Łatwy przepis na ciasto truskawkowe Icebox – jak zrobić ciasto truskawkowe Icebox

Łatwy przepis na ciasto truskawkowe Icebox - jak zrobić ciasto truskawkowe Icebox

Caitlin Bensel

To truskawkowe ciasto lodowe niczym desery bez pieczenia dla naszych serc w wyjątkowym miejscu. Kiedy desery truskawkowe uderzają w pragnienie, nie ma łatwiejszego rozwiązania niż ten piękny deser warstwowy. Wystarczy ubić kremowe nadzienie, położyć je krakersami graham i jagodami i deser jest gotowy.

Jak zrobić ciasto truskawkowe do lodówki?

Po pierwsze, jest miły i miękki, dopóki nie ubijesz sera śmietankowego. Następnie dodaj trochę ciężkiej śmietany, aby rozluźnić serek. Następnie dodaj resztę śmietany i ubijaj, aż miękkie szczyty uformują się w łatwą bitą śmietanę. Następnie dodaj trochę kremowej mieszanki na dno patelni lub naczynia o wymiarach 9 na 9 cali i ułóż krakersy graham, więcej śmietany, truskawek i migdałów. To jak robienie lasagne, ale o wiele słodsze!

Jaka jest sztuczka nawet z tworzeniem warstw?

Najlepszym sposobem na uzyskanie równych warstw jest użycie tej samej ilości każdej warstwy w każdym składniku. Do tego deseru użyliśmy około 12 kostek krakersów graham, 1 1/2 szklanki śmietanki, 1 1/2 szklanki jagód i 1/4 szklanki migdałów na każdą warstwę. Powinno być trochę więcej wszystkiego, co zostało do przybrania lub późniejszego przekąszenia.

Czy ciasto truskawkowe można zrobić wcześniej?

Tak! Te desery należy przygotować wcześniej, aby krakersy graham miały czas na zmiękczenie — co najmniej cztery godziny do przodu, a noc jest świetna!

Reklama – Czytaj dalej poniżej

Plony:

8 – 10


porcje

Czas przygotowania:

0

godziny

15

minuta

Czas całkowity:

4

godziny

15

minuta

8 uncji

serek śmietankowy, temperatura pokojowa

3c.

gęsta śmietana, dzielona

1 łyżka.

pasta lub ekstrakt z fasoli waniliowej

40


krakersy graham

2 funty

truskawki, pokrojone w plastry o grubości około 1/4 cala (około 6 filiżanek)

3/4 w.

pokrojone migdały (opcjonalnie)

Ten moduł zakupów składników jest tworzony i utrzymywany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na ich stronie internetowej.

  1. Używając dużej miski serka Beat Cream, wygładź mikserem ręcznym lub mikserem stojącym. Dodaj cukier puder; ubijaj, aż będzie gładka.
  2. Miska z boków zadrapania. Dodaj 1 szklankę gęstej śmietany i ubijaj, aż będzie gładka. Dodaj pozostałe 2 szklanki śmietanki; Tworzą się miękkie piki, zwiększając prędkość, gdy mieszanina zaczyna gęstnieć. Dodać wanilię i skórkę z cytryny.
  3. Nałóż łyżkę 1/4 szklanki śmietanki na patelnię lub naczynie do pieczenia o wymiarach 9 na 9 cali; rozprowadzić w cienką, równomierną warstwę.
  4. Ułóż na wierzchu krakersy graham w jednej, równej warstwie, łamiąc je w razie potrzeby. Rozprowadź około 1 1/2 szklanki kremowej mieszanki na krakersach graham, wygładzając je na równą warstwę za pomocą łyżki lub łopatki offsetowej. Ułóż kremową mieszankę równomierną warstwą jagód (około 1 1/2 szklanki). Posyp równomiernie 1/4 szklanki migdałów, jeśli używasz.
  5. Powtórz jeszcze dwa razy z pozostałymi krakersami graham, kremem, jagodami i migdałami.
  6. Przykryj folią i wstaw do lodówki na co najmniej cztery godziny i na noc.

Migdały w przepisie dodają cudownej chrupkości, ale możesz je zostawić, jeśli wolisz bardziej miękkie warstwy.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią oraz importowana na tę stronę w celu udostępnienia użytkownikom ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści znajdziesz na piano.io

Reklama – czytaj dalej poniżej

.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.