Mieszkaniec Hendersonville bierze udział w nowym sezonie BBQ Brawl . w Food Network

Contenders Sunny Moody i Tony Froyan przygotowują elementy do swojego pierwszego dania Advantagre Challenge, jak widać w BBQ Brawl, sezon 3.

Sunny Moody z Hendersonville niedawno brał udział w trzecim sezonie Smokin’show BBQ Brawl organizowanym przez Food Network.

„To było tak zabawne, że mogłem być częścią serialu i spotkać Bobby Flay, Jet (Tila) i Chef Anne (Burrell) i wszyscy byli niesamowici, było tak schludnie” – powiedział Moody.

„Będziesz musiał dostroić się, aby zobaczyć, do kogo trafiłem, ale to była świetna zabawa, cały czas, który tam spędziłem, był niesamowity, to było po prostu naprawdę wspaniałe doświadczenie”.

Ustawiony w Star Hill Ranch w Austin w Teksasie dziewięciu pitmasterów BBQ podzielono na trzy zespoły i będą rywalizować o tytuł „Mistrza” Cue pod okiem szefów kuchni Anne Burrell, Jet Tili i panującego mistrza serialu Bobby’ego Łupić.

Jeden zwycięzca zostanie ukoronowany „Mistrzem” w finale sezonu jeszcze w tym roku i pojawi się na platformach cyfrowych Food Network jako oficjalny ekspert od grillowania w tym roku.

BBQ Brawl powraca w trzecim sezonie

Flay, Burrell i Tila są mentorami i trenerami dziewięciu mistrzów grillowania w świecie grillowania, sprawdzając ich kulinarne umiejętności i umiejętność pracy zespołowej przez cały sezon.

„Tegoroczne intensywne wyzwania związane z grillowaniem, przełomowe nadzieje na grilla i najlepsi szefowie kuchni Food Network, którzy narażają swoją reputację, sprawiają, że BBQ Brawl obiecuje ponownie trafić w gusta widzów w tym sezonie” – Courtney White, prezes Food Network and Streaming Food Treść, Discovery Inc. powiedział we wcześniejszym oświadczeniu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.