7-dniowy plan zdrowych posiłków (18-24 lipca)

7-dniowy plan zdrowych posiłków (18-24 lipca)

wysłano 15 lipca 2022 r za pomocą Gina

Ten post może zawierać linki partnerskie. Przeczytaj moją politykę ujawniania informacji.

Bezpłatny 7-dniowy, elastyczny plan posiłków odchudzających, obejmujący pomysły na śniadanie, lunch i kolację oraz listę zakupów. Wszystkie przepisy zawierają makra i linki do kreatora przepisów WW, aby zdobyć osobiste punkty.

7-dniowy plan zdrowych posiłków

Ogrody już przepełnione cukinią? Upewnij się, że wypróbujesz niektóre z moich ulubionych przepisów na squasha, takie jak idealnie grillowana cukinia, rollatini z cukinii, placki z cukinii i fety lub pizzę z cukinii, aby uzyskać coś szybkiego, łatwego i przyjaznego dzieciom!

W związku z rosnącymi cenami artykułów spożywczych wielu z nas musi się dostosować, ograniczyć i/lub bardziej kreatywnie przygotowywać posiłki. Jednym z NAJLEPSZYCH sposobów na utrzymanie się w budżecie i zachowanie zdrowych nawyków żywieniowych jest PLAN POSIŁKÓW. Możesz uzyskać więcej 5-dniowych planów posiłków przyjaznych dla budżetu, rejestrując się w Relish+ (uzyskaj 14-dniowy bezpłatny okres próbny tutaj!)

Planer posiłków Ultimate Skinnytaste

Skinnytaste Ultimate Planner posiłków

Jestem również podekscytowany, że mogę podzielić się planem posiłków Skinnytaste Ultimate Meal Planner! 52-tygodniowy planer posiłków na spirali zawiera cotygodniowe plansze posiłków, które możesz wyrwać i włożyć do lodówki, jeśli chcesz, 12-tygodniowy plan posiłków, 30 (15 nowych) przepisów i wyrywane listy zakupów. Uwielbiam zaczynać mój tydzień od wdzięczności, afirmacji i intencji, więc na to też znalazłam miejsce. Mam nadzieję, że pokochasz to tak samo jak ja!

Skinnytaste Ultimate Planner posiłków

Kup planer posiłków tutaj:

Uwaga na temat punktów osobistych WW:

Nie udostępniam już punktów, ponieważ różnią się one w nowych planach Weight Watchers, ale udostępniam linki do Punkty osobiste WW Kreator przepisów dla wszystkich przepisów. Spójrz na pomarańczowy przycisk na karcie przepisu jest napisane moje osobiste punkty WW. Kliknij na to, a przejdziesz na stronę Weight Watchers, gdzie możesz zobaczyć punkty WW i dodać je do swojego dnia (tylko w USA, musisz być zalogowany na swoim koncie). Wszystkie przepisy kulinarne w indeksie książek kucharskich są również aktualizowane!

O planie posiłków

Jeśli jesteś nowy w moich planach posiłków, udostępniam te bezpłatne, 7-dniowe elastyczne plany zdrowych posiłków (możesz zobaczyć moje poprzednie plany posiłków tutaj), które mają służyć jako przewodnik, z dużo miejsca do poruszania się? dla Ciebie dodaj więcej jedzenia, kawa, napoje, owoce, przekąski, desery, wino itp. lub zamień przepisy na ulubione potrawy, możesz wyszukiwać przepisy według kursu w indeksie. W zależności od celów, powinieneś dążyć do spożycia co najmniej 1500 kalorii* dziennie. Nie ma jednego uniwersalnego rozmiaru, zależy to od Twoich celów, wieku, wagi itp.

Istnieje również dokładna, uporządkowana lista zakupów, dzięki której zakupy spożywcze będą o wiele łatwiejsze i mniej stresujące. Oszczędź pieniądze i czas. Rzadziej jesz poza domem, marnujesz mniej jedzenia i będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby utrzymać się na dobrej drodze.

