„Oczekuj wspaniałego jedzenia, wspaniałych przepisów i ukrytych skarbów, gdzie się zatrzymać”

„Oczekuj wspaniałego jedzenia, wspaniałych przepisów i ukrytych skarbów, gdzie się zatrzymać”

To już początek nowego sezonu #RoadTrippinWithRnM, w którym Rocky Singh i Mayur Sharma wyruszają w nową podróż, aby odkrywać jedzenie i dzielić się wglądem w piękny krajobraz różnych części kraju. Duet, który od 15 lat jest dziennikarzami kulinarnymi, pojedzie w tym sezonie do Uttar Pradesh i Uttarakhand.

Kiedy zapytaliśmy go, co jest innego w tym sezonie, Mayur zażartował, że liczba się zmieniła i wkrótce zabraknie im palców do liczenia sezonu. Rocky jest po prostu szczęśliwy, że jest we właściwym miejscu we właściwym czasie. Żartował: „Do tej pory udaliśmy się na pustynie w upale, udaliśmy się w chłodniejsze rejony zimy, udaliśmy się na wilgotne obszary w czasie deszczu. Więc po raz pierwszy jedziemy na wzgórza latem, więc naprawdę nie mogę się tego doczekać ”.

Dodał też, że ludzie mogą spodziewać się, że ten sezon będzie naprawdę „formatem na żywo”. Wyjaśniając to, powiedział, że jeśli w programie duet powie, że są w Garh Mukhteshwar, a następnie pojadą do Moradabad, a jeśli ktoś zdecyduje się pokazać w Moradabad, będzie mógł spotkać się z Rockym i Mayurem. .

Rocky Singh dodał również: „Nie robimy fanfar, po prostu wchodzimy do miejsca, o którym wiemy, że według naszych badań jest dobre. A więc tego mogą się spodziewać widzowie – świetnego jedzenia, świetnych rekomendacji, wspaniałych przepisów, pięknych miejsc, ukrytych sekretów, gdzie się zatrzymać. Ponieważ z tymi, z którymi naprawdę spędzamy dużo czasu.”

Mówiąc o pobytach, w których się wyzerowali, Rocky przypomniał sobie, jak obozowali, gdy byli młodzi. Kontynuował: „Znajdujemy najlepsze miejsca na nocleg, ale niektóre z nich są droższe, ponieważ jesteśmy teraz starsi. Nie jesteśmy już biedni jak kiedyś. Wcześniej ludzie pytali „gdzie mieszkasz”, a my mówiliśmy „mamy namiot, śpimy w lesie”. A oni mówią „nie, nie, to może być prawda”. Przez lata rzucaliśmy namiot na ściółkę lasu i budziliśmy się rano, kąpaliśmy się z wodą, którą nosiło się w 50 litrowym bębnie. Ale teraz sytuacja się zmieniła, więc teraz zatrzymujemy się w naprawdę pięknych miejscach. Myślę więc, że nawet jedzenie i piękne miejsca, ludzie muszą mieć oko na to, gdzie się zatrzymasz, ponieważ będą to jedne z najlepszych nieruchomości w kraju ”.

Rocky i Mayur opowiedzieli również o tym, jak wszystko drastycznie się zmieniło od czasu, gdy zaczęli. Rocky ujawnił, jak byliby w telewizji, kiedy zaczynali, ale teraz RoadTrippinWithRnM stało się programem całkowicie opartym na mediach społecznościowych.

Mayur opowiedział o tym, jak COVID zmienił sposób kręcenia serialu, a teraz stali się jedynym programem na świecie, który jest kręcony na jednym telefonie. Mayur ujawnił, że z powodu ograniczeń COVID musieli odciąć większość ludzi z zespołu, Mayur następnie dodał: „Zostało nam dwóch facetów – Mayur i Rocky, którzy mogą jeść i wszystko, a my będziemy musieli mieć jedna osoba, która musi być właścicielem aparatu, ponieważ nasze treści nie są stabilne ki ek jagah baith ke ho raha hai. I potrzebowaliśmy czegoś do strzelania. Tak więc dobrzy ludzie w Apple powiedzieli: „Damy ci iPhone’a”. Wspaniali ludzie w Network18 powiedzieli: „Będziemy z Tobą współpracować, aby udostępnić tę platformę większej liczbie osób”. Więc teraz program jest jedynym na świecie, który jest kręcony jednym telefonem bez gimbali, obiektywów, bez aplikacji. Tylko dwóch facetów, którzy reżyserują, produkują, przesyłają, rzucają kotwice i jeden facet, który trzyma w dłoni telefon z aparatem”.

„A my otrzymujemy nasze treści. A teraz mamy już osiem sezonów tego. Robimy to od półtora roku. Wyobraź sobie, że wyruszamy w 12-dniową podróż i codziennie zaczynamy w nowym mieście, a kończymy w innym. Jeździmy od 150 do 300 kilometrów dziennie i wyjmujemy od siedmiu do ośmiu treści w siedmiu do ośmiu osobnych lokalizacjach – z zespołem składającym się łącznie z trzech osób trzymających telefon. Każdy, kto to czyta, i rozumie, czego potrzeba, aby zrobić pokaz treści. Jesteśmy jedynymi ludźmi na świecie, którzy działają na tej trwałej podstawie. Myślę, że to świetna okazja do świętowania. Zwykle nie wychodzimy i nie dostajemy tego. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że mieliśmy taką możliwość, a COVID był taką szansą ”- podsumował Mayur.

Kumple Rocky i Mayur rozpoczęli swoją podróż 25 maja i potrwa do 5 czerwca. Wyruszyli z Delhi i obejmą lokalizacje Uttar Pradesh i Uttarakhand. Ich podróż można śledzić na kontach mediów społecznościowych HistoryTV18 oraz Rocky i Mayur.

Przeczytaj wszystkie najnowsze wiadomości, najświeższe wiadomości i aktualizacje na żywo IPL 2022 tutaj.

.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.