Nowa seria Ina Garten łączy jedzenie, rozmowę

Nowa seria Ina Garten łączy jedzenie, rozmowę

Bardzo łatwo jest porozmawiać z Iną Garten.

Dla fanów słynnego szefa kuchni, zdobywcy nagrody Daytime Emmy i wieloletniego gospodarza „Barefoot Contessa” Food Network, to prawdopodobnie nie będzie niespodzianką. Garten słynie ze swojej lżejszej niż powietrze osobowości, niewymuszonej życzliwości i pysznych przepisów. W „Boso” zaprasza kamery do swojego wspaniale urządzonego domu w East Hampton w stanie Nowy Jork i gotuje dostępne, piękne posiłki dla siebie i jej męża, profesora Yale Jeffreya Gartena, i wydaje się, że zostaliśmy zaproszeni do stołu. też.

Teraz naprawdę zaprasza ludzi do swojego domu w Discovery + „Be My Guest with Ina Garten” (transmisja w sobotę), nowej serii, w której Garten przeprowadza wywiady ze znanymi ludźmi przy jedzeniu i napojach. I nic dziwnego, że nie stanowi dla niej problemu, aby ludzie się otworzyli.

„To, co kocham w gotowaniu, to to, że ludzie przychodzą do stołu i wtedy naprawdę można się z nimi połączyć” – mówi 74-letnia Garten. Niektóre z gości, z którymi się łączy, to „ER” i „Dobra żona” aktorka Julianna Margulies , reżyser Rob Marshall i gospodarz „Today” Willie Geist.

„Właśnie sporządziłam listę osób, z którymi chciałabym porozmawiać, i zaczęłam opracowywać listę” – mówi. „Byłem szczęśliwy, że ludzie chcieli się pojawić”.

Serial, który jest również emitowany w Food Network w skróconej formie (w soboty o 11 rano) i ma towarzyszący podcast, oferuje proste założenie: przyjdź do Iny, ugotuj coś, wypij trochę alkoholu i wylej swoje wnętrzności.

W ostatnie słoneczne popołudnie Garten rozmawia z Zoomem w swojej znajomej kuchni, gdy zachwyca się swoimi gośćmi i tym, jak ją inspirują.

„Robię program kulinarny od 20 lat i właśnie zdecydowałam, że nadszedł czas, aby nim wstrząsnąć”, mówi o swojej decyzji spróbowania programu z wywiadami z celebrytami. „Mam 20 lat uwagi”.

Zawsze pilna i dobrze przygotowana, Garten skrupulatnie bada swoich gości i ma przed sobą strony notatek, gdy siada do ich rozmów, które zostały nagrane jesienią ubiegłego roku. Zwykle swobodnie przed kamerą przyznaje, że próbowanie czegoś nowego było „przerażające”.

„To znaczy, nie jestem dziennikarzem; to nie jest moje naturalne środowisko ”- mówi. „Moim pierwszym wywiadem był Willie Geist i miałem przygotowane wszystkie notatki. Były trzy strony pytań, które chciałem mu zadać i właśnie zacząłem rozmowę, aw pewnym momencie powiedziałem do mojego reżysera: „Czy jesteśmy blisko 45 minut?”. Powiedziała, że ​​rozmawialiśmy przez dwie godziny. Pomyślałem: „O mój Boże”. To było po prostu zabawne ”.

Julianna Margulies jest jedną z gości pierwszego sezonu „Bądź moim gościem z Iną Garten” transmitowanego na Discovery +. Oboje cieszą się ożywioną rozmową przy posiłku z halibuta z masłem ziołowym.

Garten znalazł materiał od Margulies, która zatrzymała się na margaritę i halibuta i płakała przy stole Gartena, deklarując, że gospodarzem jest „nowa Barbara Walters!”

Garten wywołuje łzy od swoich gości po części dlatego, że jest łatwa do utożsamiania się z nią i ma cechy osobowości, które przyciągnęły jej nowych fanów podczas pandemii COVID-19. Popularny na Instagramie Garten stał się wirusowy w ciągu ostatnich dwóch lat, najbardziej pamiętny z gigantycznym kosmopolitycznym koktajlem kwarantanny.

Jest pozytywnie łaskotana przez jej film i jej status jako mema online i celebrytki (zdjęcia Gartena regularnie pojawiają się w żartach na temat jej skłonności do mówienia widzom, że używanie składników kupionych w sklepie jest „w porządku”). „Miałam tę ogromną szklankę i pomyślałam:„ Och, może zrobię po prostu dużą (jedną) ”- mówi o filmie koktajlowym, który obejrzano ponad 3,2 miliona razy. „Niewiele wiedziałem, co się stanie. To było jak bum!”

Garten była równie wdzięczna za nawiązanie kontaktu ze swoimi fanami, jak i za oglądanie jej radosnych postów i przepisów.

„Zaczęłam tworzyć przepisy na Instagram, aby ludzie wiedzieli, co zrobić z rzeczami, które (w panice) kupili w swoich spiżarniach, takimi jak biała fasola” – mówi. że nie (wcześniej). Zrobiłem to, aby pomóc innym ludziom, ale ostatecznie mnie uratowało. To było miłe. „

Garten chce nadal pomagać ludziom w „Bądź moim gościem” i ma nadzieję podkreślić, że sławni ludzie, z którymi rozmawia, nie są bardziej wyjątkowi niż my.

„Ludzie myślą, że ludzie sukcesu byli po prostu bardziej utalentowani”, mówi. „Odkryłem, że ludzie sukcesu odnoszą sukcesy, ponieważ potrafią radzić sobie z problemami. Jeśli uderzą w ścianę, znajdują jakiś sposób wokół ściany lub przez ścianę. Pozbywają się ściany ”.

Garten nagrała nowy program i mówi, że w swoim drugim wywiadzie była znacznie bliżej 45 minut, które zostały jej przydzielone dla każdego gościa. Ale nadal jest przekonana, że ​​jest dobrą osobą prowadzącą rozmowę kwalifikacyjną.

Kiedy przytaczam porównanie Marguliesa z Gartenem do Waltersa, Garten jest pokorny, zauważając, że ona i Margulies płakały razem.

„Barbara Walters nie płacze!” mówi Garten.

Może nie, ale czy potrafi upiec idealnego kurczaka?

Przeczytaj więcej na usatoday.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.