Mleko matki A Koktajl inspirowany przez chłopców z okazji herogazmu | Spragniony Czwartek 23.06.2010

Mleko matki A Koktajl inspirowany przez chłopców z okazji herogazmu | Spragniony Czwartek 23.06.2010

W ten Spragniony Czwartek świętujemy wyczekiwane i odpowiednie dla widzów odcinki z Chłopcy znany jako „Herogazm”.

Witaj w Spragniony Czwartek, jestem Twoim Mix Masterem Kevin Fenix i podzielę się moimi przepisami na koktajle inspirowane nerdami. Napoje te mają być spożywane w sposób odpowiedzialny i nie w nadmiarze. Jeśli zdarzy ci się zrobić coś niechcianego lub gorszego pod wpływem, to wszystko zależy od ciebie. Biorąc to pod uwagę, te przepisy mają uczcić nasze liczne fandomy i stanowić wyjątkową ofertę na następne spotkanie, spotkanie, wieczór gier itp. Ma też promować ROKiT Drinki, które dostarczają większość naszych alkoholi. Sprawdź więc przepisy, przygotuj je sam i podziel się z nami swoimi doświadczeniami, oznaczając nas tagami lub używając hashtagów #Illuminerdi i #illdrinks.

Bez zbędnych pożegnań, oto drink na ten tydzień inspirowany przez Chłopcy Sezon 3 Odcinek 6 „Herogazm”.

Chłopcy Inspirowany Koktajl – Mleko Matki

POWIĄZANE: Recenzja 3 sezonu The Boys – Chłopcy osiągają nowe poziomy geniuszu, krwi i… obwodu

Od pierwszego sezonu Chłopcy, fani komiksu zastanawiali się, czy serial kiedykolwiek przyniesie „Herogasm” do działania na żywo. Jest to jedno z najbardziej jednoznacznie seksualnych wydarzeń, jakie można sobie wyobrazić. Jest to w zasadzie orgia superbohaterów o epickich proporcjach. W komiksach setki supperów zbierały się na odległej wyspie, by cieleśnie cieszyć się swoim towarzystwem. Chociaż serial osiągnął ekstremalne poziomy, zwłaszcza w przypadku premiery Termita w trzecim sezonie, „Herogasm” to zupełnie inna bestia. Możesz zorientować się w skali tej supermocnej orgii z tej okładki Chłopcy Tom 5.

Mleko matki A Koktajl inspirowany przez chłopców z okazji herogazmu | Spragniony Czwartek 23.06 - Illuminerdi

Nie trzeba dodawać, że jest to ważne wydarzenie telewizyjne i właściwe jest tylko uczczenie takiego kamienia milowego w historii telewizji odpowiednim drinkiem. To właśnie zainspirowało Mother’s Milk. Mother’s Milk, czyli MM, to jedna z moich ulubionych postaci z serialu. Jego komiksowe pochodzenie wydaje się być w dużej mierze zmienione, ale wciąż jest wiele historii i historii postaci. W tym sezonie naprawdę się w to zagłębia. Ten odcinek mocno go obciąża. Dlatego nazwałem napój jego imieniem.

POWIĄZANE: TGRI Świecący koktajl inspirowany TMNT i konopiami | PRAGNĄCY CZWARTEK 6/16

Mother’s Milk to odmiana irlandzkiej bomby. Mocny ciemny stout zostaje pokryty bogatą kremową konsystencją likieru i whisky, które trafnie nazywam sokiem miłosnym. najlepiej podawać go w odwróconym długim, podwójnym kieliszku, aby zrobić mniej bałaganu. Na potrzeby tego napoju i tematu serii ten podwójny kieliszek nazywa się Love Sausage. Zasadniczo Love Sausage wypełniona Love Juice bombarduje swoją zawartością całego ciemnego stouta. Jest równie pyszny, co surowy. Sprawdź przepis i częściowo satysfakcjonujący film instruktażowy ASMR poniżej.

Składniki:

 • 2 uncje likieru z białej czekolady
 • 1,5 uncji ROKiT Whiskliqueur Dragon Stout

Instrukcje:

 1. Wlać likier z białej czekolady do podwójnego kieliszka (Love Sausage Shot Glass)
 2. Wlej whisky ROKiT do białego likieru czekoladowego, aby zrobić Love Juice
 3. Umieść szklankę nad Love Sausage, aby zamknąć w Love Juice
 4. Odwróć szklankę, aby Love Sausage odwróciła się do góry nogami
 5. Wlej połowę Smoczego Stoutu wokół Miłosnej Kiełbasy, około 6 uncji
 6. Chwyć Miłosną Kiełbasę
 7. Uwolnij Love Juice w Dragon Stout
 8. Pij szybko, zanim Love Juice zgęstnieje i wyschnie
 9. Ciesz się, poczekaj kilka minut
 10. Zrób to jeszcze raz

Uwolnienie soku z miłości do mleka matki

POWIĄZANE: Spragniony czwartek 25.05 – Obi-Wan Kenobi i The Menacing Sith

To tyle w tej edycji Thirsty Czwartek. Przypominamy, pij odpowiedzialnie i w żaden sposób nie ponosimy odpowiedzialności za podejmowane przez Ciebie działania. Ale poza tym mamy nadzieję, że spodobają Ci się te koktajle i podzielisz się nimi z przyjaciółmi i bliskimi. Koniecznie obejrzyj i sprawdź nasze liczne programy, w których będziemy spożywać te napoje, takie jak Zawsze patrzymy, a także nasze różne strumienie Twitch, a także po prostu zasubskrybuj nasz kanał YouTube, jeśli chcesz tylko obejrzeć film, a nie przeczytać całą historię napoju. I zawsze możesz śledzić moje konto osobiste, aby zobaczyć, jakie przepisy nie związane z nerdami wymyślam.

funkcja plakatu chłopców s3

Czy jesteś podekscytowany odcinkiem w tym tygodniu Chłopcy? Czy możesz uwierzyć, że wprowadzają Herogasm do telewizji? Jakich super załamań się spodziewasz? Daj nam znać, co myślisz o napojach w komentarzach poniżej i koniecznie podziel się nimi i oznacz nas w mediach społecznościowych kiedy robisz drinki i używasz hashtagów #Illuminerdi #illDrinks.

Czytaj dalej: oto, kiedy możesz obejrzeć kontrowersyjny odcinek „Herogasm” The Boys

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.