Najlepszy przepis na mus z limonki

Najlepszy przepis na mus z limonki

FOTO: JOEL GOLDBERG; STYLIZACJA ŻYWNOŚCI: MAKINZE GORE

Nic nie mówi, że lato jest jak tarta z limonką. Ten mus jest równie orzeźwiający, o puszystej konsystencji i chrupiącej kruszonce owsianej, którą moglibyśmy zjeść samodzielnie. Limonki Key są bardziej cierpkie niż tradycyjne limonki; Są warte tego musu. Kwintesencja letniego deseru dla wszystkich właściwych nut słodkiego i cierpkiego przeboju.

Czy już to zrobiłeś? Daj nam znać, jak poszło i komentarze poniżej!

Reklama – Czytaj dalej poniżej

Plony:

4


porcje

Czas przygotowania:

0

godziny

10

minuta

Czas całkowity:

0

godziny

50

minuta

Na kruszonkę

1/3 w.

pakowany jasnobrązowy cukier

3 łyżki.

mąka uniwersalna

6 łyżek.

zimne masło, pokrojone w kostkę

Na mus

1c.

słodzone mleko kondensowane

1/3 w.

świeżo wyciśnięty kluczowy sok z limonki

1 łyżeczka.

czysty ekstrakt z wanilli

Zielony barwnik spożywczy (opcjonalnie)

Kluczowe kliny z limonki, ozdoba do

Ten moduł zakupów składników jest tworzony i utrzymywany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na ich stronie internetowej.

  1. Rozgrzej piekarnik do 350 °. W robocie kuchennym, drobne okruchy na krakersy graham. W średniej misce wymieszaj pokruszone krakersy graham, płatki owsiane, brązowy cukier i mąkę. Dodaj masło i pokrój w dłonie, aż masa będzie wielkości ziarnka grochu i zacznie się trzymać. Rozłóż mieszankę na równomierną warstwę na blasze do pieczenia. Piecz do złocistego i chrupiącego koloru, około 20 minut, mieszając do połowy. Ostudzić.
  2. Zrób mus: W dużej misce za pomocą miksera ręcznego (lub miksera stojącego z nasadką do trzepaczki) ubij śmietanę i cukier puder na sztywne piki. Usuń około 1 szklanki bitej śmietany, aby zarezerwować.
  3. W średniej misce połącz skondensowane mleko, sok z limonki, wanilię i małą kroplę barwnika spożywczego, jeśli używasz. Dodaj miskę bitej śmietany. Delikatnie złóż, aż się połączą.
  4. Gromadzić się: Dodaj około 4 szklanek na dno kubka. Nałóż dwie duże łyżki musu, a następnie powtórz z kolejną warstwą kruszonki i musu.
  5. Zarezerwowaną bitą śmietanę umieścić w worku do szprycowania z dużą zamkniętą końcówką w kształcie gwiazdy i wyłożyć na mus. Na wierzch z resztkami kruszonki i szklanką limonki.
  6. Przechowywać w gotowości do schłodzenia.

Ta treść jest importowana z {embed-name}. Możesz znaleźć inny format w tej samej treści lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

kluczowy mus z limonki

FOTO: JOEL GOLDBERG; STYLIZACJA ŻYWNOŚCI: MAKINZE GORE

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią oraz importowana na tę stronę w celu udostępnienia użytkownikom ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści znajdziesz na piano.io

Reklama – Czytaj dalej poniżej

.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.