Centrum Flavortown Guya Fieriego w Pigeon Forge to smaczne jedzenie dla turystów

Centrum Flavortown Guya Fieriego w Pigeon Forge to smaczne jedzenie dla turystów

Staram się być wybiórczy, jeśli chodzi o to, jak często odwiedzam restauracje w hrabstwie Sevier – zwłaszcza, że ​​sezon turystyczny nabiera tempa. Albo musiałem usłyszeć naprawdę dobry szum na temat jedzenia, albo, w przypadku Downtown Flavortown, firma powinna mieć słynną nazwę.

W tym przypadku sławny restaurator i gospodarz telewizyjny Guy Fieri to imię, a ponieważ jedzenie jest jego główną grą, pomyślałem, że wypada wybrać się do „śródmieścia” Pigeon Forge, aby odwiedzić jego najnowsze przedsiębiorstwo.

Małżonka Gruba i ja przybyliśmy około godziny 18:00 w noc powszednim i nadal czekaliśmy prawie godzinę. (Na miejscu dowiedzieliśmy się, że mogliśmy dokonać rezerwacji. Niewiele restauracji w hrabstwie Sevier to robi.) Spędziliśmy większość czasu przeglądając pobliskie sklepy Mountain Mile sąsiadujące z restauracją i włócząc się po niejadalnych obszarach Downtown Flavortown. Gry zręcznościowe wszelkiego rodzaju stanowią większość tego kwadratowego materiału, wraz z kilkoma sprzedawcami towarów, dużym barem tiki i kręgielnią.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.