O pieczęci aprobaty Food & Wine Faves

O pieczęci aprobaty Food & Wine Faves

W Food & Wine wiemy, że posiadanie odpowiedniego sprzętu zmienia sposób gotowania, jedzenia i rozrywki. Nasi czytelnicy chcą być na bieżąco i oczekują najlepszych. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć produkty najwyższej jakości, niezależnie od tego, czy jest to nowy, fajny zestaw naczyń kuchennych, o którym wszyscy mówią, czy też klasyczny zestaw noży, bez którego najlepsi szefowie kuchni nie mogą się obejść.

Od prawie 50 lat Food & Wine jest zaufanym źródłem najlepszych przepisów, niezrównanych rekomendacji restauracji i umiejętnych wyborów produktów. A teraz możesz kupować z jeszcze większą pewnością dzięki naszemu znakowi zatwierdzenia Food & Wine Faves.

Aby otrzymać naszą pieczęć, produkty muszą sprostać naszym dokładnym badaniom i ocenom ekspertów zarówno w naszych kultowych kuchniach testowych, jak iw domach naszych redaktorów w całym kraju. Przy każdym zaleceniu wyczerpująco analizujemy projekt, konstrukcję i wydajność, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nasze produkty spełnią Twoje potrzeby kuchenne i podniosą Twój kulinarny repertuar.

Zaczynamy od zawężenia naszej uwagi do tematów, o których wiemy, że najbardziej interesują naszych czytelników, na podstawie ruchu na stronie i danych wyszukiwania. Aby określić, które produkty należy przetestować, nasz zespół intensywnie bada rynek, zwracając uwagę na trendy, premiery i najnowsze wersje modeli, a także korzysta z własnej wiedzy. Korzystamy również z naszej rozległej sieci szefów kuchni i twórców smaku, aby uzyskać ich przemyślenia – i ich ulubione – aby uzyskać jak najpełniejszy obraz tego, które produkty należy wziąć pod uwagę.

W oparciu o wszystkie te spostrzeżenia opracowujemy serię testów mających na celu ocenę każdej kategorii przedmiotów pod kątem jej najważniejszych czynników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu kulinarnemu nasi redaktorzy i twórcy przepisów już wiedzą, co stanowi świetną patelnię (lub kieliszek do wina lub blender). Na przykład noże szefa kuchni powinny być zawsze ostre, wyważone i wygodne w trzymaniu. Powinny być łatwe w użyciu i ułatwiać szybkie przygotowanie składników. Każdy czynnik ma szczegółową kartę wyników, aby upewnić się, że wszystko jest testowane uczciwie i spójnie.

Po sfinalizowaniu listy produktów kupujemy je i wysyłamy do naszego laboratorium lub domów naszych testerów w celu oceny. Czasami możemy otrzymać próbki, ale nie gwarantuje to pozytywnej recenzji ani nawet umieszczenia na naszej ostatecznej liście rekomendacji. Zawsze będziemy ujawniać, jeśli otrzymamy coś za darmo.

Mamy laboratoria w Des Moines w stanie Iowa; Birmingham, Alabama; i Nowy Jork, które zajmują ponad 100 000 stóp kwadratowych i obejmują ponad 50 kuchni testowych. Ponieważ ponad 30 takich kuchni – nie wspominając o naszym zespole testowym i kilku naszych redaktorach – znajduje się w Birmingham, to właśnie tam przeprowadzana jest większość testów żywności i wina.

Nasz zespół spędza wiele dni na rozpakowywaniu, montażu i testowaniu każdego produktu obok siebie. Podchodzimy do naszych testów w sposób naukowy, a jednocześnie kreatywny, na przykład ważąc pełny dzbanek kawy i espresso w każdym ekspresie do kawy i przekazując je panelowi ślepych degustatorów. Aby określić, czy grill nagrzewa się równomiernie, nie tylko mierzymy temperaturę za pomocą termometru na podczerwień, ale także porównujemy ślady grilla na deskach z cukinii, piersi z kurczaka, steku i chlebie. Każda pozycja jest oceniana przy użyciu tej samej karty wyników, aby zapewnić dokładność i spójność.

