Allied Media Conference kranuje osoby z branży spożywczej z Detroit za zin

Przepisy na radykalną gościnność można kupić na ruchomej skali, aby zwiększyć dostępność wśród osób o różnym pochodzeniu ekonomicznym.

Ludzie z całego świata zebrali się – zarówno wirtualnie, jak i osobiście w Marygrove College w Detroit – na Allied Media Conference od 30 czerwca do 3 lipca. Od ponad 20 lat, odbywająca się obecnie co dwa lata konferencja zgromadziła tysiące uczestników z Nowego Jorku i Kalifornii, Francja i Kanada do prowadzenia rozmów i interaktywnych ćwiczeń skoncentrowanych na kwestiach sprawiedliwości społecznej. Po godzinach uczestnicy kontynuowali rozmowy przy muzyce lokalnych wykonawców oraz przy drinkach i pikantnych przekąskach w miejscach takich jak Detroit City Distillery, wzmacniając misję wydarzenia polegającą na odkrywaniu skrzyżowań sztuki i aktywizmu.

Związane z:Weekendowe wydarzenie medialne w Midtown dotyczy społeczności, sprawiedliwości społecznej

Podobnie jak w poprzednich dziesięcioleciach, AMC 2022 wyrzeźbił znaczącą przestrzeń dla sztuki kulinarnej. Wirtualne prezentacje umożliwiły uczestnikom uczenie się od specjalistów w dziedzinie rolnictwa i dostępu do żywności w środowiskach miejskich, takich jak Detroit; podczas gdy pokazy filmów na temat suwerenności żywnościowej i spacer z przewodnikiem po ziołach ścieżkami Belle Isle dały szansę nawiązania kontaktu z lokalnymi rolnikami, zbieraczami żywności i działaczami żywnościowymi.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.