Dlaczego Historie Kuchenne to najlepsza aplikacja o gotowaniu do nauki pysznych przepisów

Smiling woman standing in kitchen stirring pot

Każdy może nauczyć się gotować. Jednak dla niektórych osób gotowanie jest nieco trudniejsze. Być może jesteś początkującym i potrzebujesz pomocy z podstawami lub jesteś doświadczonym kucharzem, ale chcesz opanować pieczenie. Dzięki aplikacjom mobilnym poruszanie się po kuchni nigdy nie było łatwiejsze.

MAKIJAŻ WIDEO DNIA

Istnieje mnóstwo aplikacji do gotowania, ale trudno znaleźć tylko taką, która jest zabawna, łatwa w użyciu i oferuje tysiące pysznych i pożywnych przepisów. Jednak ta wszechstronna aplikacja do gotowania istnieje. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o Kitchen Stories, idealnej aplikacji dla miłośników jedzenia.

Co to jest aplikacja mobilna Kitchen Stories?

Kitchen Stories to aplikacja, która ma na celu zachęcenie Cię do gotowania i zaakceptowania swojego wewnętrznego smakosza! Ale co jest wyjątkowego w tej aplikacji, co czyni ją lepszą niż wszystkie inne aplikacje do gotowania?

Historie kuchenne różnią się między sobą tym, jak obszerna i oszałamiająca jest biblioteka przepisów. Kolejną niesamowitą funkcją, która wyróżnia Kitchen Stories, jest konwerter wielkości porcji, który faktycznie dostosowuje pomiary przepisu do liczby osób, które serwujesz.

Historie kuchenne oferują szeroki wybór funkcji, w tym listy zakupów, przepisy społecznościowe, filmy instruktażowe oraz możliwość tworzenia własnych przepisów i książek kucharskich. Poniżej znajdziesz więcej szczegółów na temat każdej z tych kluczowych funkcji aplikacji Kitchen Stories.

Ściągnij: Historie kuchenne na iOS | Android (bezpłatny, dostępna subskrypcja)

Darmowe przepisy na historie kuchenne

Jeśli chodzi o pyszne i pyszne przepisy, Kitchen Stories to prawdopodobnie jedna z najbardziej wszechstronnych dostępnych aplikacji. Zespół Kitchen Stories pisze większość przepisów, ale wiele z nich jest tworzonych przez członków społeczności Kitchen Stories na całym świecie.

Oprócz przepisów pochodzących od innych miłośników jedzenia z całego świata, istnieje ogromna biblioteka darmowych przepisów. Przepisy są wygodnie podzielone na kategorie i możesz je filtrować według rodzaju jedzenia, na które masz ochotę. Kategorie obejmują przekąski, mrożone smakołyki, niskowęglowodanowe i wegańskie.


Czy masz problem z podjęciem decyzji, co ugotować na kolację każdego wieczoru? Sekcja Co ugotować dziś wieczorem zajmuje się tym, zapewniając codzienny przepis do wypróbowania. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na curry ze słodkich ziemniaków, czy na naleśniki z maślanką, ta kolekcja kuszących przepisów z pewnością skusi Twoje kubki smakowe.

Tryb gotowania

Tryb gotowania to doskonała funkcja aplikacji Kitchen Stories, która jest również łatwa w użyciu. Kiedy będziesz gotowy do rozpoczęcia gotowania, wybierz odpowiedni przepis i przewiń w dół do „Rozpocznij gotowanie!” W tym miejscu tryb gotowania w Kitchen Stories naprawdę imponuje. Każdy krok jest wyjaśniony etapami i w prosty sposób, więc nie musisz już ciągle przewijać się z powrotem do składników, aby sprawdzić wymiary lub potrzebne przybory.

Co więcej, nie musisz się martwić o blokowanie ekranu telefonu podczas wykonywania przepisu. Po wykonaniu wszystkich kroków zrób zdjęcie swojej przepysznej kreacji i udostępnij ją!

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym szefem kuchni, czy zupełnie nowym kucharzem domowym, nie ma nic lepszego niż poznanie ciekawego nowego przepisu. Korzystając z aplikacji Kitchen Stories, możesz uczyć się ekskluzywnych przepisów od profesjonalnych kucharzy, redaktorów kulinarnych i społeczności miłośników jedzenia z całego świata.

