Cracker Barrel przedstawia nową opcję opartą na roślinach: wegańska kiełbasa

Cracker Barrel przedstawia nową opcję opartą na roślinach: wegańska kiełbasa

Pomimo zamiłowania Ameryki do pierwszego posiłku dnia, jedzący produkty roślinne wciąż mają problem ze znalezieniem smacznej, satysfakcjonującej opcji śniadaniowej. Teraz Cracker Barrel pracuje nad wypełnieniem luki, wprowadzając kiełbasę na bazie roślin do swoich 600 lokalizacji w całym kraju. Razem z Impossible Foods, Cracker Barrel Old Country Store oficjalnie wprowadzi na rynek swój pierwszy substytut mięsa 21 czerwca.

Lokalizacje Cracker Barrel zapewnią klientom Impossible Sausage w wielu pozycjach menu. Chociaż menu Cracker Barrel nie jest w pełni dostosowane do wegańskich klientów, bezmięsny substytut da gościom możliwość wyboru zdrowszej opcji bezmięsnej. Impossible Sausage będzie częścią opcji Cracker Barrel’s Build Your Own Homestyle Breakfast (8,99 USD, ale różni się w zależności od lokalizacji). Inne opcje obejmują niewegańskie jajka, ciastka i sos.

„W Cracker Barrel nasze całodzienne domowe menu śniadaniowe jest podstawą, która wzbudza entuzjazm wśród gości w każdym wieku, dlatego zawsze badamy możliwości poprawy tego, jak nasi goście jedzą śniadanie” – powiedziała Sarah Breymaier, dyrektor ds. strategii menu w Cracker Beczka., powiedział w oświadczeniu.

„Nasze nowe innowacje w menu śniadaniowym zapewniają spersonalizowane doznania z pysznymi wyborami śniadaniowymi, które zadowolą każdy kubek smakowy — bez względu na to, czy goście tęsknią za domowym jedzeniem, głodni pożywnej opcji na bazie roślin, czy mają ochotę na słodki przysmak. Rano, w południe i wieczorem chcemy, aby goście mogli cieszyć się smakowitymi ulubionymi śniadaniami w atrakcyjnej cenie”.

Niemożliwe sprawia, że ​​podróżowanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek

Towarzyszące całkowicie amerykańskiemu śniadaniu jest ogólnoamerykańska wycieczka samochodowa. Spopularyzowane przez filmy takie jak Pamiętnik narodowy, podróż jest nieodłączną częścią amerykańskiej kultury. Ale przez dziesięciolecia wegańscy podróżnicy cierpieli z powodu braku opcji roślinnych w klasycznych miejscach pit stopów, takich jak Cracker Barrel i Burger King. W ostatnich latach Impossible Foods wkroczyło na ten rynek, aby dostarczyć amerykańskie szybkie i niedrogie produkty spożywcze wykonane ze składników pochodzenia roślinnego.

„Śniadanie w Cracker Barrel umieściło je na mapie jako ulubiony amerykański i klasyczny przystanek na drodze. To ekscytujące widzieć, jak ich domowe menu rozszerza się o pyszne opcje roślinne, takie jak Impossible Sausage – powiedział VegNews Dan Greene, starszy wiceprezes ds. sprzedaży w Impossible Foods. „Cieszymy się, że możemy być razem na przejażdżkę.”

Impossible połączył siły z Burger King, aby wypuścić jednego z pierwszych bezmięsnych burgerów typu fast food dostępnych w całym kraju. Impossible Whopper zapewnia kierowcom, osobom dojeżdżającym do pracy i wszystkim głodnym gościom o wiele bardziej zrównoważoną opcję niż jego odpowiednik oparty na zwierzętach. Od czasu premiery fast food na bazie roślin szybko się rozrósł i do 2028 r. ma osiągnąć 40 miliardów dolarów.

Teraz mniejsze sieci, w tym kalifornijskie Noomo lub Plant Power Fast Food, czują się upoważnione do stawienia czoła dużym korporacjom fast food. Te rozwijające się sieci wegańskie mają na celu dostarczanie Amerykanom na całym świecie niedrogich, zdrowych i zrównoważonych fast foodów. W styczniu tego roku Google ujawniło, że liczba wyszukiwań hasła „Vegan Food Near Me” wzrosła o 5000 procent w ciągu 2021 r., ujawniając zapotrzebowanie na dostępną żywność pochodzenia roślinnego

Nie podróżujesz samochodem? Niemożliwe odlatuje

Chociaż planowanie podróży samochodowej jest kwintesencją Americana, wielu Amerykanów woli latać podczas podróży. Ale wielu lotników napotyka ten sam problem podczas czterogodzinnego lotu, jakby byli na wycieczce samochodowej: nie ma opcji na bazie roślin! Impossible ogłosił niedawno, że nawiązał współpracę z United Airlines, aby wprowadzić dwie nowe opcje wegańskie na wybrane loty i w ograniczonych poczekalniach na lotniskach. United zapewni Impossible Meatball Bowl wszystkim lotnikom pierwszej klasy podczas lotów krajowych ponad 800 mil w kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych

To ogłoszenie jest ściśle związane z nowym partnerstwem Impossible z Delta Airlines w marcu. Linia lotnicza udostępniła pięć nowych posiłków bezmięsnych na miesięczny okres próbny w przypadku lotów przekraczających 900 mil lub dłużej. W menu znalazły się klopsiki Impossible wraz z wegańską jagnięciną z Black Sheep Foods.

Więcej wydarzeń związanych z roślinami znajdziesz w artykułach The Beet’s News.

Zaskakujące powody, dla których tych pięciu piosenkarzy country pozbyło się mięsa

.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.