7-dniowy plan zdrowych posiłków (16–22 maja)

7 Day Healthy Meal Plan

wysłany 13 maja 2022 za pomocą Gina

Ten post może zawierać linki partnerskie. Przeczytaj moją politykę ujawniania informacji.

Bezpłatny 7-dniowy, elastyczny plan posiłków odchudzających obejmujący śniadanie, obiad i kolację oraz listę zakupów. Wszystkie przepisy zawierają makra i łącza do kreatora przepisów WW, aby zdobyć osobiste punkty.

7-dniowy plan zdrowych posiłków

Mam nadzieję, że wszyscy mieliście okazję zobaczyć moje posty na Instagramie i Tik Tok z niektórymi z moich nowych posiłków wysokobiałkowych! Należą do nich pomysły na obiady, lunche, a wiele z nich to przygotowanie posiłku lub mniej niż 30 minut! Cieszyć się!

Wraz z rosnącymi cenami artykułów spożywczych wielu z nas musi się dostosować, ograniczyć i/lub bardziej kreatywnie przygotowywać posiłki. Jednym z NAJLEPSZYCH sposobów na utrzymanie się w budżecie i zachowanie zdrowych nawyków żywieniowych jest PLAN POSIŁKÓW. Możesz uzyskać więcej 5-dniowych planów posiłków przyjaznych dla budżetu, rejestrując się w Relish + (uzyskaj 14-dniowy bezpłatny okres próbny tutaj!)

Jeśli Budget Friendly nie jest twoją torbą, potrzebujesz większej elastyczności i/lub możliwości dostosowania planu 7-dniowego, masz ograniczenia dietetyczne, chcesz przygotować posiłek, potrzebujesz szybkich kolacji w dni powszednie, a następnie sprawdź ponad 100 planów posiłków Skinnytaste dostępne w Relish+. Pozdrawiam, aby życie było łatwiejsze i zdrowsze, jeden posiłek na raz!

Planer posiłków Ultimate Skinnytaste

Skinnytaste Ultimate Planner posiłków

Jestem również podekscytowany, że mogę udostępnić Skinnytaste Ultimate Meal Planner! 52-tygodniowy planer posiłków na spirali zawiera cotygodniowe plansze posiłków, które możesz wyrwać i włożyć do lodówki, jeśli chcesz, 12-tygodniowy plan posiłków, 30 (15 nowych) przepisów i wyrywane listy zakupów. Uwielbiam zaczynać mój tydzień od wdzięczności, afirmacji i intencji, więc na to też znalazłam miejsce. Mam nadzieję, że pokochasz to tak samo jak ja!

Skinnytaste Ultimate Planner posiłków

Kup planer posiłków tutaj:

Uwaga na temat punktów osobistych WW:

Nie udostępniam już punktów, ponieważ różnią się one w nowych planach Weight Watchers, ale udostępniam linki do Punkty osobiste WW Kreator przepisów dla wszystkich przepisów. Spójrz na pomarańczowy przycisk w karcie przepisu jest napisane moje osobiste punkty WW. Kliknij na to, a przejdziesz na stronę Weight Watchers, gdzie możesz zobaczyć punkty WW i dodać je do swojego dnia (tylko w USA, musisz być zalogowany na swoim koncie). Wszystkie przepisy na książki kucharskie w indeksie książek kucharskich są również aktualizowane!

O planie posiłków

Jeśli jesteś nowy w moich planach posiłków, udostępniam te bezpłatne, 7-dniowe elastyczne plany zdrowych posiłków (możesz zobaczyć moje poprzednie plany posiłków tutaj), które mają służyć jako przewodnik, z dużo miejsca do poruszania się? dla Ciebie dodaj więcej jedzenia, kawa, napoje, owoce, przekąski, desery, wino itp. lub zamień przepisy na ulubione potrawy, możesz wyszukiwać przepisy według kursu w indeksie. W zależności od swoich celów powinieneś dążyć do spożycia co najmniej 1500 kalorii * dziennie. Nie ma jednego rozmiaru dla wszystkich, zależy to od Twoich celów, wieku, wagi itp.