Wreszcie, jeśli jesteś włączony Facebook dołącz do mojej społeczności Skinnytaste na Facebooku, gdzie wszyscy dzielą się zdjęciami swoich przepisów, możesz dołączyć tutaj. Uwielbiam wszystkie pomysły, którymi wszyscy się dzielą! Jeśli chcesz znaleźć się na liście e-mailowej, możesz zapisać się tutaj, aby nigdy nie przegapić planu posiłków!

Plan posiłków:

Śniadania i lunche od poniedziałku do piątku są przeznaczone dla jednej osoby, podczas gdy kolacje i wszystkie posiłki w sobotę i niedzielę są przeznaczone dla czteroosobowej rodziny. Niektóre przepisy pozostawiają wystarczającą ilość resztek na dwie noce lub lunch następnego dnia. Lista zakupów jest wyczerpująca i zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować wszystkie posiłki w planie.

PONIEDZIAŁEK (18.07.)
B: wysokobiałkowa jajecznica z twarogiem (½ przepisu) i 1 szklanka mieszanych jagód
L: 2 porcje Knedle z Sałatą Krewetkową*
D: Letni makaron Cavatelli z kukurydzą, pomidorami i cukinią z 2 filiżankami rukoli i 2 łyżeczkami jasnego vinaigrette

Suma kalorii: 982*

WTOREK (19.07.)
B: Tropikalne Mango Borówka Lassi
L: REWELACYJNE Knedle z Sałatą Z Krewetkami
D: Najłatwiejszy kurczak Salsa Verde z 2 kukurydzianymi tortillami, Pico de Gallo (przepis x 2), 2 łyżkami posiekanego sera cheddar i ¼ szklanki posiekanej sałaty

Suma kalorii: 974*

ŚRODA (20.07.)
B: wysokobiałkowa jajecznica z twarogiem (½ przepisu) i 1 szklanka mieszanych jagód
L: RESZTA Najłatwiejszy kurczak Salsa Verde z 2 kukurydzianymi tortillami, Pico de Gallo, 2 łyżkami posiekanego sera cheddar i ¼ szklanki posiekanej sałaty
D: Grillowany Hawajski Burger Teriyaki (½ przepisu) z Azjatycką Kapustą Mango Slaw
Suma kalorii: 1007*

CZWARTEK (7/21)
B: Tropikalne Mango Borówka Lassi
L: RESZTA Najłatwiejszy kurczak Salsa Verde z 2 kukurydzianymi tortillami, Pico de Gallo, 2 łyżkami posiekanego sera cheddar i ¼ szklanki posiekanej sałaty
D: Letnie Warzywa z Kiełbasą i Ziemniakami Patelni
Suma kalorii: 879*

PIĄTEK (7/22)
B: wysokobiałkowa jajecznica z twarogiem (½ przepisu) i 1 szklanka mieszanych jagód
L: Spiralna grecka sałatka z ogórka z cytryną i fetą z ¼ szklanki hummusu i ½ pity pełnoziarnistej
D: Ryby florenckie

Suma kalorii: 1054*

SOBOTA (7/23)
B: Chleb Czekoladowo Cukiniowy z bananem
L: Sałatka z ciecierzycy z grillowanym kurczakiem (przepis x 2)
D: KOLACJA NA WYJAZD

Całkowite kalorie: * 744 *

NIEDZIELA (24.07.)
B: POZOSTAŁE Chleb z Czekoladowej Cukini z ¾ szklanki jogurtu naturalnego z posiekaną brzoskwinią
L: Air Fryer Falafel w ½ pity pełnoziarnistej z 2 łyżkami hummusu, ¼ szklanki posiekanego pomidora i 3 krążki czerwonej cebuli
D: przepis na lasagne z cukinii z 2 filiżankami rukoli, ½ uncji ogolonego parmezanu i 2 łyżeczkami lekkiego vinaigrette

Suma kalorii: 976*

* W razie potrzeby można przygotować niedzielną noc.

**To tylko wskazówka, kobiety powinny dążyć do około 1500 kalorii dziennie. Oto pomocny kalkulator do oszacowania zapotrzebowania na kalorie. Zostawiłem ci dużo miejsca, aby dodać więcej jedzenia, takiego jak kawa, napoje, owoce, przekąski, desery, wino itp.
# Przygotuj się w środę wieczorem, jeśli chcesz.

*Dokument Google

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.