Kim jest żona Guya Fieriego, Laurie Brisson?

Kim jest żona Guya Fieriego, Laurie Brisson?

Odkąd zadebiutował w dniu Sieć spożywcza Gwiazda w 2006 roku, Guy Fieri zbudował całkiem kulinarne imperium. Jak widzowie kanału kablowego mogą wiedzieć, 54-latek miał wiele seriali związanych z jedzeniem w słynnej sieci kablowej, a jego najpopularniejsze to Diners, zajazdy i nurkowania przysięga Guy’s Food Games. Przez całą swoją karierę był otwarty a czasem nieczynne — liczne restauracje. Guy napisał nawet książki kucharskie, pełne przepisów, które idealnie łączą jego smakoszkę i włoskie korzenie. Ale nie zrobił tego sam. Miał szczęście, że ma żonę Laurie Brisson obok niego, a ich historia miłosna jest niczym innym, jak doskonałym przepisem.

Na długo przed tym, jak Guy stał się powszechnie znany, gospodarz Food Network był zajęty prowadzeniem restauracji w swoim rodzinnym stanie Kalifornia. W 1992 roku poznał swoją przyszłą żonę, kiedy przyjechała z koleżanką niedawno wypuszczoną z zakładu. Podczas gdy miał wysłać przyjaciela do pakowania, zauważył Lori, zdając sobie sprawę, że właśnie poznał swoją narzeczoną.

„Jej przyjaciółka została wypuszczona z restauracji i nie powinno ich tam być” – powiedział Guy Pyszny w 2017. „Rozmawiałem z jej przyjaciółką i mówiłem »Hej, słuchaj, poczekaj kilka tygodni, zanim wejdziesz«, a za nią stoi niebieskooka blondynka, która daje mi ten wredny kubek”.

Jason KempinObrazy Getty

Oboje w końcu zaczęli rozmawiać, a Guy dowiedział się, że Lori przeprowadziła się z Rhode Island do Kalifornii. W końcu zaprosił ją na obiad. „Nie pamiętam, co zrobiłem, ale pamiętam, że to był dość epicki czas” – kontynuował Pyszny. „Kiedy pierwszy raz dla niej gotowałem, powiedziała: „Zrobiłeś to wszystko?”. Oboje kochamy jedzenie, więc umiejętność gotowania była jedną z rzeczy, które zrobiły na niej wrażenie”.

Teraz możesz pomyśleć, że Guy kołysał w tym momencie swoimi kultowymi rozjaśnionymi włosami. Ale Lori mówi, że tak nie było. W rzeczywistości powiedziała Ludzie w 2019 roku wyglądał zupełnie inaczej, kiedy się poznali i pobrali. „Kiedy go poznałem, nie miał kozi bródki. Miał ciemne włosy. Nosił garnitur do pracy każdego dnia – Lori wylała się do gniazdka. „Teraz patrzę na niego i mówię: „Gdzie jest ten mężczyzna, którego poślubiłem z całym czystym wyglądem?”

Patrząc na bok, Guy i Lori pobrali się trzy lata później w 1995 roku. W następnym roku urodziła swoje pierwsze dziecko 13 sierpnia 1996 roku. Para powitała syna Łowca.

Gwiazda sieci gastronomicznej fieri ze swoją żoną, Lori Brisson

Obrazy Getty

Mniej więcej w tym czasie Guy otworzył swoją pierwszą restaurację, Johnny Garlic’s. Do czasu, gdy wygrał 2 sezon Gwiazda sieci żywności dekadę później, w 2006 roku, uzyskał franczyzę w swojej jadłodajni. W międzyczasie Lori urodziła drugiego syna, Ryder, 31 grudnia 2005. Dzięki temu ich rodzina była kompletna.

W typowy dla smakoszy sposób Guy nie jest jedynym kucharzem w domu Fieri. Hunter niedawno poszedł w ślady szefa kuchni swojego ojca. Wystąpił nawet w kilku odcinkach różnych programów telewizyjnych jego ojca. Ale prawdziwą kucharką w domu jest nie kto inny jak Lori, która zawsze gotuje przepisy z dzieciństwa na Wschodnim Wybrzeżu.

„[Lori] Smażona polędwica wołowa z cebulą, pieczarkami i czosnkiem” – powiedział Guy Dziś pokaz w 2018 roku jego ulubionego jedzenia, które robi jego żona. „I robi ten fantastyczny sos i podaje go na makaronie jajecznym. To bardzo proste danie, ale jest jednym z moich ulubionych”.

Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Więc po prawie 30 latach małżeństwa, co powiedzieliby, że ich sekretem jest długotrwały związek? Według Guya nauczyli się wspólnie podążać za biegiem życia. „Moja żona i ja przeszliśmy od małżeństwa w młodym wieku do bycia tam, gdzie jesteśmy teraz – aby tu dotrzeć, musisz być gotowym się dostosować i zrozumieć” – powiedział dalej Dziś. „To wszystko jest kompromisem i zrozumieniem”.

Mając to na uwadze, nie ma nic, czego Guy i Lori nie mogliby zrobić – lub w tym przypadku ugotować – razem.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.