Gotowanie Mama: Kuchnia! – Ta symulacja gotowania oferuje więcej w Apple Arcade

Gotowanie Mama: Kuchnia!  - Ta symulacja gotowania oferuje więcej w Apple Arcade

Źródło: Rebecca Spear / iMore

Gotowanie Mama: Kuchnia! Odwiedź najnowszą grę Apple Arcade i ciesz się symulatorami gotowania na iPhonie lub iPadzie. Podobnie jak w przypadku starszych tytułów na Nintendo DS, Mama jest po to, by chwalić i pomagać Ci w swoich przesadnych wyrazach twarzy. Chociaż ten nowy wpis nie zawiera tony odbiegających od poprzednich tytułów z minigier, zapewnia pewien postęp, a także powód, aby codziennie wracać. Poza tym wszystkie te pyszne dania kulinarne są niezwykle satysfakcjonujące.

I nie martw się. Dla każdego, kto się zastanawia, Kuchnia! jest znaczącym ulepszeniem w stosunku do Cookstar.

Nie jest tajemnicą, że ostatnia gra, Cooking Mama: Cookstar, która została wydana w 2020 roku, nie zrobiła na ludziach wrażenia – obecnie ma wynik Metascore wynoszący zaledwie 46 i wynik użytkownika Metacritic wynoszący 6,7. Oprócz niskiej jakości rozgrywki, Cookstar miał problemy licencyjne z wydawcą i deweloperem, które doprowadziły go do półek sklepowych i Nintendo eShop wkrótce po premierze. Ale na szczęście Cooking Mama: Kuchnia! Apple Arcade on Talent przeżyj każdy skandal prawny.

Pod wieloma względami Cooking Mama jest idealną grą Apple Arcade ze sterowaniem dotykowym, na którym można się skupić. Pierwsza gra wydana w DS w 2006 roku i wydana dla graczy używających rysika do angażowania się w minigry, takie jak siekanie ziemniaków i smażenie cebuli. Na iPhonie i iPadzie po prostu dotykam palcem, przesuwam lub umieszczam przedmioty w każdej minigrze. Większość minigier jest niezwykle łatwa, dzięki czemu jest to fajna gra dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności. Bawiłem się nawet oglądając ulubione programy podczas grania na iPadzie.

Innym powodem, dla którego Cooking Mama działa tak dobrze w Apple Arcade, jest to, że grę można łatwo zaktualizować o nowe przepisy i składniki. Gra jest świeża i interesująca, więc przyda się każdego dnia.

W poprzednich grach w gotowanie Mama gracze byli przyprowadzani do kuchni, a następnie przygotowywali przepis. Kuchnia jako sposób gotowania! odrobina zaskoczenia z bardziej realistycznym elementem. Możesz zrobić własną spiżarnię, wypróbowując liczbę dostępnych produktów spożywczych w ciągu dnia i przechowywać, aby wrócić do domu, Kuchnia! Daj sobie ograniczoną liczbę składników i akcesoriów do codziennej pracy, a następnie użyj tych, które wybierzesz.

Gotowanie Mama Kuchnia Gotowanie Dostępne składniki

Źródło: iMore

Będziesz wiedział, co gotujesz, dopóki nie skończysz przepisu, co dodaje zabawnej warstwy odkryć. Możesz więc wypróbować i odblokować różne kombinacje składników, jak najwięcej przepisów. Podczas gotowania odblokowujesz więcej codziennych składników, a może nawet nowe urządzenie, dając więcej możliwości pracy. Nie zawsze jest mi łatwo zapamiętać, jakich kombinacji składników używałem już w ciągu dnia, ale gra sprawia, że ​​nawet przypadkowe powtórki są tego warte. Na przykład dwa razy zrobiłam pączki, ale pod koniec drugiej sesji gotowania mama kazała dodawać czekoladę, co jest zupełnie nowym przepisem.

W przeciwieństwie do poprzednich gier o gotowaniu Mama, Mama nigdy nie będzie się denerwować tymi kultowymi ognistymi oczami i powie ci, że przegrałeś. Trochę tęsknię za tym, ponieważ jest zabawny na swój sposób, ale sprawia, że ​​gra jest bardziej przystępna. Mama jest zawsze szczęśliwa w pracy, nawet gdy sromotnie zawodzisz. Jeśli nie uda ci się uzyskać pożądanej trzygwiazdkowej oceny, zawsze możesz ponownie popracować nad przepisem, o ile składniki są nadal dostępne.

Gotowanie Mama Kuchnia Podekscytowana Mama

Źródło: iMore

Gra nagradza również gotowaniem potraw, odblokowując nowe dostosowania dla mamy lub kuchni. Nie wiem, dlaczego ubieranie cyfrowych postaci jest takie fajne, ale uśmiechałam się za każdym razem, gdy dostałam nowy strój lub fryzurę dla mamy. To mnie trzyma, chcę odblokować więcej.

Naprawdę, największym minusem tej gry jest to, że jest do bani te satysfakcjonujące warzywa, mieszanie tego garnka i robienie deserów powodowało, że byłem głodny w prawdziwym życiu. Musiałem świadomie wmawiać sobie, że nie rozumiem tego przez ponad godzinę grając w tę grę po północy na wystawnej uczcie. Ale jeśli chcesz przyjrzeć się bałaganowi lub kłopotom prawdziwego gotowania bez wspaniałych posiłków, powinieneś sprawdzić Kuchnia! na zewnątrz.

Graj dalej!

Zręcznościowe Apple

Zręcznościowe Apple

Nieograniczone gry, jedna cena

Apple Arcade co tydzień dodaje ponad sto gier premium. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, a to kosztuje tylko 5 $ miesięcznie za wszystko, w co możesz zagrać!

Możemy korzystać z naszych linków, aby zarabiać prowizję. Ucz się więcej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.