Jest „hiperlokalna” restauracja przybywająca do El Dorado Hills z ad hoc i Bouchon Bakery Alum

Jest „hiperlokalna” restauracja przybywająca do El Dorado Hills z ad hoc i Bouchon Bakery Alum

Wiele lat temu, gdybyś spytał Nicka Dediera, czy będzie gotował jedzenie bezglutenowe, wyprodukowane bez rafinowanego cukru lub mąki i głównie wegańskie, nie uwierzyłby w to. W końcu prowadził piekarnię Bouchon i koncepcję smażonego kurczaka w Ad Hoc, oprócz posiadania restauracji Milestone w El Dorado Hills i dwóch smażonych kurczaków. Jednak Dedier i partnerka Alexa Hazelton stawiają na swoją nową restaurację Almighty Food Co. jako latarnię zdrowego odżywiania, która nie ogranicza się pod względem smaku, wykorzystując mięso i warzywa ze zrównoważonych źródeł – i zamykają w El Dorado Hills swoją popularną restaurację ze smażonym kurczakiem, Mom & Pop Chicken Shop, aby zrobić to.

Przejście na zdrowszy sposób odżywiania nastąpiło najpierw na prośbę członków rodziny i przyjaciół, którzy poprosili go o stworzenie przepisów zgodnych z ich specyficzną dietą. Później osobista obawa o zdrowie sprawiła, że ​​Dedier przeszedł na wegetarianizm; zaczął unikać rafinowanych cukrów i mąki i opierał się na mięsie karmionym trawą tylko w rzadkich przypadkach, kiedy jadał białko zwierzęce. „Zrobiłem zero, żeby się na to przygotować i szczerze mówiąc, w 100% go nienawidziłem, to było okropne” – mówi Dedier. „Nie miałem wiele radości z unikania różnych rzeczy – starałem się gotować z unikaniem zamiast z radością. Moje posiłki stały się nudne ”.

Alexa Hazelton, po lewej, i Nick Dedier

Ten kierunek zmienił się, gdy Dedier powiedział, że jego przyjaciel poprosił go o pomoc w otwarciu południowoamerykańskiej restauracji; poprzez jedzenie znalazł kuchnię, która pokazała mu, jak włączyć więcej smaku, ale bez składników i potraw, których starał się unikać. Odkrył, że „miłość do jedzenia z pierwszej ręki naprawdę wywodzi się z używania bardzo świeżych warzyw i ton przypraw i było to coś, co naprawdę mi się podobało” – mówi Dedier. „Zabrało to wcześniejsze doświadczenie absolutnego unikania paniki w:„ Jak mogę zastosować to do innych rzeczy?”

Dedier mówi, że potem poświęcił się nauce, jak znaleźć smak bez opierania się na starych rozwiązaniach, takich jak rafinowany cukier lub masło. „Zmusza to do kolorowania w obrębie linii i bycia naprawdę kreatywnym” – mówi Dedier. „Przyznam, że naprawdę podobał mi się proces tworzenia niektórych z tych przepisów z myślą o smaku, a nie tylko o makrach i składnikach odżywczych”. Z tych przepisów pochodzi kręgosłup firmy Almighty Food Co. Menu obecnie dzieli się na 70 procent opcji wegetariańskich, 90 procent bezglutenowych i 20 procent wegańskich, a wszystko to bez użycia mąki lub rafinowanych cukrów.

Wśród przepisów oferowanych w restauracji Wszechmogący, która ma zostać otwarta pod koniec lipca, znajduje się mieszanka zaktualizowanych zdrowych standardów, takich jak sałatki i kanapki, a także bogate w białko obiady. Na przykład jest schłodzona sałatka z brokułami „Cezar”; bajgiel ze wszystkiego z domową pastą, czerwoną cebulą, chrupiącymi kaparami, twardym jajkiem i ubraną młodą jarmużem; sezonowa sałatka z niezwykłą mieszanką młodego jarmużu z awokado, burakami, jabłkami Granny Smith, pepitami, jagodami i cebulą, z winegretem jabłkowym; pieczone krewetki obtoczone w czosnku i czerwonym chili ghee. Na obfitsze dania polecamy kurczaka i krewetki Kingston, które osobiście lubi Dedier, podawane z ananasem i czarną fasolą na quinoa z kurkumą; danie z mięsa i ziemniaków wagyu pojawia się również w menu z mięsem z Sonny’s Farm, wraz ze słodkimi ziemniakami, brokułami, miękkim jajkiem, chrupiącą ciecierzycą i balsamicznym chimichurri.

Wybór napojów z Hazelton będzie zawierał wiele lokalnych win i piw, ale jest też wiele opcji bezalkoholowych, takich jak niektóre domowe napoje gazowane wykorzystujące wodę gazowaną Liquid Death do smaków takich jak imbir i lokalny miód, jagoda i śmietana, a także koktajle i sok. Poza pożywnymi porcjami menu napoje i jedzenie są skupione wokół społeczności, wykorzystując wiele lokalnych produktów i producentów, od włączenia lokalnego miodu z Resting Bee Face do przygotowania napojów, kupując bezglutenowy chleb z piekarni bez mąki w Placerville, do zakupu mięsa z regenerującej się i zrównoważonej farmy Sonny’s Farm. „Zdecydowaliśmy się zająć tę przestrzeń i umieścić nasz zamiar serwowania tego jedzenia naszej społeczności, rodzinie i przyjaciołom na bardzo małą skalę, z hiper, 100-procentowym skupieniem i intencją na naszej misji, aby dobrze i właściwie wyżywić się i dzielić się nią z społeczność ”- mówi Dedier. „Nie mogę ci powiedzieć, czy to hazard, czy nie, albo czy będzie to anegdota, którą powiem ci za 20 lat, czy to się udało, czy nie, ale wierzę w to”.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.