Kiwanis Pancake Śniadanie jest w sobotę w porcie Burlington

Członek Kiwanis, Neil Gerst, dostaje kiełbasę podczas dorocznego śniadania naleśnikowego w Burlington Kiwanis Club, w sobotę 29 maja 2021 r. W porcie Burlington.  Gerst delektował się naleśnikami i kiełbasą po pracy przy grillu z żoną Cassie od 5:30 rano. Śniadanie służy jako największa zbiórka pieniędzy w Klubie Kiwanis z pieniędzmi zebranymi na wspieranie lokalnych projektów, które przynoszą korzyści młodzieży z hrabstwa Des Moines.

Weekend z okazji Dnia Pamięci (Memorial Day) w Burlington nie byłby taki sam bez naleśników prosto z rusztu w porcie Burlington.

Coroczna zbiórka pieniędzy na śniadanie Kiwanis Pancake, uważana za jedno z największych wydarzeń towarzyskich w społeczności, prowadzona przez największą organizację usługową w Burlington, potrwa od 6:30 do 10:30 w sobotę w porcie.

Alternatywnym miejscem powodzi jest kafeteria Burlington High School, jednak brak miejsc parkingowych z powodu prac budowlanych i brak wysokiej wody to tegoroczne wyzwanie, przed którym stoją organizatorzy śniadań.

Według George’a Rinkera, byłego prezydenta Kiwanis i przewodniczącego śniadaniowego, aby rozwiązać ten problem, miasto Burlington zapewnia bezpłatny transfer co 10 minut od 6 rano do południa, który zabierze i wysadzi pasażerów na ustalonej trasie, obejmuje ulice Jefferson, North Third, Washington, North Front, Valley i North Fifth.

Ta mapa pokazuje bezpłatną trasę, którą City of Burlington będzie kursować od 6 rano do południa w sobotę.  Ludzie mogą dostać się do iz Kiwanis Pancake Breakfast w porcie Burlington.

Przystanek na śniadanie będzie na północnym parkingu Memorial Auditorium.

Po krótkim spacerze do portu ludzie znajdą fantastyczny posiłek przygotowany przez 150 wolontariuszy i mogą po prostu natknąć się na przyjaciół, których nie widzieli od ostatniego śniadania.

Naleśniki zawsze są dostarczane z kiełbasą specjalnego przepisu dostarczaną przez Hy-Vee, a oba są topione w około 27 skrzynkach syropu McDonald’s w ciągu ranka.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.