Mrożony krem ​​Abbott ma sekretny przepis: rodzina

Abbott's-Frozen-Custard-Storefront

Istnieje wiele marek franczyzowych, o których mówi się, jeśli chodzi o bycie rodzinnym biznesem, ale Abbott’s Frozen Custard idzie na spacer. Założona przez Arthura Abbotta w 1902 roku, z siedzibą w Rochester w stanie Nowy Jork, marka mrożonych deserów jest własnością rodziny — i od tego czasu serwuje pyszne smakołyki.

Brenden Drew zna tę historię lepiej niż ktokolwiek inny. Obecnie wiceprezes ds. rozwoju biznesu, jego matka, Gail Drew, jest prezesem firmy, podczas gdy Robert Amico pracuje w firmie Abbott’s Frozen Custard od ponad 45 lat. Jakieś sześć lat temu Drew był CPA w innej branży, budując drogę do zostania CFO w jakiejś firmie. Partnerstwa franczyzowe Abbotta — wierzył, że marka jest śpiącym gigantem, który może się rozwijać na masową skalę.

W ciągu pierwszych kilku lat swojej pracy z ośmioma nowymi właścicielami, Drew podpisał niedawno z siedmioma kolejnymi właścicielami franczyzy z wieloma jednostkami, podpisując umowy franczyzowe. Jednym z nich jest były dyrektor takich marek jak Dickey’s BBQ i Papa John’s, który podpisał umowę na otwarcie 100 stoisk Abbott’s Frozen Custard. Nawet związek zrodził się z więzów rodzinnych — lider grupy franczyzowej, znanej komuś w Abbott’s od ponad dwóch dekad.

„Znalazłeś tak wielu ludzi w tej marce, którzy są tu od ponad 15 lat” – mówi Drew. „Większość z nich nie ma naszego nazwiska, ale są dla nas naprawdę rodziną. Jest coś, czego nie zrobimy dla nich, aw zamian nie ma jednej rzeczy, której by nie zrobili. Wszyscy krwawimy na niebiesko Abbott.

Ale Drew wie, że głębokie więzi rodzinne nie są udaną franczyzą. Był uparty na możliwości zbudowania czegoś od zupełnie nowego do obecnego statusu 36 jednostek. Po pierwsze produkt: Marka to sekretna receptura, którą znają tylko trzy osoby na świecie. Jak dobrze strzeżony jest ten przepis? Drew mówi, że nawet o tym nie wie, ale może przekazać, że opiera się na „niektórych z najzdrowszych naturalnych produktów mlecznych – tak bardzo kochamy nasze krowy” – mówi Drew. „Są czymś, co traktujemy również jako rodzinę”.

Drew i jego zespół uważają, że Abbott ma najlepszy mrożony krem ​​w swojej kategorii. Z wypróbowanymi i prawdziwymi faworytami, takimi jak Czarna Malina, Słony Karmel lub słynny Czekoladowy Migdał, menu zawiera również wszystko, od tradycyjnego Hot Fudge Sundae po Koktajle Mleczne z Piwa Korzennego. Znakiem rozpoznawczym marki jest jednak jej żółw. Wynaleziony przez babcię Drew w latach 60., Żółw zawiera czekoladową ucztę pełną hiszpańskich orzeszków ziemnych, krówek i kremu czekoladowego lub waniliowego.

Drugim powodem, dla którego Drew chce, aby model franczyzy wystartował, są produkty marki gotowe na wynos. W świecie, w którym zaczęła dominować dostawa osób trzecich i sprzedaż poza lokalem firmy, Abbott’s Frozen Custard oferuje różnorodne mrożone smakołyki, które sprzedają wszystkie artykuły detaliczne – w tym pół litra budyniu, chipwheel i ciasta – które pad pomocy. Wreszcie, Drew mówi, że Frozen Custard firmy Abbott to granica czegoś dużego i potencjału tego segmentu.

„Mrożony budyń istnieje od ponad 100 lat, ale wciąż jest to rosnąca nisza na rynku” – mówi Drew. „Jesteśmy tak samo starzy jak szarlotka i baseball — to nie jest mrożony krem, to siła przetrwania, w branży wciąż jest tak dużo pustej przestrzeni. Możesz mieć cztery lub pięć prawdziwych marek składających się tylko z mrożonego kremu i wszyscy jesteśmy trochę inni. Ale od 1902 roku istnieje tylko jeden sekretny rodzinny przepis.

Rodzina Abbott’s Frozen Custard jest teraz częścią francuskich franczyzobiorców, którzy chcą wyglądać. Każdy franczyzobiorca może spodziewać się pełnych pięciu dni praktycznego, wciągającego szkolenia w siedzibie marki w Rochester. Po zakończeniu budowy, w sklepie franczyzobiorcy, odbywa się szkolenie na miejscu, w którym właściciele i nowi członkowie załogi są szkoleni przez jednych z najbardziej doświadczonych ekspertów w branży przez dwa tygodnie przed i podczas wielkiego otwarcia.

Co więcej, Drew podkreśla, że ​​franczyzobiorcy mogą spodziewać się wizyt członków zarządu raz na 60 dni, z zaplanowanymi dodatkowymi rozmowami i różnymi innymi komunikatami ze strony zespołu korporacyjnego. Odbywa się doroczne spotkanie właścicieli, na które zapraszany jest każdy franczyzobiorca, podczas gdy dyrektor generalny tworzy cały zespół wsparcia franczyzy, powiadamiając o tym przez chwilę telefon.

„Z naszej perspektywy naprawdę wierzymy, że ta marka może pewnego dnia urosnąć do ponad 500 stoisk” – mówi Drew. „Chcemy jednak rozwijać go we właściwy sposób. Znajdujemy właściwych ludzi we właściwych miejscach, we właściwym czasie, we właściwym czasie, w sposób, który ma sens dla wszystkich ”.

Odwiedź Abbott’s Frozen Custard z franczyzą, aby uzyskać więcej strona franczyzowa firmy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.