Istnieje również precyzyjna, zorganizowana lista zakupów, dzięki której zakupy spożywcze będą o wiele łatwiejsze i mniej stresujące. Oszczędź pieniądze i czas. Rzadziej jesz poza domem, marnujesz mniej jedzenia i będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby utrzymać się na dobrej drodze.

Wreszcie, jeśli jesteś włączony Facebook dołącz do mojej społeczności Skinnytaste na Facebooku, gdzie wszyscy dzielą się zdjęciami swoich przepisów, możesz dołączyć tutaj. Uwielbiam wszystkie pomysły, którymi wszyscy się dzielą! Jeśli chcesz znaleźć się na liście e-mailowej, możesz zapisać się tutaj, aby nigdy nie przegapić planu posiłków!

Plan posiłków:

Śniadania i lunche od poniedziałku do piątku są przeznaczone dla jednej osoby, podczas gdy kolacje i wszystkie posiłki w sobotę i niedzielę są przeznaczone dla czteroosobowej rodziny. Niektóre przepisy pozostawiają wystarczającą ilość resztek na dwie noce lub lunch następnego dnia. Lista zakupów jest wyczerpująca i zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować wszystkie posiłki w planie.

PONIEDZIAŁEK (5/16)
B: Jajecznica Wysokobiałkowa z Twarogiem (½ przepisu) z 1 uncją awokado
L: Sałatka z Kurczakiem Kokosowym Z Ciepłym Vinaigrette Miodowo Musztardowym *
D: Roll-Up Lasagne Szpinakowo Karczoch i Zielona Sałatka*
Suma kalorii: 973 **

WTOREK (5/17)
B: Jajecznica Wysokobiałkowa z Twarogiem (½ przepisu) z 1 uncją awokado
L: RESZTA SAŁATKA Z KURCZAKIEM KOKOSOWYM Z CIEPŁYM MUSTARDOWYM vinegretem miodowo-musztardowym
D: LEFTOVER Szpinak Karczoch Roll-Up Lasagne z zieloną sałatą LEFTOVER
Suma kalorii: 973 **

ŚRODA (5/18)
B: PB + J Smoothie
L: RESZTA SAŁATKA Z KURCZAKIEM KOKOSOWYM Z CIEPŁYM MUSTARDOWYM vinegretem miodowo-musztardowym
D: włoskie klopsiki z indyka z brokułami i orzo

Suma kalorii: 1058 **

CZWARTEK (19/05)
B: Miska z serem na słono
L: Sałatka z Kurczakiem Buffalo
D: wolnowarowe miski ryżowe Banh Mi

Suma kalorii: 933 **

PIĄTEK (5/20)
B: Miska z serem na słono
L: RESZTKOWA Sałatka z Kurczakiem Buffalo
D: grillowane miski z krewetkami i warzywami z błyskawicznym ryżem z limonki i kolendry
Suma kalorii: 1021 **

SOBOTA (5/21)
B: bułeczki truskawkowe
L: Pastrami Reuben Jajeczne Roladki
D: KOLACJA NA WYJAZD

Suma kalorii: 561 **

NIEDZIELA (5/22)
B: POZOSTAŁE bułeczki truskawkowe
L: Klasyczna sałatka jajeczna na 1 kromce pełnoziarnistego chleba z 8 młodymi marchewkami
D: Grillowany Kurczak Bourbon z Azjatyckim Smażonym Ryżem Edamame
Suma kalorii: 1127 **

*Zielona sałatka zawiera 12 filiżanek mieszanej zieleniny, 4 szalotki i 1 filiżankę: pomidory, ogórki, marchewki i
ciecierzyca z ½ szklanki jasnego vinaigrette. Odłóż ½ sałatki z dressingiem na kolację we wtorek. Do
Sałatka z Kurczakiem Kokosowym: Przygotuj niedzielny wieczór, jeśli chcesz. Przechowuj kurczaka i sos oddzielnie i podgrzej, gdy będą gotowe
jeść.

** To tylko wskazówka, kobiety powinny dążyć do około 1500 kalorii dziennie. Oto pomocny kalkulator do oszacowania
Twoje potrzeby kaloryczne. Zostawiłem ci dużo miejsca do poruszania się, aby dodać więcej jedzenia, takiego jak kawa, napoje, owoce,
przekąski, desery, wino itp.

* Dokument Google

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.