Jeśli szukasz czegoś konkretnego, na przykład zdrowych posiłków do gotowania w domu, poświęć trochę czasu na zapoznanie się z aplikacją. Znalezienie pysznych przepisów na dania o niskiej zawartości węglowodanów lub przepisów, których możesz użyć do przygotowania posiłków, nie zajmie Ci dużo czasu.

Dzięki szerokiej gamie międzynarodowych przepisów możesz gotować dania kuchni chińskiej w poniedziałek i irańskiego pilawu z wiśni we wtorek. Przepisy społecznościowe to wyjątkowy aspekt aplikacji, który zachęca do korzystania ze składników, o których wcześniej nawet nie słyszałeś.

Wszystko w aplikacji Kitchen Stories działa tak dobrze, w tym wygodna wbudowana lista zakupów. Zapomnij o spisywaniu zakupów długopisem i papierem; wszystko, co musisz zrobić, to dotknąć przepisu, który chcesz zrobić, dotknij Dodaj do listy zakupówi możesz już iść!

The Lista zakupów następnie wyświetla wszystkie wybrane przez Ciebie przepisy, a także składniki, których potrzebujesz do przygotowania każdego z nich. Stuknij w przepis, a zobaczysz listę artykułów spożywczych, na której możesz odhaczyć każdy składnik.

Mimo to jest jedna mała zmiana, która może poprawić funkcję listy zakupów. Na aktualnej liście zakupów składniki są uporządkowane według przepisów, co czasami powoduje, że niektóre składniki pojawiają się dwukrotnie, takie jak czosnek lub oliwa z oliwek.

Twórz przepisy i książki kucharskie

Czy nie byłoby wspaniale podzielić się własnymi pysznymi i pożywnymi przepisami z ludźmi na całym świecie? Historie kuchenne to idealna aplikacja do opowiadania wyjątkowych i osobistych historii kulinarnych, takich jak słynna szarlotka Twojej prababci.

Tworzenie przepisu na Historie kuchenne jest łatwe i nie trzeba nawet uaktualniać do wersji Cookbook+, aby to zrobić. Po prostu dodaj wszystkie niezbędne szczegóły, w tym wielkość porcji, trudność, czas przygotowania, składniki, kroki i kategorie. Gdy Twój przepis zostanie przesłany, entuzjaści jedzenia z całego świata mogą podzielić się swoimi próbami i recenzjami.

Dodatkowo, Kitchen Stories ma fajną funkcję, która pozwala zapisywać i porządkować przepisy w osobistej książce kucharskiej. Możesz dodawać i dostosowywać dowolną liczbę książek kucharskich.

Aby dodać przepis do książki kucharskiej, wybierz przepis i dotknij go Ratować Ikona. Aby uzyskać dostęp do wszystkich swoich książek kucharskich, dotknij swojego profilu. Znajdziesz tam swoje książki kucharskie, przepisy kulinarne i lubiane przepisy.

Czy powinieneś przejść na Kitchen Stories Cookbook+?

Historie kuchenne są całkowicie bezpłatne, ale masz możliwość uaktualnienia do wersji Cookbook+. Książka kucharska+ ma jedną lub dwie dodatkowe funkcje, takie jak zapisywanie i przechowywanie przepisów z innych stron internetowych. Chociaż możesz wypróbować książkę Cookbook+ przez 14 dni, bezpłatna aplikacja ma tak wiele fantastycznych bezpłatnych funkcji, że aktualizacja po prostu nie wydaje się konieczna. Co więcej, możesz korzystać z Kitchen Stories w przeglądarce internetowej i uzyskać dostęp do tych samych funkcji, które są dostępne w aplikacji!

Czy historie kuchenne mogą pomóc Ci stać się lepszym i zdrowszym kucharzem?

Przy tak wielu dostępnych obecnie interesujących aplikacjach do gotowania trudno jest znaleźć taką, która ma wszystkie funkcje, których szukasz. Jednak Kitchen Stories może być taką aplikacją! Ta aplikacja do gotowania i nauki zawiera smaczne, łatwe do przygotowania przepisy z dużą ilością filmów instruktażowych, które poprowadzą Cię przez każdy krok. Ogólnie rzecz biorąc, Kitchen Stories to jedna z najlepszych mobilnych aplikacji kulinarnych na rynku i może być po prostu narzędziem, które zmieni Cię w pasjonującego się kucharza.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.