawodawcy domagają się ustanowienia przez FDA wytycznych dotyczących testów narkotykowych bez udziału zwierząt
Dieta bogata w rośliny zmniejsza raka piersi o 14 procent, wynika z badań
10 procent mięsa, nabiału i jajek będzie pochodzić z alternatywnych białek

WŁAŚNIE URUCHOMIONY! Pobierz naszą książkę z przepisami na 10 łatwych wegańskich letnich posiłków do pobrania BEZPŁATNIE.

Pobierz przewodnik

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.