Jedzenie na 4 lipca, które olśniewa czerwienią, bielą i błękitem

Jagodowa kucharka Kristen Coffield

Jeśli jesteś podobny do nas, spojrzałeś ostatnio w kalendarz i zorientowałeś się, że grill na 4 lipca, który planujesz, nadchodzi szybciej, niż myślałeś.

A teraz, mając do czynienia z innymi obowiązkami z tygodnia, nie masz czasu na przekopywanie się przez książki kucharskie lub przeszukiwanie Google.

Aby skrócić czas wyszukiwania, zebraliśmy różne słodkie, pikantne i pyszne przepisy, aby ulepszyć spread Dnia Niepodległości. A co więcej, wszystkie są czerwone, białe i niebieskie, aby Twoja impreza była patriotyczna, a także łatwo je zrobić.

Sprawdź poniżej pomysły, które uznaliśmy za najbardziej kuszące do świętowania.

Idealne za każdym razem:Jedyny przepis na sałatkę z makaronem, jakiego kiedykolwiek będziesz potrzebować

Mniam:Oto jak zrobić najlepszą kremową sałatkę ziemniaczaną w historii?

Kuchenka jagodowa

Dorastając, organizowaliśmy to w każdy dzień 4 lipca, w Dzień Pamięci (Memorial Day), imprezę w sąsiedzku – co tylko chcesz. Bez względu na to, czy w kalendarzu było święto lub okazja do upałów, na stole znajdował się kuchen z jagodami. Ta słodka owocowa tarta jest pyszna a la mode i idealna na lato.

Ponieważ wersja Kristen Coffield wymaga siedmiu składników i sześciu kroków, ten letni faworyt zawsze wygrywa.

A dzięki dodatkowi może być jeszcze bardziej świąteczny.

„Możesz dodać świeże maliny do posypki, a następnie posypać cukrem cukierniczym”, powiedział Coffield w e-mailu USA TODAY. „To tworzy świąteczną prezentację w kolorze czerwonym, białym i niebieskim”.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.