Oto, co będziesz jadł na następnej grze Tampa Bay Rays

Oto, co będziesz jadł na następnej grze Tampa Bay Rays

ŚW. PETERSBURG – taterki o długości stopy, kanapki z kurczakiem jerk i nachos z lodami – to tylko niektóre z nowych opcji żywieniowych oferowanych w tym sezonie na Tropicana Field.

The Rays ogłosili kilka nowych dań – i kilka powracających faworytów – przed powitaniem fanów z powrotem na stadionie w ten piątek.

Zachęcając do powrotu do bardziej „normalnego” sezonu baseballowego, Kevin Riley, starszy szef kuchni Levy Restaurants, powiedział, że planowanie nowych dań na ten sezon było zarówno zabawą, jak i szansą na kreatywność dla swojego zespołu.

Riley powiedział, że opakowanie i prezentacja wielu dań będzie wyglądać mniej więcej tak, jak fani doświadczyli przed pandemią. Kubki wielokrotnego użytku powracają, a fani po raz kolejny będą mogli kupić kubki do uzupełniania na stacjach z wodą pitną na całym stadionie.

Dla piwoszy Ballpark & ​​Rec ponownie otworzy się na dwie godziny przed pierwszym boiskiem i będzie sprzedawać piwo beczkowe o wartości 5 USD do rozpoczęcia meczu i pozostanie otwarte przez godzinę po meczu.

Aby wyeliminować czas oczekiwania na stoiskach koncesyjnych, składanie zamówień mobilnych będzie możliwe za pośrednictwem aplikacji MLB Ballpark. Korzystając z aplikacji, goście mogą zamówić jedzenie z 15 różnych stoisk, wybrać miejsce odbioru, zamówić i zapłacić, a następnie odebrać swoje produkty, gdy będą gotowe.

Nadziewane kraby podawane są z cytrynowym aioli i kolendrą. [ MARTHA ASENCIO-RHINE | Times ]

Pozycje serwowane na tematycznych stoiskach koncesyjnych na stadionie, które są prowadzone przez Rileya i jego załogę, dopełniają menu dań od sprzedawców współpracujących z Rays. Nowością w Trop jest w tym roku Impasto, inspirowany włoską koncepcją wraps, który znajduje się w First Base Food Hall.

Wrapy inspirowane kuchnią włoską, takie jak Steak Caesar i Italiano, są oferowane w Impasto, nowym sprzedawcy żywności w Tropicana Field w tym sezonie.
Wrapy inspirowane kuchnią włoską, takie jak Steak Caesar i Italiano, są oferowane w Impasto, nowym sprzedawcy żywności w Tropicana Field w tym sezonie. [ MARTHA ASENCIO-RHINE | Times ]

Powracający partnerzy to m.in. św. Petersburgowe miejsce do poke Pacific Counter i Beans & Barlour, pijane desery i koktajle mleczne, które znajdują się w Budweiser Porch.

W Pacific Counter fani mają do wyboru kilka różnych misek do poke, spam musubi i cztery różne hot dogi, w tym wersję banh mi, hawajskiego psa i hotdoga kimchi.

OG Bowl od Pacific Counter zawiera tuńczyka, zieleninę i edamame.
OG Bowl od Pacific Counter zawiera tuńczyka, zieleninę i edamame. [ MARTHA ASENCIO-RHINE | Times ]
Zagłębić się w sceny z jedzeniem i piciem w Tampa Bay

Zagłębić się w sceny z jedzeniem i piciem w Tampa Bay

Zapisz się do naszego bezpłatnego biuletynu Smak

Otrzymuj w każdą środę wiadomości o restauracjach i barach, spostrzeżenia i recenzje, których pragniesz, od krytyka kulinarnego i kulinarnego Helen Freund.

Wszyscy jesteście zarejestrowani!

Chcesz mieć więcej naszych bezpłatnych, cotygodniowych biuletynów w swojej skrzynce odbiorczej? Zacznijmy.

Poznaj wszystkie opcje

Pacific Counter będzie również sprzedawać potężną bułkę Rays Up, która jest dostępna wyłącznie w Tropicana Field i zawiera bułkę sushi wielkości burrito wypełnioną paluszkiem krabowym (krabem), mieszaną zieleniną i awokado. Bułka jest zawinięta w ryż nori i sushi, panierowana w panierce panko i smażona na błysk, skropiona chili aioli i sosem z limonki awokado.

