Dole tworzy niesamowite nowe przepisy na temat Thora i innych superbohaterów Marvela

Dole tworzy niesamowite nowe przepisy na temat Thora i innych superbohaterów Marvela

CHARLOTTE, NC — Dole Food Company, Inc. zwraca się do kolejnego rozdziału Dole Healthy Heroes, Assemble!, kampania wzmacniająca życie i rekrutacja bohaterów, mająca na celu uznanie i zachęcenie do codziennych aktów dobroci, dobroci i przyzwoitości, inspirowana niesamowitą odwagą Marvel Super Heroes.

Po raz trzeci w ramach dziewięciomiesięcznej rekrutacji Dole świętuje „Bohaterowie serca” – lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, strażacy i ratownicy oraz ratownicy – ​​na cześć premiery kinowej Marvel Studios z 8 lipca Thor: Miłość i grzmot. Każda nowa sześciotygodniowa kampania zawiera wydanie oryginalnych przepisów Dole, kolekcjonerskiej DOLE® Naklejki bananowe i DOLE® Tagi ananasowe, bezpłatne cyfrowe pliki do pobrania i treści w mediach społecznościowych inspirowane nowym podzbiorem znaków z MCU.

Przepis polecany w tej kampanii, Thor Thunder Toastie, z jajkami sadzonymi ze zrównoważonych źródeł, pomidorkami koktajlowymi i DOLE® Mały Szpinak i DOLE® Awokado na tostowanym, 21-ziarnistym chlebie zostało opracowane przez menedżerkę Dole Nutrition and Health Communications Melanie Marcus, MA, RD, jako hołd dla kultowego obrońcy Ziemi z młotem Marvel Studios. Dołącza do czterech innych, bogatych w produkty, bezglutenowych kreacji, które zostały wydane dzisiaj: The Marvel Power Smoothie; Super Hero Protein Boat dedykowana Strażnikom Galaktyki; Groot Root Fruit Juice z okazji Groota; oraz kubki sałatkowe Trash Panda Cosmic Chicken z okazji Rocket Raccoon.

W sumie 20 oryginalnych przystawek, przystawek, sałatek, deserów i koktajli inspirowanych postaciami Marvela jest tworzonych do bezpłatnego pobrania na stronie www.dole.com/disney.

Pięć nowych DOLE® Projekty naklejek z bananami przedstawiające Thora, Kapitana Marvela, Star Lorda, Draxa i Groota, a także nowego DOLE®Etykieta ananasowa z Thorem, Kapitanem Marvelem i Grootem jest również wypuszczana w supermarketach w całej Ameryce Północnej, aby dołączyć do milionów innych naklejek i tagów inspirowanych Marvelem wprowadzonych na początku tego miesiąca. W trakcie trwania programu zostanie wydanych łącznie 26 unikalnych naklejek i tagów, a firma Dole stworzyła nawet darmową, do pobrania książkę o skórkach i zabawach z bananami, aby pomóc fanom zebrać każdy projekt naklejek.

Dole wzywa bohaterów z sercem, aby nominowali siebie lub innych w konkursie Celebrate Super Heroes Contest, aby uzyskać możliwość podzielenia się nagrodami pieniężnymi w wysokości 10 000 USD za udokumentowanie codziennych pozytywnych rzeczy, które robią w swojej pracy, społeczności lub w domu. Chociaż obecnie koncentrujemy się na osobach udzielających pierwszej pomocy, każdy, kto ma inspirującą historię do opowiedzenia o pomaganiu innym na dowolnym poziomie, jest zachęcany do przystąpienia.

Aby się zakwalifikować, uczestnicy muszą po prostu opublikować zdjęcie lub film przedstawiający ich zdrowe supermocarstwo lub supermocarstwo przyjaciela, kolegi lub członka rodziny na Instagramie, Facebooku lub Twitterze; podziel się tym, jak ta moc pomaga innym; i otaguj Dole i użyj hashtagów kampanii #CelebrateSuperHeroes i #Contest.

