Lista życzeń z kiełbaskami i cebulą na kolację dla łatwego posiłku

Kiełbasa Kolacja z cebulą, papryką, pomidorkami koktajlowymi i fetą

Mało składników. Proste przygotowanie. Łatwe czyszczenie. Wypełniający smak.

Jeśli taka jest twoja lista kryteriów dla satysfakcjonującego przepisu, dodaj do swojego repertuaru kulinarnego Kolację z Kiełbasą Arkuszową. Posiłek pieczony w piekarniku sprawdza się we wszystkich pudełkach.

Moja dawna współlokatorka ze studiów, Cindy, niedawno podpowiedziała mi danie, które odkryła na internetowej stronie kulinarnej. Ogólnie rzecz biorąc, nieocenione są rekomendacje ustne, ale przede wszystkim od znakomitego kucharza.

Umiejętność ta rozwinęła się podczas wielu prób i błędów w kuchni. Nasi mężowie też są przyjaciółmi, a kiedy spotykaliśmy się, wspólne posiłki były wspólne dla naszej czwórki, a także dla innych osób zaprzyjaźnionych z kościołem.

Ponad 35 lat po fakcie wciąż śmiejemy się z czasów, gdy Cindy przegrzała ciasteczka w krążki hokejowe. Wielokrotnie odkupiła się. Nikt nie wychodzi głodny ani rozczarowany od jej stołu obiadowego.

Laura Gutschke

Więcej:Cukierki oblane czekoladą sprawiają, że Walentynki są słodsze

Kiedy Cindy wspomniała o parówce z kiełbasy, którą zjedli kilka dni wcześniej, jej mąż kiwnął głową w serdecznej zgodzie. To też była wskazówka, aby spróbować tego dania.

Szybkie wyszukiwanie w Google przyniosło wiele wersji kiełbasy, która zwykle zawiera pokrojoną cebulę i paprykę. Zainspirowała mnie też wersja Ali Slagle na cooking.nytimes.com, która zawierała pomidory winogronowe i pokruszony ser feta.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.