Impreza deserowa z fajerwerkami w Magic Kingdom – godny popis?

Impreza deserowa z fajerwerkami w Magic Kingdom – godny popis?

* Współtwórcy DIS oceniają posiłki, pobyty w ośrodkach wypoczynkowych i rozrywkę, dla których mają własne wakacje. Są one dostępne tylko dla ogółu społeczeństwa, takie jak roczne rabaty dla posiadaczy karnetów lub zniżki na członkostwo DVC. Nie otrzymują dodatkowego wynagrodzenia za doświadczenia kulinarne lub imprezy, dzięki czemu mogą wyrazić uczciwą opinię na temat ceny i wartości.

W listopadzie 2021 wybraliśmy się do Disney World. Mam na myśli to, że powiedzieliśmy „tak” wielu rzeczom, którym zwykle mówimy „nie”. Wziąć Lyfta zamiast czekać na autobus? TAk! Chcesz dodatkową pamiątkę? TAk! Chcesz udać się do wielu charakterystycznych doświadczeń kulinarnych? TAk! 50th Fireworks Deser Party Magic Kingdom To jedno wydarzenie, które zawsze przekazywałem, dochodząc do wniosku, że po prostu warto znaleźć pokaz sztucznych ogni, który możemy zobaczyć za darmo. Jednak po wielu odwołanych wycieczkach byliśmy tam i byliśmy gotowi do drogi!

Dla czwórki mojej rodziny, dwojga dorosłych i dwójki dzieci w wieku 3-9 lat, udział w tym biletowanym wydarzeniu kosztował nas 366 USD przed opodatkowaniem. Za tę cenę mieliśmy do wyboru pre-party, co oznacza, że ​​przed fajerwerkami mamy dostęp do smakołyków i napojów. Na to wydarzenie udaj się na Taras Tomorrowland, gdzie otrzymasz opaskę i dostęp do kilku małych deserów, wystawę serów i krakersów oraz asortyment napojów. Podczas przyjęcia deserowego było wino, piwo i różne napoje bezalkoholowe.

Nasza rodzina zdecydowała się zarezerwować opcję, w której usiądziesz na trawniku przed zamkiem, tak jak w przypadku Tarasu Tomorrowland, gdzie będziesz przebywać przez całe wydarzenie. Wybrałem to, abyśmy byli z przodu i na środku, i mogę powiedzieć, że część wypoczynkowa była ładna. Wraz z rozpoczęciem fajerwerków odeskortowali nas członkowie obsady do rezerwatu dla gości. Byliśmy bezpośrednio przed zamkiem, ale był tam ładnie wyśrodkowany trawiasty obszar z widokiem na „pierwszy rząd”.

Pomijając wszystkie te fakty, zacznijmy od przeglądu wydarzenia. Wybór jedzenia był po prostu w porządku. Wiele deserów z opcji, które mieliśmy, ale za cenę, którą zapłaciliśmy, myślałem, że będzie ich więcej. Była nieograniczona, więc mogłeś brać tyle, ile chciałeś, ale wszyscy zgodziliśmy się, że trochę więcej różnorodności byłoby miło. Jest kilka bardziej pikantnych opcji, a także przeszłość. Z wyjątkiem sera i krakersów wszystko było słodkie. Jako miłośniczka słodyczy nie przeszkadzało mi to, ale za tę cenę nie zaszkodzi mieć trochę więcej różnorodności.

Tam, gdzie się znajdujesz, rozciąga się piękny widok na zamek, ale teraz, gdy na Main Street są projekcje, na pewno nie znajdziesz „pełnego obrazu” tego punktu obserwacyjnego w tej części wypoczynkowej. Dla nas to było w porządku. Cieszymy się, że mamy przytulną przestrzeń i nie musimy walczyć o tłumy, ale jeśli nie możesz się doczekać projekcji na Main Street, to miejsce do siedzenia nie będzie idealne.

Czy uważam to za godny popis? Mogę szczerze powiedzieć, że nie. Świetnie się bawiliśmy i cieszę się, że zrobiliśmy to RAZ, ale nie jest to popis. Powodów tego jest wiele, ale jednym z głównych jest „Disney Adult” (gdy dziecko skończy dziesięć lat) Nie widzę wartości w tym wydarzeniu, ponieważ nie pijemy piwa i wina. Dostęp do alkoholu zwiększa wartość tego pakietu, ale jako niepijący nie jest to coś, o czym muszę brać pod uwagę. Nikt w mojej rodzinie nie jest typem, który zjada tonę jedzenia, więc zdecydowanie nie otrzymaliśmy oferty żywnościowej wartej nasze pieniądze. Innym powodem, dla którego uważam to jednorazowe wydarzenie, jest to, że jedzenie jest przyzwoite, ale nie ma nic lepszego niż standardowe oferty deserów, które dostajesz na każdej kolacji w formie bufetu Disneya. Wolałbym raczej zjeść charakterystyczny posiłek, cieszyć się moimi deserami, a potem iść po fajerwerki.

Ogólnie uważam, że to wydarzenie jest warte kilku sytuacji. Jeśli jest to jedyna w swoim rodzaju wycieczka i chcesz mieć wspaniały widok na fajerwerki, wybierz się na nią. Jeśli jesteś jak moja rodzina i chcesz przeżyć tyle, ile Disney ma do zaoferowania, nawet jeśli to tylko jeden raz, zrób to. Jeśli jesteś stałym gościem i nigdy tego nie próbowałeś, powiedziałbym, że dobrze się nad tym zastanów. Chociaż mój ostateczny werdykt jest taki, że jest to tego warte dla nas raz, nie mogę powiedzieć, że jest to uniwersalnie tego warte, ani nie sądzę, że jest to doświadczenie „nie można przegapić”. Cieszę się, że to zrobiliśmy… ale nie zrobimy tego ponownie.

.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.