Alton Brown o Corn Dogs, Dallas Grill i Margaritas

Alton Brown o Corn Dogs, Dallas Grill i Margaritas

Alton Brown od ponad 20 lat kusi nas pysznymi daniami w telewizji swoim hitem Food Network Dobre jedzenie. Brown wspominał swoje wczesne dni i wczesne książki kucharskie, kiedy składał je Dobre jedzenie: ostatnie lata. Przejrzał w nim taśmy z najwcześniejszych sezonów swojego programu, a następnie wrócił do udoskonalenia 145 z tych przepisów.

Brown zatrzyma się w Dallas na swojej trasie koncertowej w poniedziałek, 9 maja w Williams Sonoma w NorthPark Center o 17:30 (bilety są nadal dostępne). Dobre jedzenie: finałowe lata jest teraz w księgarniach.

Brown wskoczył do telefonu na początku swojej trasy na lotnisku, aby porozmawiać z Eaterem Dallasem o bardzo ważnym jedzeniu: corn dogach. Podzielił się również sekretem swojego odnowionego przepisu na margaritę i tego, jak można ją przygotować w domu, a także jego ulubionych miejsc do jedzenia w dużym D.

Eater Dallas: Jak dobrze wiesz, State Fair of Texas odbywa się w Dallas, a corn dogi Fletchera to tutaj wielka sprawa. Ale są niezwykle trudne do zrobienia w domu i uzyskania tak pysznego chrupania. Chciałbym usłyszeć o rozwoju twojego przepisu na corn dog i o tym, co możemy zrobić, aby skuteczniej przyrządzać je w domu.

Alton Brązowy: Cały proces tworzenia naprawdę świetnego corn dog w domu polega na kontrolowaniu lepkości ciasta. Musisz mieć ciasto, które jest wystarczająco grube, aby chwycić, i musi mieć wystarczająco dużo glutenu, aby tam pozostało, aby nie stało się tak płaskie. Ludzie muszą też wymyślić, jak je usmażyć. Mój autorski przepis został stworzony jak elektryczna patelnia. Okazało się, że smażenie w głębokim tłuszczu było ogólnie lepsze. Pierwsza wersja, którą zrobiłem, to płytka patelnia i elektryczna patelnia, ale nie daje to „karnawałowego wyglądu”, którego wszyscy chcą. Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest odpowiednia równowaga zaczynu, aby nie uzyskać twardej powłoki zewnętrznej. I chcesz też, aby był w stanie prawidłowo zaokrąglać. Chciałbym myśleć, że ten, który mamy w książce, jest starannie zaprojektowany, aby trafić dokładnie w ten obraz, tak, wygląda jak corn dog, tyle że smakuje lepiej niż większość corndogów.

Czy masz preferencje dotyczące musztardy?

Jestem zwolennikiem amerykańskiej żółtej musztardy francuskiej, jeśli chodzi o corn dog. Myślę, że potrzebujesz ostrości. Uwielbiam brązową musztardę, ale nie na tym.

Szczególnie interesuje mnie, jak margarita pojawi się w Twojej książce kucharskiej. Chciałbym usłyszeć o tym, jak zmieniłeś przepis na klasyczny koktajl.

Cóż, wiele osób oceniło mój oryginalny przepis na margaritę, ponieważ sprowadziłam go do tego stopnia, że ​​pozbyłam się likieru pomarańczowego. Ludzie byli przez to zniechęceni, wszyscy przyzwyczaili się do używania triple sec, Grand Marnier lub czegokolwiek. Zaczynając to wszystko od nowa, zdecydowałem, że dodamy likier, ale musimy zrobić likier od zera, co robimy. Myślę, że daje to znacznie lepszy produkt. Częściowo jest to spowodowane tym, że wkładamy do torebki skórkę gorzkiej pomarańczy, używając wódki i innych aromatów do przygotowania tego likieru. Użycie skórki gorzkiej pomarańczy nadaje likierowi prawdziwą głębię.

Margarita Altona Browna ma tajemnicę.
Książki Abramsa

Jeśli masz cyrkulator zanurzeniowy i torbę Ziploc, możesz to zrobić. Nie miałabym żadnego innego powodu niż robienie likierów. To świetny sposób na robienie mocnych nalewek i likierów. Myślę, że to warte ceny wstępu.

Jest tu gdzieś w Dallas To ty szczególnie lubię jeść?

Byłem w Teksasie z żoną [designer Elizabeth Ingram] jesienią zeszłego roku i COVID całkowicie uniemożliwił nam nigdzie jechać. Kiedy przyjdę w tym czasie, będę w mieście, myślę, że dziewięć godzin. Dostanę wszystko, co rzucą we mnie na lotnisku. To tylko szczęście losowania. W Dallas jest tak wiele wspaniałych miejsc do jedzenia. Nie zdążę nawet do Pecan Lodge na grilla, który jest jednym z moich ulubionych. I jest taco na stacji benzynowej, które bardzo lubię. Nigdy nie pamiętam nazwy stacji, ale wiem, jak się tam dostać.

Jaka była twoja ulubiona tunel czasoprzestrzenny z informacjami o jedzeniu, które zjadłeś, kiedy składałeś tę książkę kucharską?

Prawdziwe tunele czasoprzestrzenne wracały do ​​oryginalnych scenariuszy. Ta książka ma do dwóch sezonów Dobre jedzenie: ponownie załadowanea potem sezon Wczytano ponownie którego nie udało nam się zrobić. Po raz pierwszy umieściłem w książce cokolwiek z serialu, który nie powstał. Przygotowaliśmy cały trzeci sezon Dobre jedzenie: przeładowane, i popadł w problemy budżetowe. I tak seriale nigdy nie powstały, ale i tak postanowiłem opublikować wszystkie przepisy. To są właściwie moje ulubione przepisy w książce. Jest z tego 26 lub 30 przepisów, wszystkie rzeczy, które opracowaliśmy na potrzeby serialu, których nie mogliśmy użyć.

Ten wywiad został zredagowany i skondensowany dla jasności.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.