Dwóch zwycięzców pierwszej nagrody zostanie wybranych przez panel jurorów Dole, którzy otrzymają 1000 $ na zakończenie pozostałych kampanii sercowych i domowych. Jeden zwycięzca nagrody głównej zostanie następnie losowo wybrany spośród ośmiu zdobywców pierwszej nagrody we wrześniu, aby otrzymać dodatkową nagrodę pieniężną w wysokości 2000 USD.

„Wszyscy musimy wierzyć w bohaterów – od superbohaterów, których zadaniem jest ratowanie wszechświata i pierwszych ratowników, którzy narażają swoje życie dla innych, po codziennych mistrzów, którzy z pozytywnością i pragnieniem zmiany rytmu przeżywają życie” – powiedział. Marka. „Chcemy świętować wszystkie poziomy heroizmu, ponieważ wszyscy wiemy, że małe akty życzliwości mogą mieć duży wpływ”.

Konkurs trwa do września. 10, 2022 i jest otwarty dla legalnych mieszkańców 13 lat i starszych ze wszystkich 50 Stanów Zjednoczonych i Waszyngtonu (19 lat i więcej w Alabamie i Nebrasce oraz 21 lat i więcej w Mississippi). Nie ma konieczności zakupu, aby wejść i obowiązują pewne ograniczenia. Aby wziąć udział i uzyskać oficjalne zasady, w tym kursy i opisy nagród, odwiedź https://campaign.rtm.com/DoleCelebrateSuperHeroes/. Dole Food Company, Inc. jest jedynym sponsorem konkursu.

Szczegóły i wszystkie elementy programu Dole Healthy Heroes, Assemble!, w tym konkurs, przepisy na postacie, cyfrowe pliki do pobrania, dedykowaną kampanię w mediach społecznościowych i współpracę z blogerami, można znaleźć na stronie www.dole.com/Disney, która jest stale aktualizowana. Dole jest jedynym wykonawcą konkursu.

Aby uzyskać inne oryginalne przepisy, informacje o wartościach odżywczych i inne informacje, odwiedź stronę www.dole.com lub obserwuj strony Dole na Facebooku, Instagramie, Twitterze i Pintereście.

O firmie Dole Food Company, Inc.

Dole Food Company, część Dole plc, jest jednym z największych na świecie producentów i dystrybutorów wysokiej jakości świeżych owoców i świeżych warzyw. Dole jest liderem w branży w zakresie wielu sprzedawanych przez siebie produktów, a także w edukacji żywieniowej. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.dole.com.

O Marvel Entertainment, LLC

Marvel Entertainment, LLC, spółka zależna należąca w całości do The Walt Disney Company, jest jedną z najbardziej znanych na świecie firm rozrywkowych opartych na postaciach, zbudowaną na sprawdzonej bibliotece ponad 8000 postaci prezentowanych w różnych mediach od ponad osiemdziesięciu lat. Marvel wykorzystuje swoje franczyzy postaci w rozrywce, licencjonowaniu, wydawaniu, grach i mediach cyfrowych. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://www.marvel.com. © 2022 WSPÓŁPRACA.

O Thor: Love and Thunder Marvel Studios

„Thor: Love and Thunder” Marvel Studios odnajduje Boga piorunów (Chris Hemsworth) w podróży niepodobnej do niczego, z czym kiedykolwiek miał do czynienia – podróży polegającej na samopoznaniu. Jednak jego wysiłki zostają przerwane przez galaktycznego zabójcę znanego jako Gorr the God Butcher (Christian Bale), który dąży do wyginięcia bogów. Aby zwalczyć zagrożenie, Thor korzysta z pomocy króla Walkirii (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) i byłej dziewczyny Jane Foster (Natalie Portman), która – ku zaskoczeniu Thora – w niewytłumaczalny sposób dzierży swój magiczny młot Mjolnir jako Potężny Thora. Razem wyruszają w wstrząsającą kosmiczną przygodę, aby odkryć tajemnicę zemsty Boga Rzeźnika i powstrzymać go, zanim będzie za późno. Wyreżyserowany przez Taikę Waititi („Thor: Ragnarok”, „Jojo Rabbit”) i wyprodukowany przez Kevina Feige i Brada Winderbauma, „Thor: Miłość i grzmot” wejdzie do amerykańskich kin 8 lipca 2022 roku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.