Nowe łącza do kiełbasy bez wieprzowiny firmy Impossible Foods trzaskają jak prawdziwe

Nowe łącza do kiełbasy bez wieprzowiny firmy Impossible Foods trzaskają jak prawdziwe

Impossible Foods po raz kolejny rewolucjonizuje kategorię wieprzowiny roślinnej, wprowadzając na rynek swój najnowszy produkt: Impossible Sausage Links made from Plants. Nowe linki bez wieprzowiny są wprowadzane do sklepów spożywczych w Bratwurst, Italian i Spicy i są wykonane w podobny sposób, jak ich odpowiedniki pochodzenia zwierzęcego. Nowe Impossible Sausage Links trafią do sklepów w tym miesiącu i oczekuje się, że będą dostępne w całym kraju przed sezonem grillowania tego lata.

Firma Impossible Foods opracowała technologię nadziewania osłonek roślinnych mielonym i przyprawianym mięsem bez wieprzowiny, które następnie jest skręcane, w procesie, który nadaje kiełbasie roślinnej ten sam charakterystyczny trzask, co tradycyjne wieprzowe kiełbaski.

Niemożliwe jedzenie

Nowe kiełbaski Impossible mogą być grillowane na otwartym ogniu lub na patelni i mogą być spożywane w całości lub używane w makaronach, kanapkach i innych potrawach, które wymagają kiełbasek wieprzowych. Jednak w przeciwieństwie do kiełbasy wieprzowej, wersja Impossible nie zawiera dodanych azotanów, azotynów ani cholesterolu i jest znacznie bardziej przyjazna dla środowiska. W tym celu kiełbasa roślinna zużywa o 79 procent mniej wody, o 71 procent mniej emisji gazów cieplarnianych i o 41 procent mniej gruntów niż kiełbasa wieprzowa, na podstawie oceny cyklu życia.

„Nie poszliśmy na kompromis, jeśli chodzi o upewnienie się, że Impossible Sausage Links dostarczają wszystkich satysfakcjonujących trzasków i skwierczeń, które konsumenci uwielbiają w kiełbasie wieprzowej” – powiedziała w oświadczeniu Laura Kliman, dyrektor ds. Rozwoju nowych produktów w Impossible Foods. „Nasza innowacyjna platforma technologiczna i skoncentrowane na konsumentach podejście do projektowania pozwoliły nam dopracować wszystko, od mieszanki przypraw po proces osłonek i nadziewania. na smak, wszechstronność czy wpływ na środowisko.”

Impossible Foods udoskonala mięso roślinne

Wizjoner Patrick O. Brown założył Impossible Foods w 2011 roku, aby do 2035 roku zastąpić wszystkie pokarmy pochodzenia zwierzęcego opłacalnymi alternatywami roślinnymi. Niemożliwy burger. Jednak firma — teraz uzbrojona w prawie 2 miliardy dolarów w finansowanie inwestycji — w ostatnich miesiącach znacznie przyspieszyła.

VegNews.VegańskaKiełbasaLinki.NiemożliweJedzenieNiemożliwe jedzenie

Nowe ogniwa Impossible to szósta premiera produktów firmy w ciągu ostatnich ośmiu miesięcy. W kategorii wieprzowiny firma wprowadziła swoją Impossible Sausage za pośrednictwem partnerów gastronomicznych, takich jak Jamba, Starbucks i Burger King, przed wprowadzeniem jej do sklepów w zeszłym roku. Firma oferuje również klopsiki, które wytwarza mieszając wołowinę Impossible Burger. Impossible Meatballs początkowo pojawiły się w 3000 sklepach Walmart w listopadzie, gdzie były sprzedawane wraz z innymi produktami Impossible w specjalnej skrzynce.

Zeszłego lata Impossible złamało również kategorię kurczaków, wprowadzając na rynek Impossible Nuggets z Roślin. Wegańskie nuggetsy z kurczaka trafiły do ​​sklepów i restauracji, a na początku roku trafiły do ​​menu koncesyjnego w kinach AMC w 37 stanach. Aby jeszcze bardziej unowocześnić kategorię kurczaków, firma Impossible wprowadziła właśnie na rynek Wild Nuggies, nowe kształty swoich roślinnych nuggetsów z kurczaka, które edukują konsumentów na temat zagrożonych gatunków.

WegeNews.VegańskaKiełbasaLinki2.NiemożliweJedzenieNiemożliwe jedzenie

Dzięki nowym ogniwom do kiełbasek Impossible dołącza do rosnącej liczby firm na całym świecie, które stworzyły roślinny zamiennik drugiego najczęściej spożywanego mięsa na świecie, w tym innej kalifornijskiej marki Beyond Meat, OmniPork z Hongkongu i giganta mięsnego Hormel— , która w zeszłym roku wprowadziła pepperoni na bazie roślin do setek pizzerii.

Aby dowiedzieć się więcej o Impossible Foods, przeczytaj:
Przewodnik po Impossible Foods: od burgerów po bryłkiDlaczego największa sieć spożywcza w USA współpracuje z niemożliwą żywnościąOto wszystkie restauracje serwujące wegańskie bryłki Impossible Foods

Uzyskaj BEZPŁATNE przepisy na wegańskie przepisy na swoją skrzynkę odbiorczą, zapisując się do naszego nagradzanego klubu przepisów VegNews.

Zapisać się

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.