Ninja Honors łączy kulturę poprzez jedzenie z nową kampanią „Przepis na mnie”

Ninja Honors łączy kulturę poprzez jedzenie z nową kampanią „Przepis na mnie”

Ninja rozumie wpływ kultury i społeczności. Dlatego marka zachęca konsumentów do honorowania ludzi, kultury i wspomnień, które pomogły ukształtować ich własną indywidualność. Uruchamiając kampanię „Przepis na mnie”, Ninja stara się pokazać unikalne połączenie, które można stworzyć za pomocą Ninja Żywność NeverStick® Możliwy Pan i posiłki, które łączą nas z naszą przeszłością.

Marka współpracuje z pionierem Elaine Welteroth, autor bestsellerów, wielokrotnie nagradzany dziennikarz i prezenter telewizyjny. „Przepis mnie” Elaine łączy jej wyjątkowe dziedzictwo afroamerykańskie i niemiecko-irlandzkie, południowe korzenie i doświadczenia, które pomogły jej ukształtować ją na kobietę, którą jest dzisiaj. Chociaż danie Elaine jest dostosowane do jej osobowości i wspomnień, jej „Przepis mnie” łączy Elaine z ludźmi, którzy byli przed nią i tymi, którzy zebrali się wokół jej stołu.

„Zwracanie się do czegoś znajomego jest zawsze pocieszające” – powiedział Elaine Welteroth. „Pochodzę z długiej linii pracujących matek, które chciały karmić swoje rodziny dużymi, obfitymi posiłkami przy jak najmniejszym zamieszaniu. Moja mama ukuła termin „gotowanie w jednym garnku” i Ninja ™ Foodi ™ NeverStick® PossiblePot ™ i Ninja ™ Foodi ™ NeverStick® PossiblePan ™ sprawiają, że jest to łatwe. Używamy tego naczynia do przygotowywania rodzinnych przepisów, które mi przekazuje”.

Ninja organizuje konkurs, w którym 100 zwycięzców otrzyma Ninja Żywność NeverStick® Możliwy Pan oraz 100 zł kredyt spożywczy na przygotowanie przepisu na kolację z tymi, którzy pomogli je ukształtować. Konsumenci mogą skorzystać z szansy na wygraną, publikując swój „Przepis na mnie” – przepis, który obejmuje ich korzenie, wspomnienie z ukochaną osobą lub znaczące tradycje – oraz tagując #RecipeofMe i @ninjakitchen na Instagramie z 25 maja – 15 czerwca. Więcej informacji o konkursie znajdziesz tutaj.

„Naczynia kuchenne zastępują 12 narzędzi do gotowania, oferują 14 funkcji gotowania i mogą przechodzić od kuchenki, przez piekarnik do stołu, odblokowując najwyższą funkcjonalność i wydajność w Twojej kuchni”, powiedział Jonathan Webster, starszy wiceprezes, Ninja w SharkNinja. „Wszystko w jednym patelni i garnku odmieni Twoje gotowanie i sprzątanie dzięki naszemu podpisowi NeverStick® technologia. Dzięki tej technologii konsumenci mogą mieć pewność, że ich naczynia kuchenne nie będą się odpryskiwać, łuszczyć ani przywierać, a ponadto są objęte 10-letnią gwarancją.

Naczynie można myć w zmywarce i piekarniku w temperaturze do 500 ° F i może pomieścić typy gotowania gazowego, indukcyjnego i elektrycznego. Jego konstrukcja obejmuje dwie wylewki, zintegrowane naczynia, zwężające się ścianki i większą średnicę dla łatwego i wydajnego gotowania. Ninja Żywność NeverStick® Możliwy Pan i PossiblePotsą dostępne w pięciu modnych kolorach: morskiej szarości, wędzonej papryki, makaronikowego błękitu, wiśniowej tarty i oliwki.

Ninja Żywność NeverStick® Możliwy Pan i PossiblePot są sprzedawane osobno za 129,99 USD na NinjaKitchen.com i inni główni sprzedawcy, w tym Amazon, Bed Bath and Beyond, Best Buy i Kohla.

Ninja jest jedną z trzech głównych marek JS Global Lifestyle Company Limited (Hongkong: 1691), która obejmuje również Shark i Joyoung. JS Global jest jedną z największych na świecie firm zajmujących się małym sprzętem AGD2.

1NPD Group / Retail Tracking Service, w oparciu o sprzedaż w dolarach na poziomie marki, widok 52 tygodni dla 5 stycznia2020-2 stycznia 2021; 3 stycznia2021-1 stycznia 2022. Kategorie objęte roszczeniem: grupa kategorii urządzeń kuchennych.
2Dane branżowe z raportu branżowego Frost & Sullivan; wielkość rynku, udział w rynku i ranking według wartości sprzedaży detalicznej. Małe firmy zajmujące się sprzętem AGD to te, które wygenerowały ponad 50% przychodów w 2020 roku poprzez sprzedaż i sprzęt AGD.

O JS Global

JS Global Lifestyle Company Limited (Hongkong: 1691) to wiodący na świecie producent drobnego sprzętu AGD. Od 31 grudniast, 2020, JS Global zajął trzecie miejsce wśród firm zajmujących się małym sprzętem AGD. Działa przede wszystkim pod trzema głównymi markami: Shark, Ninja i Joyoung. Sukces firmy opiera się na dogłębnym zrozumieniu potrzeb konsumentów i opiera się na silnych innowacjach produktowych i zdolnościach projektowych wspieranych przez globalną platformę badawczo-rozwojową, mocne strony marketingowe napędzające duże zaangażowanie marki oraz zasięg dystrybucji wielokanałowej o wysokiej penetracji .

o Ninja:

W co wierzymy
Możesz to zrobić.
Ninja wierzy, że jeśli chcesz gotować w domu, możesz. Jeśli chcesz więcej eksperymentować z przepisami i składnikami, możesz. Jeśli chcesz gotować kolację każdego wieczoru, możesz. Jeśli chcesz być dumny z tego, czym służysz swojej rodzinie, bez wątpienia możesz. Projektujemy narzędzia i urządzenia, które pomogą Ci osiągnąć nieskończone możliwości z jedzeniem, niezależnie od tego, ile masz doświadczenia. Wierzymy, że jeśli masz ochotę na gotowanie, możesz to zrobić, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci to zrobić w sposób szybki, łatwy i pyszny.

Tytuł obrazu produktu dla informacji prasowej

Ninja Żywność NeverStick® Możliwy Pan i PossiblePot może zastąpić 12 narzędzi do gotowania i łatwo przejść od kuchenki do piekarnika na stół, dzięki zaufanemu NeverStick® wydajność. To naczynie jest sprzedawane oddzielnie za 129,99 USD na NinjaKitchen.com.

KONTAKT: Allie Chartoff(781) -910-4974.

ŹRÓDŁO Ninja

.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.