Gdzie znaleźć posiłki sederowe na wynos w DC?

Gdzie znaleźć posiłki sederowe na wynos w DC?

Zupa z kulek z macy i chałka w Teddy and the Bully Bar. Zdjęcie dzięki uprzejmości PRG

Wiosna w pełnym rozkwicie, co oznacza, że ​​Pascha jest tuż za rogiem. W tym roku święto zaczyna się o zachodzie słońca w piątek 15 kwietnia i zakończy się w sobotę 23 kwietnia.

Zadzwon do swojej mamy
Park View, Capitol Hill, West End, Georgetown oraz lokalizacje Pike & Rose
„Żydowskie” delikatesy zmieniają swój charakterystyczny styl w tę Paschę z zestawami taco, które oferują wariację na temat tradycyjnych świątecznych potraw. Zestawy zawierają tortille, salsę ananasową i kruchą macę, a także wybór mostka lub mieszanki warzywnej do nadzienia. Tacos zaczynają się od 125 USD tylko za warzywko; mostek / pastrami to 145 USD; a kombinacja warzywno-mięsna to 135 USD. Zamów tutaj do odbioru lub dostawy 15 kwietnia.

Równonoc
818 Connecticut Avenue, NW
Rodzinna restauracja oferuje pięciodaniowy posiłek paschalny dla osób świętujących dwa weekendy. Od 15 do 16 kwietnia i od 20 do 23 kwietnia skosztuj specjałów, takich jak charoset z suszonej moreli i orzecha angielskiego, tabbouleh w stylu izraelskim i grillowane żeberka wołowe trwające 72 godziny lub involtini z grillowanego bakłażana. Na deser zakończ tortem czekoladowo-orzechowym lub migdałowym z kruchą macą. Kolacja zaczyna się od 75 USD za osobę (lub 95 USD z parowaniem wina) i obejmuje bezpłatną butelkę Manischewitz. Dodatkowo na życzenie można dodać płyty Seder (15 USD). Rezerwacje dostępne tutaj.

Grupa Restauracji Rolników
Wiele lokalizacji w DC, MD i VA
Grupa stojąca za popularną rodziną restauracji Farmers oferuje dla klientów specjalną opcję wakacyjną tylko z odbiorem. Ciesz się daniami takimi jak duszona jagnięcina, wolno gotowany mostek i pieczony w domu kugel ze słodkich ziemniaków. Produkty są dostępne a la carte lub jako kompletny pakiet obiadowy dla czterech osób, zaczynając od 160 USD. Odbiór dostępny wieczorem 15 i 16 kwietnia.

Joe’s Seafood, Prime Steak & Stone Crab
750 15th Street, NW
Punkt z owocami morza oferuje specjalny posiłek paschalny prix-fixe w piątek 15 kwietnia i sobotę 16 kwietnia od 16:00 do 21:00. Opcje obejmują rybę gefilte z chrzanem z czerwonych buraków i zupą z kulkami macy oraz wybór między kurczakiem pieczonym w ziołach, duszonym mostkiem wołowym z bordelaise z czerwonego wina i dzikim halibutem z Alaski na danie główne. Kolacja zaczyna się od 64,95 USD za osobę (29,95 USD za osobę dla dzieci do 12 lat). Dostępne są również zlecenia realizacji, które należy złożyć do środy 13 kwietnia do godziny 17:00. Odbiór jest między 11:30 a 16:00 w dniach 15-16 kwietnia.

Latkes u Joego. Zdjęcie dzięki uprzejmości Lettuce Entertain You Restaurants

Mon Ami Gabi
7239 Woodmont Avenue, Bethesda
Świętuj święta z posiłkiem w lokalizacji Bethesda Mon Ami Gabi w dniach 15 i 16 kwietnia. Wielodaniowy posiłek obejmuje takie opcje, jak domowa ryba gefilte, siekana wątróbka, wolno duszony mostek wołowy i placki ziemniaczane. Wyżywienie kosztuje 49,95 USD za osobę (19,95 USD dla dzieci do 12 lat). Zarezerwuj miejsce tutaj lub zamów odbiór do środy 13 kwietnia do godziny 12:00.

Pieniądze Mięśniowe Grillowanie
8630 Fenton Street, Plaza 5, Silver Spring
Food truck z grilla szykuje się na Paschę ze specjalnie wyselekcjonowaną kolacją dla czterech osób (150 USD). Posiłek obejmuje wybór wolno gotowanego mostka wołowego, sczerniałego łososia lub pieczonego kurczaka, a także zupę z kulek macy, brukselkę, puree z batatów i wędzonej marchwi oraz prażone makaroniki kokosowe. Zamówienia przedpremierowe należy składać do południa we wtorek 12 kwietnia w celu odbioru lub dostawy w piątek 15 kwietnia między 14:00 a 17:00.

