Got Chew Grill przynosi do Hope Mills śniadanie i lunch przygotowywane na zdrapki?

Got Chew Grill przynosi do Hope Mills śniadanie i lunch przygotowywane na zdrapki?

HOPE MILLS – Nieczęsto można znaleźć restaurację, która serwuje domowe rogaliki, hamburgery, koreańskie bulgogi wołowe i pieczoną wieprzowinę w stylu portorykańskim w jednym menu, ale droga Stacie Ahn do prowadzenia Got Chew Grill w Hope Mills nie jest typowa .. albo.

Od 2012 do 2014 roku Ahn był właścicielem Antique Bakery and Cafe w centrum handlowym Westwood w Fayetteville. Po zamknięciu piekarni zrobiła sobie przerwę w kuchni i skupiła się na wolontariacie w Fayetteville City Rescue Mission, Fayetteville State University na rynku rolników Murchison Road i innych organizacjach.

Stacie Ahn, po lewej, i Luis Irizarry są współwłaścicielami Got Chew Grill przy 5463 Trade St.  w Hope Mills.

W 2017 roku jej mąż stacjonował w Korei, gdzie mieszkali przez cztery lata. W Korei Ahn pracowała jako kucharka pod okiem kilku koreańskich szefów kuchni, gdzie miała szansę udoskonalić swoje przepisy na bulgogi, bibimbap i inne koreańskie potrawy.

Czytaj więcej:Fayetteville Hidden Gems: Targ rybny w Chang ma fanów uzależnionych od świeżych owoców morza

W maju wróciła do Fayetteville i szybko wróciła do branży spożywczej. W sierpniu współpracowała z Luisem Irizarry, również weteranem wojskowym, na ciężarówce z jedzeniem Got Chew, łącząc w jednym menu koreańskie potrawy Ahn z portorykańskimi przepisami Irizarry’ego.

Croffle zwieńczone truskawkami w Got Chew Grill przy 5463 Trade St.  w Hope Mills.

Irizarry jest weteranem restauracji w Hope Mills, który prowadził dawną Trade Street Cafe i Lou’s Backstreet Grill. W tym czasie korzystali z kuchni przy 5463 Trade St. jako kuchnia komisowa dla food trucka, a także baza dla firmy cateringowej Irizarry’s Elite Catering.

Ale Ahn powiedział, że przestrzeń restauracyjna jest zbyt przyjemna, aby można ją było wykorzystać tylko do kuchni. Tak więc 15 marca otworzyli Got Chew Grill.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.