Rolka Rays Up od Pacific Counter jest dostępna wyłącznie w Tropicana Field i jest polana chili aioli i sosem z limonki awokado.
Rolka Rays Up od Pacific Counter jest dostępna wyłącznie w Tropicana Field i jest polana chili aioli i sosem z limonki awokado. [ MARTHA ASENCIO-RHINE | Times ]

Nowością w tym sezonie w Beans & Barlour są Ice Cream Waffle Cone Nachos, które zawierają niebiesko-żółte chipsy waflowe w stylu Rays, zwieńczone lodami i posypką. Spot powraca z popularnym masłem orzechowym i karmelowym deserem lodowym, który jest otoczony brzegiem Cracker Jack i można go zamówić z alkoholem lub bez alkoholu.

Beans & Barlour powraca na Tropicana Field w tym sezonie z nowymi przedmiotami, takimi jak lody i nachosy waflowe.
Beans & Barlour powraca na Tropicana Field w tym sezonie z nowymi przedmiotami, takimi jak lody i nachosy waflowe. [ MARTHA ASENCIO-RHINE | Times ]

Inni powracający partnerzy to Hunger & Thirst (Ballpark & ​​Rec), Beachside Hospitality Group (Crabby’s Beachside Bites), Mister Softee, Dippin 'Dots, Kahwa Coffee, Coppertail Brewing Co., Fresh Vine Wine i Nathan’s Famous Hot Dogs.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje o nowych daniach na stadionie oraz o tym, gdzie je znaleźć.

Nowoczesny ptak na ganku Budweiser

Kurczak Queso Dip

Dip queso z kurczaka podawany jest z chipsami tortilla z solą morską.
Dip queso z kurczaka podawany jest z chipsami tortilla z solą morską. [ MARTHA ASENCIO-RHINE | Times ]

Wykonany z sera pepper jack, ten kremowy dip zawiera wolno pieczonego kurczaka, smakuje jalapenos i jest podawany z chipsami tortilla z solą morską.

Koreańska kanapka z kurczakiem w przyprawach

Korean Spiced Chicken Sandwich z Modern Bird i Jerk Chicken Sandwich z Beach Drive to dwa z nowych produktów spożywczych dostępnych w tym sezonie na stoiskach koncesyjnych.
Korean Spiced Chicken Sandwich z Modern Bird i Jerk Chicken Sandwich z Beach Drive to dwa z nowych produktów spożywczych dostępnych w tym sezonie na stoiskach koncesyjnych. [ MARTHA ASENCIO-RHINE | Times ]

Kanapka łączy w sobie chrupiącego, pikantnego i chrupiącego kurczaka smażonego po koreańsku z gochujangiem, ogórkami, kiszoną czerwoną kapustą i spicy mayo.

Pig & Potato na werandzie Budweiser

Tater z długimi stopami

Footlong Tater Tot od Pig & Potato zwieńczony jest bekonem, kwaśną śmietaną i szalotką.
Footlong Tater Tot od Pig & Potato zwieńczony jest bekonem, kwaśną śmietaną i szalotką. [ MARTHA ASENCIO-RHINE | Times ]

Miłośnicy ziemniaków, ten jest dla Ciebie: ten długi na złoto smażony kaczek z bekonem, kwaśną śmietaną i szalotką.

P + P Pierogi

P&P Pierogi serwowane w Pig & Potato składa się z chorizo, kwaśnej śmietany i smażonej cebuli.
P&P Pierogi serwowane w Pig & Potato składa się z chorizo, kwaśnej śmietany i smażonej cebuli. [ MARTHA ASENCIO-RHINE | Times ]

Pozostałość z Trop’s Enchant Christmas St. Petersburg, danie z pierogami składa się z chorizo, kwaśnej śmietany i smażonej cebuli.

Beach Drive w Trzeciej Bazie Food Hall

Kanapka Jerk Kurczak

Udka z kurczaka wędzonego jerk podawane są na bułce z pestkami z plastrami świeżego ananasa, majonezem ananasowym i kapustą kiszoną.

Noga z indyka ze stalowego bębna

Wędzone udko z indyka doprawione anyżem i glazurowane w ananasowym miodzie jalapeno.
Wędzone udko z indyka doprawione anyżem i glazurowane w ananasowym miodzie jalapeno. [ MARTHA ASENCIO-RHINE | Times ]

Jeśli masz duże apetyty, to pełne wędzone udko z indyka, doprawione anyżem i glazurowane w miodzie jalapeno ananasowym, powinno wystarczyć.

Karaibska miska

Karaibska miska składa się z wieprzowiny jerk, żółtego ryżu, fasoli i bananów.
Karaibska miska składa się z wieprzowiny jerk, żółtego ryżu, fasoli i bananów. [ MARTHA ASENCIO-RHINE | Times ]

Shredded Jerk wieprzowina jest podawana na misce czarnej fasoli, żółtego ryżu i bananów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.