Lokalny śpiewający szef kuchni wprowadza gotowe posiłki | Jedzenie i rozrywka

Lokalny śpiewający szef kuchni wprowadza gotowe posiłki |  Jedzenie i rozrywka

Singing Chef, Andy LoRusso, delektuje się cortado, swoim ulubionym napojem kawowym, w Cafe on the Bay, kiedy spotykamy się z nim, aby porozmawiać o jego najnowszej ofercie w jego marce Singing Chef – gotowych daniach premium z jego domowych sosów . Posiłki pojawią się 1 czerwca w 130 sklepach Food City w Wirginii, Kentucky, Tennessee i Georgii.Debbie i Steve Smith, właściciele Food City. „Uwielbiają moje sosy”, powiedział uprzejmy LoRusso.
LoRusso zyskał sławę jako Singing Chef, kiedy pojawił się w programie Donnie and Marie lata temu. Swój występ Singing Chef doskonalił w największych kasynach w całym kraju. Pandemia dała LoRusso możliwość zmiany biegów i rozwoju marki. Pierwszym krokiem było zaoferowanie publiczności trzech sosów jego Nonny.

„Sos do makaronu zaczął się z powodu pandemii” – powiedział Andy LoRusso. Kiedy przeniosłem się do Neapolu dwa lata temu, naprawdę chciałem pozostać Śpiewającym Szefem Kuchni i nadal oferować ludziom coś, co sprawi, że ich życie stanie się trochę prostsze. Otwórz słoik domowego sosu i nakarm swoje rodziny cudownie zdrowym posiłkiem – a także produktem w rozsądnej cenie.”3. Śpiewający szef kuchni Andy LoRusso w Naples Bay Resort.  Marka Sing Chef firmy LoRusso rozszerza się o gotowe posiłki..tif

Śpiewający szef kuchni, Andy LoRusso, w Naples Bay Resort. Marka Singing Chef firmy LoRusso rozszerza się o gotowe posiłki.
LoRusso wprowadził swoje sosy do makaronu prawie dwa lata temu. A jego marka rośnie. Jego trzy sosy, sos śmietankowy z wódką, bazylia pomidorowa i oryginalna kiełbasa babci i koper włoski są dostępne lokalnie na rynku Wynn’s w Neapolu – jego pierwszego klienta, Mario’s Meat Market w Ft. Myers i Paradise Seafood na wyspie Marco. Ale jego wielki przełom nastąpił, gdy Food City podniosło markę Singing Chef.

Food City odkryło go po tym, jak uczestnik jednego z jego programów Singing Chef powiedział południowej sieci supermarketów o LoRusso i jego programie.

„Wykonywałem zbiórkę pieniędzy dla jednego z historycznych teatrów w Bristolu w stanie Tennessee, The Paramount Theatre”, powiedział LoRusso. „Zaprzyjaźnili się ze mną i uczynili częścią swojej rodziny. Powiedzieli mi, że powinienem być na targach Food City. Wysłałem im próbki. Pokochali próbki. Potem zacząłem negocjować umowę z nabywcą kategorii z Food City. Od tamtej pory kupują dalej.4. Śpiewający szef kuchni Andy LoRusso delektuje się kordito w Cafe on the Bay w Naples Bay Resort.  .tif

Śpiewający szef kuchni, Andy LoRusso, delektuje się cortado w Café on the Bay w Naples Bay Resort.
Food City zdecydowało się dodać gotowe posiłki z sosami LoRusso po tym, jak przeprowadził demonstrację w jednym z ich największych sklepów.

„W zeszłym roku pojechałem do Food City na moje pierwsze demo na żywo w sklepie”, powiedział LoRusso, „w sklepie w Bristolu w stanie Tennessee. Bardzo duży sklep. Spotkałem tam całą masę ludzi.”

LoRusso spotkał się z Davidem Haafem, wiceprezesem Food City ds. usług gastronomicznych i operacji Starbucks. Opowiedział LoRusso o sukcesie ich gotowych posiłków. Jak są bardzo przystępne dla ludzi.

„Myślał o możliwości użycia moich sosów do makaronów”, powiedział LoRusso, „które sprzedają się dobrze do tych posiłków. I opracowanie kilku nowych przedmiotów, przepisów. Postanowili opracować dwa przepisy na mój kremowy sos do wódki z krewetkami i makaronem penne. Drugi to mój sos pomidorowo-bazyliowy z pysznym połączeniem warzyw i gnocchi. Bardzo podoba mi się pomysł połączenia tych dwóch przepisów z moimi sosami. Rzeczywiście, teraz są wypuszczane we wszystkich 130 sklepach. W każdym sklepie szkolą swoich kucharzy. Ze względu na całą linię inspirowaną szefami kuchni Skróty posiłki, jak je nazywają, są przygotowywane indywidualnie w każdym sklepie przez ich kucharzy Food City.”

Posiłki są umieszczane w delikatesach w sklepach i zawierają wobler, rodzaj ekspozytora POS wykorzystywanego do promocji i kampanii marketingowych w sklepach w celu promowania produktów. Wobler półkowy jest umieszczony tuż przy półce, chwiejąc się z półki.

„Będą mieli kod QR na woblerze”, powiedział LoRusso, „aby ludzie mogli go zeskanować i rzeczywiście usłyszeć, jak śpiewam. Co jest bardzo fajne. ” więc nadal kupują sosy i używają ich z innymi przepisami.”

Te posiłki kosztują 5,99 USD za jeden, a dwa za 10.

„Są wielką wartością” – powiedział LoRusso. „Zapewnia ludziom alternatywne rozwiązanie posiłków, które jest w bardzo przystępnej cenie. Zwłaszcza w przypadku dwóch pracujących gospodarstw domowych rodziców. Dzieci wracają do domu ze szkoły i chcą mieć coś zdrowego na stole. Teraz mogą wejść do dowolnego sklepu Food City i je odebrać Skróty posiłki, a także moje sosy Singing Chef i przygotują wspaniały posiłek w ciągu 15-20 minut dla ich rodziny. W tej chwili jesteśmy na tym etapie z gotowymi posiłkami, które są bardzo zdrowe i mamy nadzieję, że odniosą duży sukces we wszystkich 130 sklepach Food City. Te posiłki są trochę jak hamowanie inflacji. Aby zapewnić ludziom produkt premium, w rozsądnej cenie i zdrową alternatywę.”

Food City cieszy się z produktów LoRusso.

„Food City z dumą rozszerza naszą współpracę z Chef LoRusso i linią sosów The Singing Chef” – powiedział David Haaf z Food City. „Nowa linia inspirowana szefami kuchni Skróty Sosy szefa kuchni LoRusso z daniami na ciepło będą wspaniałym dodatkiem do naszych delikatesów i zapewnią naszym klientom szybkie i łatwe rozwiązania w zakresie posiłków.”

.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.