Wraz z ocenami ilościowymi i pomiarami, zbieramy jakościowe spostrzeżenia, które naprawdę mają znaczenie, takie jak łatwość przenoszenia palacza do i z miejsca przechowywania lub ilość smaru potrzebnego do wyczyszczenia szczelin robota kuchennego. Zwracamy szczególną uwagę na różne typy kucharzy lub kuchni, które mogą najlepiej wykorzystać każdy produkt. Frytownice z piekarnikiem tosterowym są na przykład bardziej wszechstronne niż modele koszowe, ale są też zbyt duże dla niektórych gospodarstw domowych i nie są tak łatwe w użyciu.

Oprócz naszych testerów laboratoryjnych mamy sieć ekspertów, którzy testują produkty we własnych domach. Pomaga nam to zorientować się, jak produkty sprawdzają się w codziennej kuchni, a także jak zachowują się z upływem czasu. Po drodze robimy zdjęcia, dzięki czemu możesz zobaczyć przedmiot w użyciu.

Kiedy skończymy oceniać zestaw produktów, porównujemy oceny, uwagi testowe i punkty cenowe i decydujemy, które z nich zasługują na naszą pieczęć aprobaty. Nasz najlepszy wybór lub „najlepszy ogólnie” może nie być odpowiedni dla każdego budżetu, kuchni lub kucharza, dlatego nagradzamy również inne odpowiednie kategorie, takie jak „najlepsza wartość”, najlepszy projekt „lub „najlepszy do małych kuchni”.

Tworząc nasze listy, upewniamy się, że zawieramy ważne szczegóły dotyczące testów, podkreślając zarówno zalety – funkcje, które uznaliśmy za najbardziej przydatne lub ekscytujące – jak i wady – wszelkie pojawiające się problemy lub wątpliwości. Wyjaśniamy dokładnie, co trafiło do testów, przedstawiamy kluczowe specyfikacje, takie jak pomiary lub zakresy temperatur, i wymieniamy produkty, które nie otrzymały naszej pieczęci, wraz z wyjaśnieniem, dlaczego nie zostały objęte cięciem.

Nie zapominamy o tym, gdy ukazuje się „Food & Wine Fave”. Regularnie sprawdzamy nasze rekomendacje, sprawdzając, czy produkty są nadal w magazynie, obserwując wszelkie ulepszenia lub nowości i informując naszych czytelników, kiedy najlepszy wybór jest w sprzedaży. Naszym celem jest stworzenie bezproblemowego doświadczenia i zapewnienie wszystkiego, czego potrzebujesz, aby dokonać świadomego zakupu.

Food & Wine jest znany jako niekwestionowany autorytet kulinarny z dostępem do najlepszych szefów kuchni i twórców smaku. Nasz zespół ekspertów obejmuje twórców przepisów, profesjonalnych kucharzy oraz redaktorów i pisarzy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie produktów spożywczych i kuchennych.

Dbamy o to, aby dopasować wiedzę merytoryczną naszych testerów do ocenianych przez nich produktów. Na przykład możemy uwzględnić profesjonalnego piekarza w naszym teście blach do pieczenia lub poprosić autora przepisów, który stworzył przepisy na pizzę, aby przyłączył się do naszej recenzji pieców do pizzy. Jednocześnie wiemy, że nie każdy przychodzi do kuchni z takim samym poziomem umiejętności, dlatego w każdym teście staramy się zebrać różne perspektywy.

W ramach naszego zaangażowania na rzecz różnorodności, staramy się uwzględniać w naszych testach różne marki, takie jak te, które są własnością BIPOC, gdy tylko jest to możliwe. Dążymy również do tego, aby sami nasi testerzy odzwierciedlali wiele różnych osób, które tworzą świat jedzenia i picia.

Kupując za pośrednictwem jednego z naszych linków, możemy otrzymać prowizję. Jednak nigdy nie polecamy niczego, czego tak naprawdę nie popieramy poprzez staranne badania i testy. Większość naszych produktów kupujemy sami i jesteśmy przejrzyści, jeśli chodzi o otrzymywane rzadkie próbki, nigdy nie obiecując pokrycia ani nie akceptując informacji od marek.

Czasami produkty mogą podlegać wycofaniu, w takim przypadku dołożymy wszelkich starań, aby odpowiednio zmienić nasze recenzje. Mimo to warto zwrócić uwagę na oficjalne komunikaty Komisji ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące testowania, skontaktuj się z nami pod adresem fwfaves@jedzenieandwine.com.

.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.