Przepisy dotyczące sąsiedztwa
Wiele lokalizacji w DC, MD i VA
Dla tych, którzy szukają mniej świątecznego stresu, Neighborhood Provisions obejmuje wszystkie aspekty posiłku paschalnego. Osoby świętujące mogą zamówić w przedsprzedaży duże menu a la carte składające się z przystawek, dań głównych, dodatków i deserów – w tym zupa z kulkami z macy, kugel z makaronem, duszony mostek wołowy i ciasto bez mąki – gotowe do odbioru lub dostawy w piątek 15 kwietnia.

Kurczak na receptę
1819 7th St., NW
Koneserzy rosołu zachwalają jedzenie z okazji Paschy w swoim ograniczonym czasowo, świątecznym wyskakującym okienku Breiz 'n’ Shine. Otwarte od 15 do 24 kwietnia wyskakujące okienko Shaw jest inspirowane macą brei, popularnym śniadaniem paschalnym ze smażonej macy przygotowywanej podobnie do francuskich tostów, które można przygotować na słodko lub na słono. Breiz 'n’ Shine zaoferuje riffy na różnych daniach śniadaniowych, w tym bajgle i lox, huevos rancheros oraz Nutella i truskawki. Sklep będzie otwarty codziennie w godzinach od 8.00 do 11.00 lub w przypadku dostaw za pośrednictwem aplikacji firm trzecich.

Powód
3311 Connecticut Avenue, NW
Przez wszystkie osiem dni Paschy izraelska restauracja w Cleveland Park oferuje świąteczne menu. Od piątku 15 kwietnia do soboty 23 kwietnia spróbuj dowolnego z ograniczonych czasowo kreacji szefa kuchni Ryana Moore’a, w tym zupy z kulkami miso-matzo, łososia w pikantnym sosie pomidorowym i polędwicy jagnięcej. W celu rezerwacji zadzwoń pod numer 202-244-6750.

Domek letniskowy Santa Monica
11825 Grand Park Avenue, North Bethesda
Zjedz obiad w rodzinnym stylu 15 i 16 kwietnia od 16:00 do 20:00. Ciesz się macą, siekaną wątróbką (mięsną i wegetariańską), rybą gefilte na stół, a także zupą z kulek macy i jednym z trzech dań głównych. Menu ustala się na 55,95 USD za osobę (19,95 USD dla dzieci do 12 lat), choć dostępne są również dania à la carte. Zarezerwuj miejsce tutaj lub zamów dostawę do środy 13 kwietnia do godziny 12:00 w celu odbioru między 16:00 a 18:00 w dniach 15-16 kwietnia.

Tatte
3311 Connecticut Avenue, NW
Sieć izraelskich kawiarni z siedzibą w Bostonie oferuje asortyment inspirowanych Paschą smakołyków dostępnych do dostawy przez całą wiosnę. Oferta specjalna obejmuje kokosowe makaroniki i zestaw do dekoracji maco-czekoladowych, a także pudełko upominkowe Passover, które zawiera chrupiące ciasteczka migdałowe, macę w czekoladzie, makaroniki kokosowe i migdały w ciemnej czekoladzie. Informacje na temat opcji lokalnych i przesyłek ogólnokrajowych można znaleźć na ich stronie internetowej.

Teddy & The Bully Bar
1200 ul. 19, NW
Restaurator Alan Popovsky przygotowuje czterodaniową kolację sederową w amerykańskim lokalu typu comfort food, który będzie dostępny 15 i 16 kwietnia od 16:30 do 21:00. Zacznij od zupy z kulek macy, a następnie wybierz przystawkę, danie główne i deser. Opcje obejmują tradycyjne placki ziemniaczane Irene, mostek duszony w Shiraz i grillowane ciasto szyfonowe. Doświadczenie jest ustalone na 47 USD za osobę (20 USD dla dzieci do 12 lat), chociaż poszczególne pozycje menu można kupić w cenach à la carte. Modlitewniki Haggadah i talerze sederowe będą również dostępne za dodatkowe 25 USD. Zarezerwuj miejsce na posiłek tutaj lub zamów na wynos lub dostawę przez tock.

Wagshala
4845 Massachusetts Avenue, NW; 4855 Massachusetts Avenue, NW; Aleja Nowego Meksyku 3201, NW
Na długoletnim rynku i delikatesach Pascha jest pokryta świątecznymi klasykami, takimi jak charoset, mostek i gefilte fish, a także specjalnymi kreacjami, takimi jak dbabeczki bez mąki z krówkami w podwójnej czekoladzie i pierś z kurczaka nadziewana macą. Wino koszerne i wszystkie mocowania talerzy Seder są również dostępne w sprzedaży. Zamówienia można znaleźć i złożyć tutaj.

Tori Bergel

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.