Narodowy Dzień Sera z Grilla na przepisy

Narodowy Dzień Sera z Grilla na przepisy

SAWANNA, Ga. (WSAV) – 12 kwietnia to Narodowy Dzień Grillowanego Sera, a to oznacza poświęcenie czasu na ugotowanie jednej z tych pysznych, serowych kanapek. Poniżej znajduje się zabawna lista przepisów na grillowany ser na dobry początek.

Klasyczny grillowany ser

Zaczynając od oryginału, oto prosty i szybki przepis na zrobienie kanapki z grillowanym serem. Ten prosty przepis jest dokładnie tym, czego można się spodziewać: ser, chleb i masło użyte razem do przygotowania idealnego grillowanego sera. Nie możesz się pomylić.

Z tego przepisu „Spend With Pennies” otrzymujesz dwie kanapki i trwa 12 minut od początku do końca. Możesz sprawdzić przepis, klikając tutaj.

Grillowany ser z rostbefu

Ten przepis to cheesesteak Philly i grillowany ser w jednym. Ten przepis Sandry’s Easy Cooking zawiera pieczeń wołową, ser provolone i grzyby. Jest to pyszny posiłek, który jak najszybciej będziesz chciał dodać do swojego repertuaru przepisów.

Ten przepis dotyczy jednej kanapki i tym razem zależy to od tego, czy masz już gotową pieczeń wołową, czy też pieczesz ją sam. Link do przepisu znajdziesz tutaj.

Croque Madames

Ten francuski przepis to bardziej złożony grillowany ser dla tych, którzy tęsknią za hitem. Wykorzystuje chleb na zakwasie, jajka i szynkę delikatesową z serem Gruyere. To tworzy kanapkę inną niż wszystkie.

Od Country Living przygotowanie tej kanapki zajmuje nieco ponad pół godziny. Daje cztery porcje, a link do przepisu można znaleźć, klikając tutaj.

Sernik Jeżynowy Grillowany Ser Kanapka

Szukasz deserowego sera z grilla? Nawet nie wiedziałeś, dopóki nie istniały? W porządku, ten przepis od Happy Foodie Cię obejmuje. Nadzienie podane na brioszce składa się z jeżyn, serka i miodu. Pokochasz te słodkie przysmaki z grillowanym serem na zabawnym małym kręceniu.

Ten przepis zajmuje mniej niż 15 minut i daje jedną porcję. Link do przepisu znajdziesz tutaj.

Grillowany Ser Jalapeño Popper

Ten szybki przepis ma wszystko. Serek śmietankowy, bekon, cheddar i jalepeños? Przysmak z tego przepisu na grillowany ser, który znajdziesz. Właśnie tego pragniesz, a złożenie tego wszystkiego w całość zajmuje mniej czasu.

Ten przepis, który trwa tylko 15 minut od początku do końca, daje dwie kanapki. Możesz także obejrzeć film o tym, jak to zrobić za pośrednictwem strony internetowej, do której link znajduje się tutaj.

Szukasz dobrej zupy do grillowanego sera? Oto kilka opcji.

Maślane Grzanki z Kremową Zupą Pomidorową

Ten przepis z Food and Wine to klasyczne połączenie grillowanego sera i zupy pomidorowej, które jest dla nich idealne. Wykorzystuje pomidory w puszkach, oregano i gęstą śmietanę oraz garść innych składników, aby stworzyć cudownie gładką zupę. Z tymi parami będziesz cieszyć się grillowanym serem.

Ten przepis to pestka. Jest to nie tylko proste, ale zawiera również wideo z dodatkowymi instrukcjami, więc nie ma możliwości zepsucia tego. Ten przepis daje sześć porcji i możesz go zobaczyć, klikając link tutaj.

Zupa Deserowa Kokosowo-Mango Sago

Ten przepis od Christie at Home to dobra propozycja dla tych, którzy wybierają sernik z grilla. To azjatycka zupa deserowa z mlekiem kokosowym i perełkami tapioki. Zawiera również świeże liście mięty i mango.

Ten przepis zajmuje około półtorej godziny, chociaż przez większość czasu jest schładzany. Służy czterem osobom i zawiera około 333 kalorii na porcję. Więcej informacji na temat tej zupy znajdziesz tutaj.

Łatwa zupa z kurczaka i ryżu

Szukasz czegoś nieco innego do połączenia z grillowanym serem? Dwa groszki i ich kapsuła z tej zupy z kurczaka i ryżu mogą nie być tym, o czym myślisz, jedząc kanapkę z kanapką. Jednak wkrótce będzie to Twoja droga.

Ten przepis zajmuje 35 minut i daje cztery porcje. Możesz użyć kurczaka z rożna w tym krótkim czasie lub możesz spędzić trochę dłużej i zrobić własnego kurczaka. Tak czy inaczej, masz tę pyszną zupę w mniej niż godzinę. Link do przepisu znajdziesz klikając tutaj.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.